Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
581HanniKaidoMM31201:49:56Diplom
1416SteeleAshleyNN31202:46:49Diplom
582LeitchJohnMM31301:49:57Diplom
1420VäljaotsPiretTartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Akadeemiline SpordiklubiNN31302:47:26Diplom
583PiiratHannuSK Pro RunnerMM31401:49:58Diplom
1421PärtelMariliTartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori Akadeemiline SpordiklubiNN31402:47:26Diplom
586KernaMarkoMM31501:50:07Diplom
1424RajasooKarolineEesti Energia SpordiklubiNN31502:48:09Diplom
589LukkKristjanMM31601:50:11Diplom
1426KyllönenHillaNN31602:48:29Diplom
593ÖöpikKristjanMM31701:50:20Diplom
1428SiimannKeityNN31702:52:50Diplom
595TšihhatšjovNikolaiProekspert ASMM31801:50:24Diplom
1432UutsaluRagneNN31803:00:50Diplom
596RomanRaduMM31901:50:28Diplom
1433TobiasKaireNN31903:09:01Diplom
599SarapuuMarekMM32001:50:36Diplom
602AaslaidKauriMM32101:50:43Diplom
603JoostMadisMM32201:50:44Diplom
604HanniEerikJalgMM32301:50:44Diplom
608RüütelReimoABB SpordiklubiMM32401:50:55Diplom
613ŠtõkovStanislavMM32501:51:03Diplom
615SanglaHenryMM32601:51:04Diplom
616LaulUku2. JALAVäEBRIGAADMM32701:51:04Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
621RemekUrmasMM33001:51:12Diplom
630TambaumVahurMM33101:51:23Diplom
639KärmoAllarNovabuilders OÜMM33201:51:45Diplom
641PoomFredMM33301:51:48Diplom
644PisaMatiMM33401:51:50Diplom
645PajundiErkiBisontesolarMM33501:51:53Diplom
653SuurkaevTaaviASTERAMM33601:52:08Diplom
655LauriMartenMM33701:52:15Diplom
661TammsaluMeelisMTÜ Telia SpordiklubiMM33801:52:22Diplom
662LaineveeHeikiASTERAMM33901:52:24Diplom
664TänavMarkoMM34001:52:35Diplom
667MäepereMartinMM34101:52:38Diplom
671RandmäeKristianMM34201:52:52Diplom
672ToomTarvoÜhinenud GängstaräpparidMM34301:52:53Diplom
675ArroHansMM34401:52:57Diplom
676DanilyukBogdanTransferwiseMM34501:53:03Diplom
683HaasMartMM34601:53:23Diplom
684KreutzvaldIvoEBSMM34701:53:27Diplom
690AlvetTõnisMM34801:53:38Diplom
695PaulusPriitMM34901:53:42Diplom
696LabeMarekSA ErametsakakeskusMM35001:53:45Diplom
698ParisMikkMM35101:53:54Diplom
702MandriksJaanMM35201:54:00Diplom
704SaftJannoMM35301:54:03Diplom
706KlugmanAleksandrMM35401:54:05Diplom
707TubliPeeterOK KooperaatorMM35501:54:05Diplom
716PredbannikovNikolaiSidepataljonMM35601:54:31Diplom
717HundtVeikoMM35701:54:32Diplom
719MändLauriMM35801:54:34Diplom
723SeppTiitTartu ObservatooriumMM35901:54:43Diplom
724KalfOliverMack Bar-B-QueMM36001:54:45Diplom
726PosatetskiDenisMM36101:54:51Diplom
729KülanurmKarroMM36201:54:58Diplom
730AlbreAtsSpordiseltsMM36301:54:59Diplom
734VilgoRiivoRaplamaa Tublid MaratoonaridMM36401:55:01Diplom
735VesiallikStenMM36501:55:02Diplom
736ErlenheimKarlÜhinenud GängstaräpparidMM36601:55:03Diplom
738OtsAivarMM36701:55:07Diplom
743KadarikPeeterMM36801:55:13Diplom
749KokkKaidoMM36901:55:27Diplom
750JalakGeidoMM37001:55:33Diplom
753LapimaaKaarelEesti õhuvägiMM37101:55:35Diplom
762PilvMadisMM37201:56:01Diplom
767RaudsikRanno1. jalaväebrigaadMM37301:56:15Diplom
770MalaghanPatrick500th EngineersMM37401:56:16Diplom
774GoldKristjanMM37501:56:26Diplom
777TinkusAndresKahe Silla KlubiMM37601:56:31Diplom
778KaljuRaimoMM37701:56:32Diplom
782EhandAndrus1. jalaväebrigaadMM37801:56:39Diplom
790EmrichAleksandrMEGIDOMM37901:56:52Diplom
791PavljutšenkoDanilMEGIDOMM38001:56:52Diplom
795TallermanIvarAlutaguse malevMM38101:56:58Diplom
796KosemetsImreImsi OÜMM38201:57:01Diplom
804HinnAhtoMM38301:57:09Diplom
807SuursildAloABB SpordiklubiMM38401:57:12Diplom
813TürkMaarjoMM38501:57:22Diplom
814JaksenTomMM38601:57:23Diplom
821NoormetsEricTallinna JutsuklubiMM38701:57:36Diplom
824PaloTaaviVõru SuusaklubiMM38801:57:53Diplom
826SillasteMikkTTTTKMM38901:57:54Diplom
830KendaruSten-HenrikPuhhidMM39001:57:57Diplom
832ChekriiVadymTransferwiseMM39101:58:00Diplom
834EesmaaSanderSidepataljonMM39201:58:02Diplom
836KeesMärtMM39301:58:05Diplom
838AaslaidRasmusPioneeripataljonMM39401:58:09Diplom
844PõldIndrekMM39501:58:19Diplom
846ReinumägiRistoMM39601:58:36Diplom
847KostjukovJaanMM39701:58:38Diplom
849KalmuSiimTurba Running Club (TRC)MM39801:58:42Diplom
851Jartsev-MoontJürgoMM39901:58:47Diplom
852TormKarelMM40001:58:49Diplom
853MüürJanarMM40101:58:50Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
864RolkoMiroslavMM40301:59:15Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.