Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
874SaarelaMarkoMM40401:59:36Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
882LichtAsoPioneeripataljonMM40601:59:59Diplom
884AndresMarekMM40702:00:02Diplom
886OrloAndreasPlaytechMM40802:00:07Diplom
888ViilmaaSvenMM40902:00:12Diplom
892OagoReinoMM41002:00:24Diplom
898KäärMargusMM41102:00:30Diplom
900UlmLauriEesti Energia SpordiklubiMM41202:00:39Diplom
904MäeMartinSpordiseltsMM41302:00:46Diplom
905SaidlaTarmoABB SpordiklubiMM41402:00:46Diplom
906PurretMarkoMM41502:00:50Diplom
915SaadRaineräripäeva SpordiklubiMM41602:01:05Diplom
917MaivelMikkKorp! LeolaMM41702:01:18Diplom
921MikkelsaarMihkelMM41802:01:25Diplom
923LevijärviOttoMM41902:01:28Diplom
924BoddyChristopherMM42002:01:29Diplom
925SaaremägiPriitMM42102:01:41Diplom
929ÖöpikMihkelMM42202:01:49Diplom
931AguilarEnriqueMM42302:01:51Diplom
935KoitneKaarelMM42402:02:02Diplom
941JegorovKristjanMM42502:02:10Diplom
943RummMarkoSPORDIGUURUDMM42602:02:22Diplom
947TarreAigarMM42702:02:28Diplom
949KiidjärvRalfMM42802:02:30Diplom
952KrünbergKlenMM42902:02:39Diplom
962LaagerRainSPORDIGUURUDMM43002:03:03Diplom
966EesaluDmitriSidepataljonMM43102:03:15Diplom
968ÕisRasmusMM43202:03:17Diplom
973RoostGertSidepataljonMM43302:03:32Diplom
980SuluRaulRIKMM43402:03:54Diplom
985LilleojaKristo1. jalaväebrigaadMM43502:04:13Diplom
994KrivenkoYuriyMM43602:04:36Diplom
997KaljurandHardiMM43702:04:40Diplom
1001PelloIvarSky PlusMM43802:04:45Diplom
1012LoiteMatiMM43902:05:04Diplom
1014PadarMartinMM44002:05:08Diplom
1025ViimsaluAllarMM44102:05:31Diplom
1032SinghDaljeetMM44202:05:45Diplom
1036KruusaKauriMM44302:05:53Diplom
1037KõrbeMihkelSiilitiim :)MM44402:05:58Diplom
1038RaudRagnarMM44502:06:01Diplom
1040PreesRasmusMM44602:06:02Diplom
1042ErapartTiitMM44702:06:04Diplom
1047MuinasteRaimoRademarMM44802:06:18Diplom
1048VainumäeMarek1. jalaväebrigaadMM44902:06:28Diplom
1049SeppRagnarTondiraba SKMM45002:06:28Diplom
1051KümnikTõnisMM45102:06:30Diplom
1056MutsoMaitMM45202:06:37Diplom
1058TetsmannTõnisKaitseliit, Pärnumaa malevMM45302:06:42Diplom
1060RaidojaArdoMM45402:06:53Diplom
1066SiilabergIndrekMM45502:07:14Diplom
1071KaugerannaGeioMM45602:07:34Diplom
1077JakobsonRistoMM45702:07:49Diplom
1078KuusklaTimmoPioneeripataljonMM45802:07:49Diplom
1082RuutoMartinMM45902:08:08Diplom
1087KriisaJuliusMM46002:08:22Diplom
1088LavingMarkocruting OÜMM46102:08:29Diplom
1092FedoritšKristoÕhutõrjepataljonMM46202:08:44Diplom
1100VaskRaavoEstonian CellMM46302:09:03Diplom
1104LukinVahurMM46402:09:09Diplom
1111MõttusMaidoMM46502:09:20Diplom
1112PiilbergRaigoMM46602:09:23Diplom
1117VooremäeÜlariMM46702:09:31Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
1123JuurikRihoMM46902:09:47Diplom
1126TeinbergMatiMM47002:09:55Diplom
1132PipenbergArlisMM47102:10:11Diplom
1134NaarisErkkiMM47202:10:12Diplom
1137ViikmannKaidarTäppsportlasedMM47302:10:17Diplom
1145TulkTanelMM47402:10:26Diplom
1146RehkliReimoMM47502:10:30Diplom
1149KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM47602:10:41Diplom
1153JärmannRainKaitsevägi/ScoutspataljonMM47702:10:44Diplom
1157RaudseppMarkoMM47802:11:02Diplom
1159PopsMirkoMM47902:11:17Diplom
1166AnnikoReikoMM48002:11:45Diplom
1169TollimägiTõnisMM48102:12:10Diplom
1181KorjusOveMM48202:13:33Diplom
1182TilkToomasMM48302:13:36Diplom
1183StrauchSiimMM48402:13:39Diplom
1189PakasteAndriusMM48502:13:59Diplom
1191FenkoJevgeniMM48602:14:04Diplom
1197PulleritsTõnuMTÜ SpordiseltsMM48702:14:27Diplom
1200TartAllanMM48802:14:35Diplom
1202SchmidtVladimirMM48902:14:41Diplom
1205EvisaluJormaMM49002:14:55Diplom
1209JänesRivoMM49102:15:20Diplom
1214PortnovMaksimMM49202:15:34Diplom
1215KuusemäeRaivoMM49302:15:34Diplom
1219RosenbergTarmoMM49402:15:38Diplom
1230SmithReggieMM49502:16:13Diplom
1234RaudRainerMM49602:16:33Diplom
1243LaanmetsHerkiMM49702:17:01Diplom
1244MännametsMikkMM49802:17:02Diplom
1249PõldmaViidoVirudentMM49902:17:16Diplom
1252TuudakStenAddGoalsMM50002:17:28Diplom
1263KruustokAndreMM50102:18:13Diplom
1265SuneRaidoLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM50202:18:32Diplom
1267RähmonenTarmoEesti Energia SpordiklubiMM50302:18:39Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.