Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1241SõskovaŽannaNN26901:01:15Diplom
293SallaYürjoMM10400:49:25Diplom
577ReilandWoldemarSIG SaksamaaMM551200:54:03Diplom
118VesterblomVooteleMM5200:45:28Diplom
2632LepikVolhaNN81001:20:30Diplom
1632VolkovVladislavMM35601:04:57Diplom
115PavljukVladislavKJK'Kalev' SillamäeMMJ700:45:23Diplom
1795GorskovVladislavMotus spordiklubiMM37301:06:58Diplom
70RõžovVladimirMM45900:43:09Diplom
369KuleshovVladimirMM404400:50:48Diplom
1673PodobedovVladimirKKT OIL OÜMM36501:05:23Diplom
1565AitVladimirMM65601:04:12Diplom
1797PoolakVivianNN49501:07:01Diplom
1217TammemägiVirmoMPA11801:01:01Diplom
1060VolmerVirkoMM29400:59:20Diplom
663TammemägiVirkoMPA7200:55:05Diplom
1131MatikainenVirginiaNN23401:00:13Diplom
906AasVirgeNN50900:57:38Diplom
2528SaarVirgeNN4514401:17:58Diplom
1853JakobiVilveAQVA SPANN503501:07:44Diplom
1444TrummalVilmaNN551201:03:03Diplom
2049VõhmarVilmaHäirekeskusNN552401:10:16Diplom
24KaskVilluMM45200:39:44Diplom
1608KalameesVillemMPA13501:04:34Diplom
44LilleViljarMM1800:40:51Diplom
89RoosmaaViljarCYCLONMM3600:44:00Diplom
2211PaalaroosViljarMM459201:12:43Diplom
825JallaiViktoriaMyFitnessNN14600:56:51Diplom
1912VissorViktoriaNTA10801:08:33Diplom
897StavrovaViktoriaNN453200:57:28Diplom
2215VakulskajaViktoriaAQVA SPANN64301:12:45Diplom
1155LõhmusViktorMM456601:00:26Diplom
427LaurmaaViktorABB SpordiklubiMM14900:51:51Diplom
2760IlvesViktorMM70701:25:07Diplom
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Diplom
33SootsViivi-AnneTreeningpartner/DiadoraNN45100:40:09Diplom
3001RohtlaViiaNN4520001:32:37Diplom
374ArukaskVidrik-Rein1. jalaväebrigaadMM12900:50:54Diplom
2386TsvetkovaVeroonikaNN71101:15:20Diplom
3039LeissonVeroonikaNN95001:34:49Diplom
1603TimarovaVeronikaNN41801:04:32Diplom
2637MalmVeronikaSa Juht- ja Abikoerte KoolNN553601:20:42Diplom
3149VladimirovaVeronikaNN98501:43:23Diplom
703KossarVeronikaNN11700:55:35Diplom
2957OnufrijevaVeraNN92501:31:05Diplom
2763ShaulinaVeraHoolekandeteenused AS NN86501:25:16Diplom
2927LodeVelloMM75101:30:04Diplom
2645EhasaluVelliNN81401:20:58Diplom
1106VeeväliVeikoMATKaSPORTMM408900:59:56Diplom
880LohuVeikoMM408000:57:22Diplom
2375RandväliVeenaNN4513401:15:07Diplom
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Diplom
2124LoktevaValeriaSK ContraNTA13201:11:31Diplom
2838SursuVairoMPA20001:27:32Diplom
3122ErilaidVäinoMM75301:40:54Diplom
1236SursuVailarMPA12301:01:13Diplom
398PalksaarVahurMM501000:51:22Diplom
264LuikVahurMM10000:48:53Diplom
3019KuzovkovVadimMM44901:33:49Diplom
464AalUrvoMM15900:52:27Diplom
2396UukadoUrveNN553101:15:31Diplom
2959VarblaneUrveNN4519701:31:29Diplom
3048RandmaUrveNN509801:34:53Diplom
1704TähisteUrmoNordwoodMM36701:05:48Diplom
435LehtsaluUrmoTelia SpordiklubiMM15300:51:59Diplom
1320TariUrmiNNJ1501:01:55Diplom
1126TubliUrmelaSpordiseltsNN23201:00:07Diplom
329TruutsUrmasMM50700:50:05Diplom
2912KillometsUrmasMM4510101:29:51Diplom
1132PiilbergUrmasDanceActMM456401:00:13Diplom
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Diplom
1670UntUrmasMM503601:05:21Diplom
433KülaveeUrmasMM55900:51:56Diplom
1032KaruUrmasMM455800:59:05Diplom
2525ErinUr.MasMM504701:17:56Diplom
561KärdiUnoMM70100:53:42Diplom
2884MüürUnoFazer Eesti ASMM552201:28:47Diplom
279MarksonUnoMM55300:49:11Diplom
3137KollomUlviNN4026001:42:59Diplom
2542KallasteUlviNN4018101:18:31Diplom
3047NukkaÜloMM552401:34:53Diplom
2105SinkÜlleNN4511901:11:12Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
2735MerirandÜlleNN507301:23:56Diplom
2738JuntsonÜlleNN4020901:24:01Diplom
1718LippÜlleNN551901:05:57Diplom
2999JankeÜlleIITEE SpordiklubiNN509501:32:35Diplom
2776KuuraÜllePreabNN4021301:25:41Diplom
2016Kivisilla-PetersonÜlleKivison Trans OüNN4510901:09:55Diplom
2787TaalÜlleNN507801:26:00Diplom
2790KramerÜlleNN4516701:26:06Diplom
2025AulÜlleNN4511101:10:02Diplom
2040MäginÜlleNN4511301:10:08Diplom
2326EritÜlleNN504801:14:24Diplom
3101PajumäeÜlleNN4520901:38:42Diplom
1587KustalaÜllarMM457701:04:22Diplom
136NeemeÜllarMM6100:45:49Diplom
534MikkÜllarMM17900:53:21Diplom
1636TariUllaNTA8501:04:59Diplom
926UrgandÜllaNN17900:57:51Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.