Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
188KruupAivarMM10901:35:24Diplom
444TammTambetMM25201:45:57Diplom
189KondrovDanelMM11001:35:27Diplom
445O'brienPatrick500th EngineersMM25301:46:01Diplom
446TalvikMikkMM25401:46:02Diplom
702MandriksJaanMM35201:54:00Diplom
1214PortnovMaksimMM49202:15:34Diplom
447SaksMattiasMTÜ SpordiseltsMM25501:46:05Diplom
1215KuusemäeRaivoMM49302:15:34Diplom
192LuikRaulMM11101:35:42Diplom
448MartjuševJevgeniMM25601:46:05Diplom
704SaftJannoMM35301:54:03Diplom
193HaigonenAlekseiABB SpordiklubiMM11201:35:43Diplom
450JürjenAndresMM25701:46:07Diplom
706KlugmanAleksandrMM35401:54:05Diplom
962LaagerRainSPORDIGUURUDMM43002:03:03Diplom
707TubliPeeterOK KooperaatorMM35501:54:05Diplom
1219RosenbergTarmoMM49402:15:38Diplom
966EesaluDmitriSidepataljonMM43102:03:15Diplom
199HainsooTauriMM11301:36:02Diplom
455TammAndresPPAMM25801:46:20Diplom
456PuusildKristjanSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM25901:46:25Diplom
968ÕisRasmusMM43202:03:17Diplom
201MeriväljaMargusSK JooksupartnerMM11401:36:05Diplom
457TihoAigar1. jalaväebrigaadMM26001:46:27Diplom
202VooglaineJarmoMaanteeameti SpordiklubiMM11501:36:18Diplom
203AasalehtPriidikMM11601:36:21Diplom
459EndriksHendrikPaide JooksusõbradMM26101:46:30Diplom
716PredbannikovNikolaiSidepataljonMM35601:54:31Diplom
205NemethRolandMM11701:36:29Diplom
461OjasooIndrekMM26201:46:31Diplom
717HundtVeikoMM35701:54:32Diplom
973RoostGertSidepataljonMM43302:03:32Diplom
206KäärdJanekElujooksMM11801:36:31Diplom
462KuurmannMadisMM26301:46:32Diplom
1230SmithReggieMM49502:16:13Diplom
207KiisToomasKiisid/LekkodMM11901:36:32Diplom
719MändLauriMM35801:54:34Diplom
208HerrMargusMM12001:36:36Diplom
465TootsiKasparMM26401:46:39Diplom
210KotovSergeiMM12101:36:41Diplom
1234RaudRainerMM49602:16:33Diplom
467KalvikRaido1. jalaväebrigaadMM26501:46:39Diplom
723SeppTiitTartu ObservatooriumMM35901:54:43Diplom
212LiebenauRaunoSelverMM12201:36:49Diplom
724KalfOliverMack Bar-B-QueMM36001:54:45Diplom
980SuluRaulRIKMM43402:03:54Diplom
469PoltimäeKristjanMM26601:46:41Diplom
726PosatetskiDenisMM36101:54:51Diplom
216KaburSanderScoutspataljonMM12301:36:56Diplom
472HornArlesMM26701:46:52Diplom
217RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM12401:37:00Diplom
473VeldemannJannoMM26801:46:54Diplom
729KülanurmKarroMM36201:54:58Diplom
985LilleojaKristo1. jalaväebrigaadMM43502:04:13Diplom
218AlekaskPriitMM12501:37:09Diplom
730AlbreAtsSpordiseltsMM36301:54:59Diplom
219NugaAhtiMM12601:37:10Diplom
1243LaanmetsHerkiMM49702:17:01Diplom
476RegoMarioMM26901:46:58Diplom
1244MännametsMikkMM49802:17:02Diplom
221VürmerSilverSK ProRunnerMM12701:37:12Diplom
478ErlenheimSiimÜhinenud GängstaräpparidMM27001:47:02Diplom
734VilgoRiivoRaplamaa Tublid MaratoonaridMM36401:55:01Diplom
223SeppSimoTartu ÜlikoolMM12801:37:14Diplom
735VesiallikStenMM36501:55:02Diplom
736ErlenheimKarlÜhinenud GängstaräpparidMM36601:55:03Diplom
225PaluSilverPeetri KoolMM12901:37:19Diplom
1249PõldmaViidoVirudentMM49902:17:16Diplom
482RaamMärtMM27101:47:14Diplom
738OtsAivarMM36701:55:07Diplom
994KrivenkoYuriyMM43602:04:36Diplom
227DemenkovDenisMM13001:37:28Diplom
483KevadOliverMM27201:47:15Diplom
1252TuudakStenAddGoalsMM50002:17:28Diplom
997KaljurandHardiMM43702:04:40Diplom
743KadarikPeeterMM36801:55:13Diplom
232PaaneRistoMM13101:37:39Diplom
1001PelloIvarSky PlusMM43802:04:45Diplom
490HeinLauriMM27301:47:24Diplom
235TulpKristjanTreeningpartnerMM13201:37:44Diplom
491KoitveArviMM27401:47:26Diplom
236KuusaluIvoEUKMM13301:37:47Diplom
237GostevDmitriABB SpordiklubiMM13401:37:50Diplom
749KokkKaidoMM36901:55:27Diplom
238KalaKasparVõru SuusaklubiMM13501:37:51Diplom
494LehtmetsAlariMM27501:47:33Diplom
750JalakGeidoMM37001:55:33Diplom
495VahtIvarPlastoMM27601:47:33Diplom
1263KruustokAndreMM50102:18:13Diplom
240VäliTanelMM13601:37:59Diplom
241TiidemannMikkMM13701:37:59Diplom
753LapimaaKaarelEesti õhuvägiMM37101:55:35Diplom
1265SuneRaidoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM50202:18:32Diplom
1267RähmonenTarmoEesti Energia SpordiklubiMM50302:18:39Diplom
500SerovAntonMM27701:47:48Diplom
1012LoiteMatiMM43902:05:04Diplom
1268LaenesteKasparDICROMM50402:18:48Diplom
245LiimHannesPioneeripataljonMM13801:38:11Diplom
246JoasooJaanusTallinnStrongMM13901:38:13Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.