Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
895MälkRobertJK Väga AeglasedMM456802:00:28Diplom
513JoaVilluMM406901:48:17Diplom
1356NõgesmäeEveliNN406902:30:08Diplom
111TjuškaViktorPPAMM6901:30:51Diplom
624LõuneHelenaNN6901:51:17Diplom
897SuurArviMM456902:00:29Diplom
517HarveyJamesHKCMM407001:48:19Diplom
1361SildSoileNN407002:30:21Diplom
112TameriTarviMM7001:30:56Diplom
625LiisMerlinNN7001:51:18Diplom
901PähklamäeViktorMM457002:00:39Diplom
527LunkovValentinMM407101:48:31Diplom
1367OtsDeevi1. jalaväebrigaadNN407102:31:14Diplom
113KukkKasparMM7101:31:03Diplom
631AitmanHannelyNN7101:51:25Diplom
939NõmmisteSulevSuusahulludMM457102:02:10Diplom
540MõttusKaupoMM407201:48:54Diplom
1369ParboMargeSpartaNN407202:31:30Diplom
114KlaasKunnarMM7201:31:11Diplom
633LuihLiinaEAÜSNN7201:51:31Diplom
948HinnSvenMM457202:02:29Diplom
956MölderIvoMM457302:02:48Diplom
550KaljuraidRaulMM407301:49:12Diplom
115RaudseppStevenSK ProRunnerMM7301:31:13Diplom
1399GubinskiAnnelyRapla SVK/NaiskodukaitseNN407302:38:23Diplom
640TimofejevaIrinaNN7301:51:46Diplom
970ÕunapOliverMM457402:03:23Diplom
556JaarmanKalleMM407401:49:18Diplom
116UustaloHektorKlubitu MeesMM7401:31:16Diplom
1407VärkKattiNN407402:42:20Diplom
646SarvEneliNN7401:51:54Diplom
992LaidojaAinKülvandu SKMM457502:04:30Diplom
562PulkLennartTreeningpartner DiadoraMM407501:49:28Diplom
118KottisseReneMM7501:31:22Diplom
1415KrivoguzovaLarissaNN407502:46:19Diplom
648MaidlaMarke2. JALAVäEBRIGAADNN7501:51:55Diplom
1002ÕmblusJaanMM457602:04:50Diplom
564EngelMargoSK ProRunnerMM407601:49:30Diplom
119KrilovsRingoVokaMM7601:31:24Diplom
649NurkKairiTartu ÜlikoolNN7601:51:58Diplom
1427LõukeSiiriNN407602:49:56Diplom
1034RimmRaivoMM457702:05:51Diplom
572ZemlianoAndreiMM407701:49:40Diplom
122TuttMarkoTreenigpartnerMM7701:31:27Diplom
650MatsKatriinTransferwiseNN7701:51:59Diplom
1089KiviloKaido2. JALAVäEBRIGAADMM457802:08:33Diplom
588OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM407801:50:10Diplom
123AndlaMartinSpartaMM7801:31:30Diplom
651NapsepHelenaTransferwiseNN7801:52:00Diplom
1098PihlasMarkoMM457902:08:55Diplom
590RaunEeroMM407901:50:13Diplom
124PakkasArkkoMM7901:31:34Diplom
656TiigiKätlinNN7901:52:15Diplom
623TaluTauriMetro SquashiklubiMM408001:51:15Diplom
1136KukkKalleMM458002:10:16Diplom
125KirssMairoMM8001:31:36Diplom
665LiisHelenNN8001:52:36Diplom
1228LangeproonPriitMM458102:16:10Diplom
628IlvesUrmoMM408101:51:22Diplom
129KokkKristjanSparta/SwedbankMM8101:31:59Diplom
666TuvikeErikaNN8101:52:36Diplom
1273AinloSulevMM458202:19:11Diplom
634MiilVäinoteam Honey PowerMM408201:51:31Diplom
133PaeKarlMM8201:32:11Diplom
668VirkusKatrelNN8201:52:41Diplom
1277KäguKaidoMerko Ehitus EestiMM458302:19:33Diplom
636TollHugoTäppsportlasedMM408301:51:34Diplom
134TruumaaMarekMM8301:32:13Diplom
673Nova-GinzburgJelenaNN8301:52:54Diplom
1302NõmmelaMihkelEesti Panga SpordiklubiMM458402:23:10Diplom
638NukkaTarmoMM408401:51:41Diplom
136KalameesMikk1. jalaväebrigaadMM8401:32:20Diplom
674PeetsoMoonikaNN8401:52:57Diplom
1340KadaiTanelAlutaguse malevMM458502:27:40Diplom
647ValkVilluMM408501:51:55Diplom
138AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM8501:32:23Diplom
678AltosaarPiretNN8501:53:13Diplom
1344MauerTiitMM458602:28:59Diplom
139LoitMadisMM8601:32:23Diplom
652KuraginValeri2. JALAVäEBRIGAADMM408601:52:00Diplom
679RiisaluKrislinNN8601:53:14Diplom
1354TalantsevLeonidNEJ spordiklubiMM458702:29:51Diplom
140HeliMadisLHV sportMM8701:32:24Diplom
654PartsRaunoFB JooksmineMM408701:52:13Diplom
688LobovikovaPolina1. jalaväebrigaadNN8701:53:33Diplom
1392RääbisAinMM458802:35:38Diplom
144RaudsaarTaaviMM8801:32:35Diplom
657CorcoranRodneyMM408801:52:16Diplom
691LainelaSilvieNN8801:53:38Diplom
701PõderAnuNN8901:53:59Diplom
145TammikTaavetMM8901:32:36Diplom
663LiiraUlvarEesti SportlaneMM408901:52:27Diplom
703AltMarisPwCNN9001:54:01Diplom
146LabeAndreMM9001:32:41Diplom
677EiroJariDICROMM409001:53:06Diplom
710KütimaaKadriNN9101:54:09Diplom
147AllmägiAloSK RadaMM9101:32:47Diplom
687HeinlaTarmoMM409101:53:33Diplom
711MerimaaMargitPwCNN9201:54:12Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.