Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1829SaaringAnnikaNTA9801:07:29Diplom
1836AartKristinNTA9901:07:34Diplom
2348TammekandLiisMTÜ SpordiseltsNTA15601:14:38Diplom
1070TomingTaisyNTA4200:59:26Diplom
2096KirsipuuPileriinNTA12701:10:57Diplom
2608HelveCäro-LyNTA17601:20:00Diplom
3121VikatMarii-KristiinNTA21001:40:52Diplom
1330AksinMeriliNTA6301:01:58Diplom
1842TarbeReelikaNTA10001:07:37Diplom
2098ZvorovskiHelenaNTA12801:10:59Diplom
2099KursRenateNTA12901:11:00Diplom
1076SirendiKatarinaNTA4300:59:34Diplom
1077RoosBrigittaNTA4400:59:34Diplom
2614SmigunovaLauraNTA17701:20:02Diplom
1082BorisovaMarinaNTA4500:59:39Diplom
2362KoitveChristiaNTA15701:14:56Diplom
2874LehisKaisa-MariNTA19801:28:33Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
2109NõmmikLiis-MariliinNTA13001:11:14Diplom
831KloppBirgitNTA3100:56:53Diplom
2623ErenvertIsabelNTA17801:20:19Diplom
832MurumägiKhirsten TereseNTA3200:56:54Diplom
322VeltmannEneliAudentesNTA900:49:55Diplom
2370MägiMerliisNTA15801:15:01Diplom
1347HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTA6401:02:07Diplom
1092MägiHannalisNTA4600:59:46Diplom
2116IlmMaarja-GarmeliinaRR SuusaklubiNTA13101:11:23Diplom
581LippGeilyNTA2100:54:05Diplom
2374HeinjärvHelenaKiviõli NoortekeskusNTA15901:15:06Diplom
2630KursKellyNTA17901:20:26Diplom
1607ÖöpikMarlenNTA8301:04:34Diplom
2631OrglaSilvaNTA18001:20:26Diplom
2376VasijlevaTriinuNTA16001:15:08Diplom
2889AitsenKirkeNTA19901:29:00Diplom
331MerilooKaariNTA1000:50:06Diplom
1867PotapovaDarjaNTA10101:07:56Diplom
2124LoktevaValeriaSK ContraNTA13201:11:31Diplom
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTA1100:50:07Diplom
1870JõgisteEmmaNTA10201:07:59Diplom
2127VäljaotsAnnaliisaSK ContraNTA13301:11:31Diplom
2129PerkHelisSK ContraNTA13401:11:32Diplom
2387LokkMarietaNTA16101:15:21Diplom
1621MatvejevMaikenNTA8401:04:42Diplom
2133LannesSandraClioxNTA13501:11:34Diplom
3158ÕmblusAnne MarieKõpsutavad JooksubeibedNTA21101:44:23Diplom
2391TartuHelenaNTA16201:15:28Diplom
344SemenkovaMirellNTA1200:50:19Diplom
1881SuurKirkeNTA10301:08:06Diplom
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA1300:50:21Diplom
602RaspelAnna MariaNTA2200:54:17Diplom
3162MetsLinda LauraNTA21201:44:49Diplom
1883NõmmisteMarisSimuna SpordiklubiNTA10401:08:07Diplom
1884SuurGeiriNTA10501:08:07Diplom
3164AasumetsKristelNTA21301:45:12Diplom
1375PiirimägiAnna-LiisaNTA6501:02:25Diplom
1380LõhmusEva-LiisaNTA6601:02:28Diplom
1636TariUllaNTA8501:04:59Diplom
2404KuntroCarmenNTA16301:15:39Diplom
1125TõntsTriinuNTA4701:00:06Diplom
2149DeljanskajaAleksandraNTA13601:11:51Diplom
2150ErnitsMarleenNTA13701:11:51Diplom
2919HainElisNTA20001:29:57Diplom
2409SõmerMartaNTA16401:15:43Diplom
1130PihlakKirkeNTA4801:00:12Diplom
1386TeedlaMaikenNTA6701:02:30Diplom
363LillepuuLauraSpartaNTA1400:50:35Diplom
109SelinKatrinNTA100:45:10Diplom
2413PavlovLeaNTA16501:15:45Diplom
2158ViskovHelenNTA13801:11:57Diplom
1903TammMeriliNTA10601:08:27Diplom
1905LumisteKatrinNTA10701:08:28Diplom
116MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamäeNTA200:45:25Diplom
1396MiilmanEleriinLiliina OÜNTA6801:02:34Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
2677MeeklerHanna-LyNTA18101:22:07Diplom
1654TakelLaura LoretteNTA8601:05:10Diplom
2423TomsonKristiineNTA16601:15:56Diplom
1912VissorViktoriaNTA10801:08:33Diplom
2936OderKarmenNTA20101:30:28Diplom
2169ToomemägiMari-LiisNTA13901:12:05Diplom
380SolopaevaNinaKJK'Kalev' SillamäeNTA1500:51:01Diplom
2685TraksLauraliisSK ContraNTA18201:22:18Diplom
2942PeetsaluAnuNTA20201:30:32Diplom
640LubiSandraNTA2400:54:45Diplom
1153VarikIti MariiPerekond VarikNTA4901:00:24Diplom
2689JaasiKeiliNTA18301:22:22Diplom
1154EinmaaAigiNTA5001:00:26Diplom
2178BalõtševBirgithNTA14001:12:13Diplom
2690HennoElisabethNTA18401:22:22Diplom
2946ViruLauraNTA20301:30:34Diplom
2179TommulaKristinNTA14101:12:15Diplom
2691PõdraEneken LillNTA18501:22:22Diplom
1412HärmitsMarken HelenaNTA6901:02:41Diplom
1669UntCarmenNTA8701:05:20Diplom
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeNTA1600:51:15Diplom
2694RõõmChristin MarleenRakvere Karmeli KogudusNTA18601:22:26Diplom
2442TepnerTriinNTA16701:16:15Diplom
2698PottiMirellGrossi ToidukaubadNTA18701:22:28Diplom
1419VeskiMadliNTA7001:02:45Diplom
1931VisnapKatarinaNTA10901:08:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.