Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
839RoodaIlmatarNN13402:07:48Diplom
768RoognaMihkelMM409702:03:06Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
589RoosimägiAllanRSK JõhvikasMM26901:54:58Diplom
298RoosnaMartinMM15001:42:56Diplom
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Diplom
1054RootsAntoMM459302:26:33Diplom
805RootsJoosepKaitseliit Pärnumaa malevMMN1102:06:00Diplom
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Diplom
928RosenbergTarmoMM35602:14:15Diplom
667RubanovitsMarkI Love SupersportMM29701:57:41Diplom
1089RudakovaElenaNN21602:32:57Diplom
1095RudakovaSvetlanaNN21902:34:01Diplom
756RullKevinMM32202:02:05Diplom
619RullKristiinaNN451401:56:23Diplom
626RündalTommiMM27901:56:10Diplom
870RuntalLuiseNikeNN14602:10:13Diplom
311RuusUrmasMM453501:43:16Diplom
511RüütelEloSpartaNN401601:52:43Diplom
412RüütsaluRannoMM454501:48:10Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
209SaarRainis MM501301:38:17Diplom
250SaarEveliisSpartaNN1901:40:23Diplom
509SaarValterSpordiseltsMM23901:52:22Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
382SaarTanelMM405901:46:48Diplom
187SaarJüriEesti MeediaMM452301:37:26Diplom
960SaarTriinHot LegsNN17302:16:56Diplom
453SaarSigridJUNGENTNN4701:49:45Diplom
691SaarmannKaupoMMN1001:59:00Diplom
1126SaatKalevMM38402:45:26Diplom
1031SädeMerilinNN19202:23:47Diplom
864SädeHeliRadisson SkyNN14502:09:42Diplom
1021SagorHeljeNN60302:22:58Diplom
556SaidlaMikk-ErikTripassionMM25801:54:25Diplom
859SaidlaSiimMM34202:08:54Diplom
732SakkeusJüriSK JOOKSUPARTNERMM65202:01:05Diplom
1056SaksaTuuliNN20402:27:00Diplom
517SalekešinMarisNN5701:53:05Diplom
1122SallaTiinaHäirekeskusNN406902:43:14Diplom
276SalusaarMartRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusMM14201:41:31Diplom
49SalusteCarryMM2901:25:55Diplom
229SamigulovSamatMM55401:39:12Diplom
569SangMarinaNN6501:54:30Diplom
865SanglaKarinNN453102:09:56Diplom
233SarapuuKristjanPrysmian Group BalticsMM12401:39:32Diplom
411SarematTarmoJCi RakvereMM19701:47:53Diplom
400SarvMariaNN4001:47:22Diplom
9SasminKaupoMM801:16:41Diplom
204SauEikoMM10901:38:04Diplom
919SaulRaimoMM4011002:13:38Diplom
528SaupõldTauriHOI VELVETTIMM24301:52:48Diplom
642SaupõldTristanMPA501:56:47Diplom
761SavitskiRandoMM32302:02:38Diplom
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Diplom
703SchmidtVladimirMM30501:59:22Diplom
613SchuttingAnniNN7501:55:59Diplom
766SelgisRaimo#kőikjooksemeäraMM32402:03:08Diplom
211SelliovOlleMM402901:38:45Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
440SemenovSergeyMM502401:49:21Diplom
245SepnikAinarSK RunningMM12901:39:57Diplom
1015SeppRegiinaNN18802:21:27Diplom
853SeppTeesiNN14002:08:47Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
251SerovAntonMM13101:40:24Diplom
319SerovAlekseyMM15801:43:51Diplom
133ShevchenkoOksanaNN901:33:26Diplom
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Diplom
202SihtAiliNN60101:38:18Diplom
735SihverKärtNTA202:01:25Diplom
363SiibakMerleNN3301:46:04Diplom
892SiilabergIndrekMM34802:11:24Diplom
401SiilbekTaaviMM19301:47:23Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Diplom
540SiimonLindaTÜ ASK FitnessklubiNN6201:54:05Diplom
721SikkalTriinNN10002:00:15Diplom
969SildSoileSpartaNN454102:18:01Diplom
745Sild-NeemeEikeNN403002:01:20Diplom
496SillaotsTõnu1.jalaväebrigaadMM23301:51:38Diplom
348SillaotsKristelNN401101:45:04Diplom
617SimpsonRuthNN7601:56:21Diplom
405SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM406301:47:43Diplom
532SinisaluBirgitNN6101:53:12Diplom
902SirelGerttuNN15602:12:16Diplom
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Diplom
585SitsSiimSalutaguse Pärmitehas ASMM26701:55:02Diplom
1067SkoglundEveNN501402:28:16Diplom
502SkolozhabskyyOleksandrMM407301:52:03Diplom
273ŠkubelIgorEesti Energia SpordiklubiMM55501:41:46Diplom
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
524SmartJuliaNN6001:53:06Diplom
823SmirnovRomanMM33602:06:55Diplom
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Diplom
1004SõberAleksSalutaguse Pärmitehas ASMM36802:20:16Diplom
888SojonenKlariNN15202:11:12Diplom
953SokkJelenaNN501202:16:22Diplom
954SokkAndresMM551902:16:22Diplom
550SongNataljameresuuNN402001:53:49Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.