Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Diplom
341KitsemetsKaarelMM16601:44:42Diplom
597StrandmannMaitPWAMM27101:55:12Diplom
86NugaAhtiMM5001:30:16Diplom
342EevaldKasparApnea EstoniaMM16701:44:57Diplom
598KadajaMeelisMM27201:55:42Diplom
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Diplom
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Diplom
344LukinVahurMM16801:44:40Diplom
1112KaskOliverMM38102:38:11Diplom
345UiskChristofTreeningpartnerMM16901:45:00Diplom
90HeldeOskarMM5301:29:56Diplom
346LüütseppArmo1.jalaväebrigaadMM17001:44:56Diplom
347KaruUrmoSpartaMM17101:45:00Diplom
859SaidlaSiimMM34202:08:54Diplom
1116ViimsaluAllarMM38202:41:10Diplom
93KaukülaKristoRakvere SpordikoolMM5401:30:56Diplom
605TaylerFrankMM27301:55:49Diplom
94DranovRomanMM5501:30:40Diplom
606TolmachevStanislavMM27401:43:09Diplom
95KährJanekMM5601:30:46Diplom
351ValtingReemetMM17201:45:16Diplom
352LehismetsJaanMM17301:45:12Diplom
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Diplom
1121IudenkovLeonidMM38302:31:37Diplom
610AvilaAnderMM27501:55:39Diplom
99MölderTaunoMM5801:31:22Diplom
101NugaSilverMM5901:31:52Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
614LuikReneMM27601:55:58Diplom
1126SaatKalevMM38402:45:26Diplom
615TolgaMartinSporditolgaMM27701:56:04Diplom
871KõivumägiKristoNikeMM34302:10:12Diplom
616TammepuuKaurEOKK OÜMM27801:55:58Diplom
1128MännikAhtiMM38503:00:31Diplom
105LinnamägiTaivoMKM jooksuklubiMM6101:32:18Diplom
361Ney-BonanAurelienMM17401:45:34Diplom
1129ZavatskiJanekMM38603:01:06Diplom
362JegorovRuslanSportlandMM17501:45:49Diplom
874KaurJoosepMM34402:10:36Diplom
1130TarkveeTanelMM38703:10:23Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
364MelihJüriMM17601:45:46Diplom
365NaaberToomasMM17701:46:04Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6301:32:29Diplom
366DoroninJevgeniI Love SupersportMM17801:45:59Diplom
111KozlovOlegMM6401:32:33Diplom
367KullamägiKarmoMM17901:45:47Diplom
112TreierTarvoSpartaMM6501:32:29Diplom
880JärmannRain1.jalaväebrigaadMM34502:10:43Diplom
370TänavMarkoMM18001:46:09Diplom
626RündalTommiMM27901:56:10Diplom
115ÜbiusIndrek21CC/SwedbankMM6601:32:40Diplom
883PõlluäärAndoMM34602:10:49Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
373JõgiTarmo MM18101:46:19Diplom
629HeliMadisLHV SportMM28001:56:34Diplom
118KalmetMartinMM6901:32:55Diplom
120HainsooTauriMM7001:32:45Diplom
376KallisJoelMM18201:46:06Diplom
633JoostMadisMM28101:56:20Diplom
378RetsnnikSiimEesti HõõvelliistMM18301:46:32Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
379PüviJoonasMM18401:46:44Diplom
891KaskTuuleMM34702:11:39Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
892SiilabergIndrekMM34802:11:24Diplom
125VooglaineJarmoMaanteeametMM7301:32:34Diplom
381EinasteTanelNikeMM18501:46:49Diplom
637KarvJaanusMM28201:56:54Diplom
126MasalskisAndrejsMotus spordiklubi MTÜMM7401:33:12Diplom
383MandriksJaanPolitsei- ja PiirivalveametMM18601:46:23Diplom
129MändRaitTelia SKMM7501:33:20Diplom
385TedremaaMihkelSuperhands OÜMM18701:46:49Diplom
130MetsMikkTrismileMM7601:33:26Diplom
386SeppAivarMM18801:46:48Diplom
643KasemaaJannoMM28301:57:01Diplom
899NiinepuuViljarMM34902:12:03Diplom
388KassatikSvenMM18901:47:06Diplom
389HiisAlexMM19001:46:59Diplom
645TalpasRainerMM28401:57:02Diplom
134LopsikPriitSwedbank SKMM7701:33:54Diplom
390BogoljubovMarkoMM19101:47:09Diplom
135JuurKristjanSimuna SpordiklubiMM7801:33:43Diplom
391AaslaidRasmus1.jalaväebrigaadMM19201:47:12Diplom
648KiviVaikoPäästeametMM28501:57:05Diplom
904ValgurKristjanMM35002:12:32Diplom
137TaalmannPriitSmartenMM7901:33:56Diplom
649AiltArdiMM28601:57:03Diplom
139ÕismaaRaunoMTAMM8001:34:16Diplom
651SoorandTiit-PriitMM28701:57:13Diplom
140TiidemannMikkMTÜ Spordiklubi SK FortunaMM8101:34:07Diplom
652PikkofJaanisSportloveMM28801:57:34Diplom
653LükkVahurMM28901:57:40Diplom
909LaanmetsHerkiMM35102:12:56Diplom
142PärtAllarMM8201:34:19Diplom
910ViikmanKaidarTäppsportlasedMM35202:12:51Diplom
655TuvikJüriAsteraMM29001:57:32Diplom
145TruninAlekseiMM8301:34:25Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.