Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Diplom
312KlamasKristianMM15401:42:51Diplom
57PärnaKristjanMM3501:27:10Diplom
313VaabelJaakRahvusvaheline Alpi- ja Kõrgmägedegolfi klubi REPMM15501:43:26Diplom
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Diplom
314KaljumäeMartin MM15601:43:36Diplom
570EralaKoitMM26201:54:29Diplom
315GrinkoDmitryMM15701:43:42Diplom
571ElkenJaanPEEKONMM26301:54:35Diplom
828MeeritsMihkelUP SportMM33702:07:19Diplom
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
1087GreppKarlMM37902:31:49Diplom
65GuitarPavelMM3801:28:27Diplom
321NaruskbergJoosepMM15901:44:05Diplom
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Diplom
323VooremäeViljarMM16001:44:03Diplom
579TarreAigarMM26401:55:05Diplom
835PärnikSvenMM33802:07:36Diplom
68TammikTaavetMM4001:28:04Diplom
836LiblikLivarVirudent hambaraviMM33902:07:32Diplom
837HeinaIndrekMM34002:07:31Diplom
326HirveRaineMM16101:44:17Diplom
583NiiloTõnuMM26501:54:52Diplom
72KingiseppReljoMM4101:28:24Diplom
328AllmägiAapSK ParksiMM16201:43:58Diplom
584VeldemannJannoMM26601:55:15Diplom
73JõgiMartinMM4201:28:58Diplom
585SitsSiimSalutaguse Pärmitehas ASMM26701:55:02Diplom
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Diplom
330RaudKristoMM16301:44:06Diplom
587PipenbergArlisMM26801:55:05Diplom
332KiisTõnisKiisid/LekkodMM16401:44:27Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
847FenkoJevgeniGreencarrier Liner Agency Eestonia OÜMM34102:08:36Diplom
592LaagerRainSpordiguurudMM27001:55:19Diplom
337PuhkReneMM16501:44:42Diplom
82UngaRobertMM4601:29:55Diplom
1106VommKristjanMM38002:36:43Diplom
83KovadloKirillMM4701:29:41Diplom
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
597StrandmannMaitPWAMM27101:55:12Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
598KadajaMeelisMM27201:55:42Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom
1112KaskOliverMM38102:38:11Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
90HeldeOskarMM5301:29:56Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
859SaidlaSiimMM34202:08:54Diplom
1116ViimsaluAllarMM38202:41:10Diplom
93KaukülaKristoRakvere SpordikoolMM5401:30:56Diplom
605TaylerFrankMM27301:55:49Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
606TolmachevStanislavMM27401:43:09Diplom
95KährJanekMM5601:30:46Diplom
351ValtingReemetMM17201:45:16Diplom
352LehismetsJaanMM17301:45:12Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
1121IudenkovLeonidMM38302:31:37Diplom
610AvilaAnderMM27501:55:39Diplom
99MölderTaunoMM5801:31:22Diplom
101NugaSilverMM5901:31:52Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
614LuikReneMM27601:55:58Diplom
1126SaatKalevMM38402:45:26Diplom
615TolgaMartinSporditolgaMM27701:56:04Diplom
871KõivumägiKristoNikeMM34302:10:12Diplom
616TammepuuKaurEOKK OÜMM27801:55:58Diplom
1128MännikAhtiMM38503:00:31Diplom
105LinnamägiTaivoMKM jooksuklubiMM6101:32:18Diplom
361Ney-BonanAurelienMM17401:45:34Diplom
1129ZavatskiJanekMM38603:01:06Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
874KaurJoosepMM34402:10:36Diplom
1130TarkveeTanelMM38703:10:23Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
364MelihJüriMM17601:45:46Diplom
365NaaberToomasMM17701:46:04Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6301:32:29Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
111KozlovOlegMM6401:32:33Diplom
367KullamägiKarmoMM17901:45:47Diplom
112TreierTarvoSpartaMM6501:32:29Diplom
880JärmannRain1.jalaväebrigaadMM34502:10:43Diplom
370TänavMarkoMM18001:46:09Diplom
626RündalTommiMM27901:56:10Diplom
115ÜbiusIndrek21CC/SwedbankMM6601:32:40Diplom
883PõlluäärAndoMM34602:10:49Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.