Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
720KostiakVolodymyrMM31301:59:49Diplom
210UiboaedGertMM11101:38:12Diplom
467MüürseppAndresMM22201:50:17Diplom
212LementaMarioMM11201:38:47Diplom
213TeiderDmitryNarva BAZAMM11301:38:39Diplom
725VeldemannRainMM31402:00:35Diplom
214GolõnskiJanMM11401:38:54Diplom
470LaasMadisMTAMM22301:50:13Diplom
216PusaRünnoMM11501:38:39Diplom
728HirmoMairoMM31502:00:19Diplom
984NiinepuuTarmoMM36202:18:51Diplom
986JannoMarkoMM36302:19:07Diplom
219ToomingMarkoMM11601:38:57Diplom
731KuzminAleksandrMM31602:00:27Diplom
987TraksIndrekMM36402:19:08Diplom
220LuikVahurSpordiklubi A2KMM11701:38:43Diplom
476AudovaMargusMM22401:50:35Diplom
221UrbAgoHauka veloklubiMM11801:38:54Diplom
222NormaJoosepMM11901:39:10Diplom
734LindloTanelMM31702:00:43Diplom
990TillemannSiimMM36502:19:29Diplom
223KirsmanUrmas200-gaMM12001:39:07Diplom
479OksJanar1.jalaväebrigaadMM22501:50:48Diplom
224ViruMarko200-gaMM12101:39:11Diplom
992RähnValloTeam BossMM36602:19:54Diplom
481TartAllanMM22601:50:46Diplom
482LillemetsPriit1.jalaväebrigaadMM22701:50:59Diplom
227KeinastRandoJUNGENTMM12201:39:08Diplom
228AsiAnttivelo clubbersMM12301:39:25Diplom
740LappMartinMM31802:01:28Diplom
486HelenurmJormaKaitsevägi TVJMM22801:51:14Diplom
742LiivakMattiasMM31902:01:12Diplom
487ZaitsevEeriMM22901:51:23Diplom
488LeisaluSiimMM23001:51:00Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
234BarinovAlekseyMM12501:39:38Diplom
490HinnAhtoMM23101:51:31Diplom
1003KlaasKunnarEUKMM36702:20:03Diplom
1004SõberAleksSalutaguse Pärmitehas ASMM36802:20:16Diplom
493JoaValdurMM23201:51:44Diplom
750KaljusteErgoMM32002:01:29Diplom
751KaaverMaitMM32102:01:28Diplom
240BychinskiyAntonMM12601:39:45Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
241KrilovsRingoMM12701:40:04Diplom
497MetsavasHenriMM23401:51:57Diplom
498GrossJoosepTüriTriMM23501:51:46Diplom
1010OrekhovKonstantinHunt ja RebaneMM36902:20:46Diplom
244PihoTarvoRõuge spordiklubiMM12801:40:14Diplom
756RullKevinMM32202:02:05Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
501VillsaarKarl OskarMM23601:52:15Diplom
503MaandiAgurMM23701:52:05Diplom
249PõldojaMartinSportlandMM13001:40:06Diplom
761SavitskiRandoMM32302:02:38Diplom
1018OrlovskiDaniilMM37002:22:15Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom
252LiisterJörgenNike Run ClubMM13201:40:36Diplom
508AasmaaAuloMM23801:52:46Diplom
509SaarValterSpordiseltsMM23901:52:22Diplom
254KoolmeisterIlmarMM13301:40:38Diplom
766SelgisRaimo#kőikjooksemeäraMM32402:03:08Diplom
1024ViinMadisMM37102:22:45Diplom
1AllaRaivoMM101:10:25Diplom
257LainemäeRainerMM13401:40:25Diplom
769PonomarjovAleksandrMM32502:02:54Diplom
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Diplom
258HeinAlarMM13501:40:43Diplom
1026KivistöSamiMM37202:23:36Diplom
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Diplom
259AverkijevAndreiEstonian Academy of KickboxingMM13601:40:47Diplom
515KaselaKalmerMM24001:52:56Diplom
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Diplom
260NõmmisteEnarSK ProrunnerMM13701:41:03Diplom
772PosatetskiDenisMM32602:03:35Diplom
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Diplom
1029MustkiviKaspar1.jalaväebrigaadMM37302:23:17Diplom
6LaurMikkMM601:16:00Diplom
1030PapliKasparMM37402:23:47Diplom
263AasmaAndoPolitsei- ja PiirivalveametMM13801:41:24Diplom
775PoltimäeKristjanRKIKMM32702:03:35Diplom
8JallaiRaunoRJ RunningMM701:16:35Diplom
9SasminKaupoMM801:16:41Diplom
265KlepikovAleksandrMM13901:41:21Diplom
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Diplom
522KensHenriMM24101:52:43Diplom
1034KuningasWillemMM37502:24:27Diplom
13JalakasPeepMM1001:18:18Diplom
269KivestiAinMM14001:41:19Diplom
270KruupAivarMM14101:41:04Diplom
526RemekMargusMM24201:53:29Diplom
15VinogradovYuryMM1101:18:35Diplom
528SaupõldTauriHOI VELVETTIMM24301:52:48Diplom
1040GundichKirillInventoMM37602:24:36Diplom
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Diplom
530TerveAllanMM24401:53:04Diplom
531EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM24501:53:36Diplom
787KaljendMarekMM32802:04:53Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
788NegliadEvgeniiMM32902:04:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.