Tulemused 2016 21km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Diplom
348ValdmannVahurMM19601:42:23Diplom
604HanniEerikJalgMM32301:50:44Diplom
860TiimusVeljoTrismaileMM503501:59:06Diplom
1116HennoTannarSaint Gobain Glass EstoniaMM503902:09:29Diplom
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Diplom
605AmmonAntsEesti Raudtee Spordiklubi MTÜMM454701:50:45Diplom
861TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM4011401:59:08Diplom
1117VooremäeÜlariMM46702:09:31Diplom
1373TeasLarsMM52702:31:49Diplom
94SaarRaigoMM5801:29:02Diplom
350PrantsHeikiVõru SuusaklubiMM501501:42:30Diplom
606AunpuKenTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM55801:50:46Diplom
351JõgisteIvoMM404801:42:35Diplom
863NisuKaspare-treening.eeMM40201:59:11Diplom
1375LilleAloMM52802:32:03Diplom
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Diplom
608RüütelReimoABB SpordiklubiMM32401:50:55Diplom
864RolkoMiroslavMM40301:59:15Diplom
1120AberthalRanelAQVA SPAMM46802:09:36Diplom
1376RannusSanderMM52902:32:13Diplom
97KuuskJaanusSpartaMM6001:29:27Diplom
353KiisTõnisKiisid/LekkodMM19701:42:37Diplom
98AlverOliverMM6101:29:34Diplom
354LehtmetsSvenMM404901:42:38Diplom
866ArkipusToomasMM456401:59:24Diplom
1122SaarJohannesMM504002:09:40Diplom
1378RaudStenMPA1302:32:33Diplom
99AunpuRivoTreeningpartner/BriketipoisidMM6201:29:37Diplom
355TohverTarmoKaevanduste SpordiklubiMM405001:42:40Diplom
1123JuurikRihoMM46902:09:47Diplom
100SmorodinDmitriMM6301:29:42Diplom
356TilkSilverMM19801:42:40Diplom
868PalmikMartinMMN1201:59:28Diplom
1380MuruSilvarMM53002:32:35Diplom
101PihlakSanderMM6401:29:43Diplom
357RoometHeikiMM19901:42:42Diplom
613ŠtõkovStanislavMM32501:51:03Diplom
869KukkAndrusMM456501:59:30Diplom
1125MäesaluKaarelMM4013802:09:54Diplom
102KuningasAndresMM401501:29:53Diplom
358LehismetsJaanMM20001:42:44Diplom
1126TeinbergMatiMM47002:09:55Diplom
1382TammTiitMM551502:32:51Diplom
103NagelRainerTrismileMM6501:29:58Diplom
359SimmonsMitchell500th EngineersMM20101:42:44Diplom
615SanglaHenryMM32601:51:04Diplom
1127EroSilverMPA902:09:55Diplom
1383KaukolahtiTimoMM4015102:32:58Diplom
104KondaevDmitryOÜ RademarMM6601:30:00Diplom
360PriisaarEvertTelia SKMMJ601:42:46Diplom
616LaulUku2. JALAVäEBRIGAADMM32701:51:04Diplom
1384JõesaarTanelMM53102:33:19Diplom
105AllikTaveMM6701:30:11Diplom
361KlymanovOleksandrTransferwiseMM20201:42:54Diplom
106LellepKalleSK ProRunnerMM401601:30:22Diplom
362OrrMarttiMM20301:42:54Diplom
618LaanmetsJüriMM60401:51:08Diplom
874SaarelaMarkoMM40401:59:36Diplom
363TõruvereKaarelSaint Gobain Glass EstoniaMM20401:42:54Diplom
619HirveRaineItella MM32801:51:09Diplom
875TalviojaTuomasSSFMM456601:59:37Diplom
1387PihlajaniemiMarkkuSmileritMM60902:34:12Diplom
108EralaRannoMM401701:30:26Diplom
364SteinkrausShawn500th EngineersMM20501:42:57Diplom
620RemmelgStenEastmanMM32901:51:11Diplom
1132PipenbergArlisMM47102:10:11Diplom
109MölderTaunoHaanja SuusaklubiMM6801:30:35Diplom
365HirsJanekRR SiplasedMM20601:42:58Diplom
621RemekUrmasMM33001:51:12Diplom
877MeimreMadisMTA SKMM40501:59:41Diplom
1389ToomingKristjanMMN2602:34:26Diplom
110MõttusEeroTäppsportlasedMM401801:30:39Diplom
366VorobjovJaanMM20701:43:07Diplom
878ToomeTõnisEHKMM60501:59:48Diplom
1134NaarisErkkiMM47202:10:12Diplom
111TjuškaViktorPPAMM6901:30:51Diplom
367PihoVeikoMM20801:43:10Diplom
623TaluTauriMetro SquashiklubiMM408001:51:15Diplom
879SiiakIndrekMM4011501:59:49Diplom
1391JegorovRainerMM53202:35:23Diplom
112TameriTarviMM7001:30:56Diplom
368VirunurmVeikoMM20901:43:21Diplom
880KäigeRaunoMM4011601:59:52Diplom
1136KukkKalleMM458002:10:16Diplom
1392RääbisAinMM458802:35:38Diplom
113KukkKasparMM7101:31:03Diplom
369LaanemetsMeelis2. JALAVäEBRIGAADMM21001:43:24Diplom
1137ViikmannKaidarTäppsportlasedMM47302:10:17Diplom
1393RoosimägiRaunoMM53302:35:51Diplom
114KlaasKunnarMM7201:31:11Diplom
882LichtAsoPioneeripataljonMM40601:59:59Diplom
1138PaapJoelPaapmeistridMMN1902:10:17Diplom
115RaudseppStevenSK ProRunnerMM7301:31:13Diplom
371KübarRemiMM21101:43:29Diplom
883PosatetskiSergeiMM4011702:00:00Diplom
116UustaloHektorKlubitu MeesMM7401:31:16Diplom
372SulendHerkiMM21201:43:35Diplom
628IlvesUrmoMM408101:51:22Diplom
884AndresMarekMM40702:00:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.