Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
388IonovaElenaTihvinNN55101:47:46Diplom
155KuzminaGalinaNNJ101:36:52Diplom
926TuurÜloMM70102:08:26Diplom
450VoronovValeriiMM60101:50:15Diplom
197SihtAiliNN60101:39:26Diplom
1234SirkelAinoNN70102:55:42Diplom
1JõesooArgoLäänemaa kergejõustiku klubi MM101:12:23Diplom
513LassiKarinSisekaitseakadeemiaNNN101:52:16Diplom
5KošelevVjatšeslavMM45101:14:55Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
8KülmJürgenTreeningpartnerMMN101:19:02Diplom
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Diplom
272KaaverSiiriSHMNN50101:42:50Diplom
19KukkKaisaTreeningpartner/PPANN101:23:13Diplom
33TreesMihkelHAT-AutoMPA101:25:43Diplom
559ÄnilaneJuhanViljandi RattaklubiMM65101:54:02Diplom
57PalmAnne-LyNN40101:29:49Diplom
67TikhovNikolaiMM55101:30:05Diplom
85KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45101:31:53Diplom
873ÕunapuuAnnikaNTA102:05:47Diplom
107TasaneRainMMJ101:34:12Diplom
126MeierArtur1JALAVÄEBRIGAADMMJ201:35:24Diplom
639HüvaAndriaProrunnerNNN201:56:39Diplom
169NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:37:50Diplom
198VolensMaretTreeningpartnerNN45201:39:22Diplom
455SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:50:22Diplom
219SeppReimoMPA201:40:28Diplom
1003JoasaarKairiNTA202:13:33Diplom
2VinogradovYurisylviagatchinaruMM201:13:55Diplom
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Diplom
12MummIndrekMM45201:21:41Diplom
15TitcombDanielMMN201:22:16Diplom
20PilliMoonikaSK JooksupartnerNN201:23:16Diplom
1072EfimovAnatoliiMM70202:18:22Diplom
562LõhmusSiljaSEB SpordiklubiNN55201:54:07Diplom
602TonkonogovVladislavMM65201:55:28Diplom
350LindenbergIngridKevekNN50201:46:35Diplom
866ViluHeleriNNJ202:05:26Diplom
111KuznetsovNikolayMM55201:34:19Diplom
112ÄrmUrmasMM50201:34:28Diplom
631ValterJärviSelverNN60201:56:54Diplom
129BorisovSergeyMM50301:35:35Diplom
643OtsHedvigNNN301:56:57Diplom
901TomingKarinaNNJ302:07:08Diplom
666VainjärvHillarEKVAMM65301:57:57Diplom
172KukkIllarMM55301:38:03Diplom
1214VehlmannJaanJK HermesMM70302:40:51Diplom
448ErnitsIngritSK ProrunnerNN50301:50:07Diplom
202PurretMartinMMJ301:39:23Diplom
210TaltsEveTelia SKNN40301:40:03Diplom
474LaanmetsJüriMM60301:50:43Diplom
224PihlakJekaterinaNN45301:40:59Diplom
510PukkJürgenMPA301:51:49Diplom
1022PaalaroosPärleNTA302:14:34Diplom
3IvanovIvarMaratonsport OÜMM301:14:31Diplom
774HaavÜlleNN55302:01:11Diplom
13ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45301:22:19Diplom
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Diplom
785GetmanLjudmillaJK StartNN60302:01:40Diplom
21HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN301:23:25Diplom
30LepikKaiaTäppsportlasedNN301:24:52Diplom
141RaudseppRaivoMM50401:35:54Diplom
1166PiirimägiAnna-LiisaNNJ402:29:09Diplom
929IchetovkinaLudmillaAkronNN60402:08:23Diplom
241TomsonTauriKJK VikeMMJ401:41:31Diplom
243PetersonTriinTreeningpartnerNN45401:41:34Diplom
505HallimäeRainMM60401:51:56Diplom
762VainGreteHarviker OÜNNN402:00:34Diplom
511RabaMattiasMPA401:51:49Diplom
258VaiklaMaigiSK ProrunnerNN40401:42:04Diplom
4LillelaidTõnuSpartaMM401:14:34Diplom
1044SaarendMatiMM65402:15:23Diplom
22HussarKarelSK JooksupartnerMMN401:23:27Diplom
27KajariPriitMM45401:24:32Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
1056MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55402:17:08Diplom
47VelbaHilleviNN401:28:55Diplom
573PärtelSiretNN50401:54:15Diplom
333LäätsMärtMM55401:45:19Diplom
1113MälkMerilinSK Väga AeglasedNTA402:21:30Diplom
1182ElbergMariaNNJ502:33:59Diplom
1195KirsipuuPileriinRR SuusaklubiNTA502:36:04Diplom
181IbisMargusMM50501:38:39Diplom
739MändlaMareNN50501:59:42Diplom
489LiivÜlleNN45501:51:42Diplom
252NaritsArkoMMJ501:41:33Diplom
514LettKalleMM60501:52:13Diplom
6IlumäeIndrekTreeningpartner Diadora JooksutiimMM501:17:03Diplom
273VarvasKamilaViking Line EestiNN40501:42:49Diplom
24AntonCristianMMN501:23:58Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
1068LuhaäärReetNN60502:17:59Diplom
45SiimerMartinSK LiValMM45501:27:47Diplom
828LebertAnneliNNN502:03:57Diplom
1093TrausReinTraus-RAKMM65502:20:01Diplom
83BarausovaValeriaKrasnogvardeecNN501:31:46Diplom
344NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM55501:46:17Diplom
1139JoasaarImbiNN55502:24:40Diplom
633PootsikEgertMPA501:56:43Diplom
650KukkKasparMPA601:57:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.