Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1503PriisaarHendrikTelia SpordiklubiMPA12901:03:40Diplom
224KorjusTaaviMM8200:48:18Diplom
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Diplom
1760ValdreToomasMM37201:06:28Diplom
2272MoosteMarekMM41501:13:33Diplom
225TuruKaljoMM50600:48:18Diplom
737LuhtToomasMM407000:55:59Diplom
993VarblasEvertMM551400:58:30Diplom
226OtsMartinMM8300:48:20Diplom
482VatselRigoMM453500:52:44Diplom
994SanglaMikkMPA10300:58:33Diplom
1250KirsIngmarMM31701:01:20Diplom
483TatrikSilverMPA5700:52:44Diplom
739HabakukMikkMM22000:55:59Diplom
995NoormaMartMM408600:58:34Diplom
1251OexlerDanielMM31801:01:21Diplom
1507KuusikKevinMPA13001:03:42Diplom
2019OstumaaAloMPA16201:09:58Diplom
2531TornKalevMM4013601:18:01Diplom
228MäggiMartinMM402800:48:23Diplom
1252TagelIlmarTriSmile/Kõlleste SpordiklubiMM70401:01:22Diplom
2020VainerKerdoMPA16301:09:58Diplom
229KivariAndrusSaint Gobain Glass EstoniaMM402900:48:26Diplom
485PõldojaArgoMM16300:52:46Diplom
741PikhoffAimurMM22100:56:00Diplom
997KliimannRaivoMM502500:58:35Diplom
1253ReinsaluMartinMMN2601:01:22Diplom
2533TomsonOlevMM504801:18:07Diplom
3045IllusAntsMM65901:34:52Diplom
486KüttisGüntherMPA5800:52:46Diplom
998IsmaelJaanusMM28200:58:35Diplom
2022SooneAinMM4012301:09:59Diplom
2278PeeterPuioMM4013001:13:44Diplom
231RonkelAlekseiMM8400:48:30Diplom
487KeppAndreasMPA5900:52:47Diplom
999MuttelRaitSveba-Dahlen SpordiklubiMPA10400:58:37Diplom
1255TammKaidoMMN2701:01:24Diplom
1511ViljakMeiranMPA13101:03:43Diplom
3047NukkaÜloMM552401:34:53Diplom
488NõmbergAarneMM501400:52:47Diplom
1512VaresAhtiMM4010801:03:43Diplom
2024AllertReneMM39901:10:02Diplom
2792LaansoAlarMM43701:26:13Diplom
233KaunisAllanMM8500:48:32Diplom
489MesjatsevKevinTüri ÜhisgümnaasiumMPA6000:52:47Diplom
745VeskeAndreasMPA8100:56:01Diplom
1001KärvetTanelMMJ2200:58:39Diplom
1257HunterDavidMM409701:01:27Diplom
1769TobrelutsKevinMMJ3001:06:38Diplom
490Berg-JürgensSiimMM16400:52:48Diplom
746SelgeSassMM22200:56:01Diplom
1002PootsikEgertMPA10500:58:39Diplom
1258TõnisteSanderMMN2801:01:27Diplom
1770MuutraSiimMPA14301:06:40Diplom
235RungiGert-KristjanGKR TradeMM8600:48:34Diplom
1259HuopalainenRaikoMMN2901:01:27Diplom
1771KlimenkoTaaviMMN3301:06:40Diplom
492KallasPriitMM405400:52:48Diplom
1260OopkaupKristjanMM31901:01:27Diplom
237SibulJaan21CCMM8700:48:36Diplom
749KoosapoegKaarelPwCMM22300:56:03Diplom
2797TellingAloMM43801:26:21Diplom
494LaksLiivarMM16500:52:49Diplom
1006TederTõnisA-SportMMN2300:58:41Diplom
2286PuioRagnarMPA17801:13:49Diplom
2798ReiljanHardiMPA19701:26:22Diplom
751KaplanHarriMM22400:56:05Diplom
1007KarjusKaidoArtman RacingMM455600:58:41Diplom
1263RandmaaHannesMM409801:01:28Diplom
2799KuslapMadisMMJ3501:26:22Diplom
3055MillerMartinMM45001:35:18Diplom
240LehisteMarekMPA3000:48:39Diplom
496AartErikMPA6100:52:53Diplom
752AllerAndresMM22500:56:06Diplom
241JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM8800:48:41Diplom
497KitvelOlevSaku SuusaklubiMM405500:52:55Diplom
1009TalusteMarkoMM28300:58:42Diplom
3057NõguKaarliMMJ3601:35:22Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
754RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM22600:56:06Diplom
2290PuskarEgertMM41601:13:52Diplom
2546MöllerToomasMM459901:18:39Diplom
3058KõreAivarLaagna Lasteaed-PõhikoolMM505201:35:24Diplom
243SimsAivarMM451600:48:41Diplom
1523KeskülaKarl-JoosepMPA13201:03:48Diplom
3059PeetsRainerMM45101:35:26Diplom
244AavikAndiMM8900:48:42Diplom
500NooniJürgoMM16600:52:59Diplom
1780LiisRuudoMM503901:06:46Diplom
2292JannoTaur-MarvinMPA17901:13:52Diplom
3060SiniveeHenryMM45201:35:27Diplom
1525SeeneStenMM34201:03:48Diplom
1781KaselaKarelMPA14401:06:46Diplom
2037SaareSiimMPA16401:10:05Diplom
2805UntKarlMM4510001:26:32Diplom
246SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM9000:48:43Diplom
502PaniEgertMM16700:53:01Diplom
1014TederSanderMPA10600:58:44Diplom
2550ReinomägiMarekGrossi ToidukaubadMM43001:18:42Diplom
247TammertKasparMM9100:48:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.