Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
101NugaSilverMM5901:31:52Diplom
102KaislaTarmoSpartaMM6001:31:29Diplom
103NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:31:55Diplom
104RaudseppRaivoMM50401:32:09Diplom
105LinnamägiTaivoMKM jooksuklubiMM6101:32:18Diplom
106PalmAnne-LyJooksupartnerNN40301:32:22Diplom
107BilozorKonstantinMM6201:32:06Diplom
108KangurToivoMM50501:32:21Diplom
109TjuškaViktorPPAMM401601:32:28Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6301:32:29Diplom
111KozlovOlegMM6401:32:33Diplom
112TreierTarvoSpartaMM6501:32:29Diplom
113JürsSiljaSpartaNN601:32:37Diplom
114LihtSulevMM50601:32:38Diplom
115ÜbiusIndrek21CC/SwedbankMM6601:32:40Diplom
116ReimetsRamonTele2MM6701:32:47Diplom
117SaarKristjanTriatloniklubi 21.CCMM6801:32:38Diplom
118KalmetMartinMM6901:32:55Diplom
119VeselovAntonPiranha MM401701:32:53Diplom
120HainsooTauriMM7001:32:45Diplom
121KadakUrmasSpartaMM50701:32:56Diplom
122MolesworthLilianNN40401:33:04Diplom
123PõlluTanelHissmekanoMM7101:32:50Diplom
124SaadikMadisNordecon ASMM7201:33:05Diplom
125VooglaineJarmoMaanteeametMM7301:32:34Diplom
126MasalskisAndrejsMotus spordiklubi MTÜMM7401:33:12Diplom
127PilliMoonikaRakvere HaiglaNN701:33:12Diplom
128RaapIlmarmeieMM451501:33:13Diplom
129MändRaitTelia SKMM7501:33:20Diplom
130MetsMikkTrismileMM7601:33:26Diplom
131VerbitskasMirttiAnu jooksutrennidNN801:33:29Diplom
132KallasUibotesman asMM401801:33:31Diplom
133ShevchenkoOksanaNN901:33:26Diplom
134LopsikPriitSwedbank SKMM7701:33:54Diplom
135JuurKristjanSimuna SpordiklubiMM7801:33:43Diplom
136TähepõldMargusMKM jooksuklubiMM401901:34:03Diplom
137TaalmannPriitSmartenMM7901:33:56Diplom
138VeedlaSvenkoopiatehasMM402001:34:09Diplom
139ÕismaaRaunoMTAMM8001:34:16Diplom
140TiidemannMikkMTÜ Spordiklubi SK FortunaMM8101:34:07Diplom
141PaluSilverPeetri KoolMM402101:34:18Diplom
142PärtAllarMM8201:34:19Diplom
143TopsRainerNikeMM402201:34:23Diplom
144SooaruMaitFitekMM451601:34:09Diplom
145TruninAlekseiMM8301:34:25Diplom
146HärmKatreRademarNN1001:34:29Diplom
147KirssMairoMM8401:34:30Diplom
148EdurJarlMM451701:34:31Diplom
149KuusaluIvoEUKMM8501:34:41Diplom
150EelmaaMartinMM8601:34:53Diplom
151OttasOlaviMM8701:35:12Diplom
152LantcovValeriiSylviaMM50801:35:15Diplom
153UngaRainMM8801:35:27Diplom
154ValtinKristoHauka veloklubiMM8901:35:17Diplom
155TeralKermoMM9001:35:03Diplom
156KuboKittyNN45101:35:33Diplom
157LoitMadisMM75101:35:18Diplom
158JoaViljarMM9101:35:32Diplom
159LajaLehoMM451801:35:50Diplom
160BorisovSergeyMM50901:36:20Diplom
161KarolinIndrekMM451901:36:13Diplom
162KalausHargoMM402301:36:25Diplom
163MetsRandelExteryMM9201:36:14Diplom
164SiimTaaviMM9301:36:31Diplom
165TihhonovNikolaiEesti Energia SpordiklubiMM9401:36:41Diplom
166BorovkovPavelNarva BAZAMM9501:36:31Diplom
167MürkMerlinSK ProrunnerNN1101:36:42Diplom
168KangroDanelSK ProrunnerMM9601:36:43Diplom
169PärnaOttScult.comMM402401:36:49Diplom
170KukkKaspar1.jalaväebrigaadMM9701:36:36Diplom
171KaegasMargusMM452001:36:39Diplom
172KuurmaaKaarelMM9801:36:52Diplom
173TiksRaunoMM9901:36:33Diplom
174NäksJoosepMMJ201:37:02Diplom
175LillmetsÜllarMM452101:36:53Diplom
176HominLeonidDanske SKMM10001:37:11Diplom
177KuuderKunnarViking LineMM402501:36:59Diplom
178RoometHeikiMM402601:36:52Diplom
179KungurVahurMM501001:37:15Diplom
180KindelHannoSK ProrunnerMM501101:37:23Diplom
181SootaluSiimMM10101:37:27Diplom
182MaidlaMargusTreeningpartnerMM452201:37:31Diplom
183ÖöpikKristjanMM10201:37:17Diplom
184AhtijainenRistoMM10301:37:20Diplom
185TorilaKadiNN1201:37:39Diplom
186RaudvereKadriTÜ ASK FitnessklubiNN1301:37:37Diplom
187SaarJüriEesti MeediaMM452301:37:26Diplom
188KisandEvelinSK ProrunnerNN1401:37:46Diplom
189HaldmaKarinaNN1501:37:17Diplom
190LaasuArnoldSK Saarde / Seesam InsurnceMM55201:37:48Diplom
191SemenkovAndrei1.jalaväebrigaadMM402701:37:57Diplom
192PeterkopfIndrekRKIKMM452401:37:47Diplom
193PihlakJekaterinaNN45201:37:52Diplom
194TederKasparMM10401:38:04Diplom
195KalsoSander-KristjanSpordiseltsMM10501:37:37Diplom
196ReinumägiMadisSpordiseltsMM10601:37:48Diplom
197TomsonTauriMMJ301:38:14Diplom
198UusmaAndresMKM jooksuklubiMM501201:38:13Diplom
199HermsaluAndoMM402801:38:08Diplom
200KivisildMarkoViljandi Taipoksi klubiMM10701:38:01Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.