Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
1329LaidinenIvoPPAMM32801:01:58Diplom
1394JürisooKristiinaNN32801:02:33Diplom
1324UustaluKoitMM32701:01:56Diplom
1393UtsarHannaNN32701:02:33Diplom
1318VõsuSteveMM32601:01:55Diplom
1389NurmisLiisNN32601:02:32Diplom
1388HeibergStellaNN32501:02:31Diplom
1308KallasseJannoKündja spordiklubiMM32501:01:49Diplom
1387KuldkeppLauraNN32401:02:31Diplom
1306FrantsuzovTanelMM32401:01:48Diplom
1385PingasKristaNN32301:02:30Diplom
1303TuiskRaidoMM32301:01:46Diplom
1384PrantsKaidiSK KarulaNN32201:02:30Diplom
1292VassiljevAndreiAS HKScan EstoniaMM32201:01:39Diplom
1383LiivarandAiveNN32101:02:30Diplom
1290KarroKristjanMM32101:01:39Diplom
1377TeedlaKristiNN32001:02:27Diplom
1289VahimetsRaunoMM32001:01:38Diplom
1372MaltsevKaisaNN31901:02:23Diplom
1260OopkaupKristjanMM31901:01:27Diplom
1371TšikovaJekaterinaNN31801:02:21Diplom
1251OexlerDanielMM31801:01:21Diplom
1370AalmaaMari-LiisMTÜ SpordiseltsNN31701:02:21Diplom
1250KirsIngmarMM31701:01:20Diplom
1369KüttisSeidiNN31601:02:20Diplom
1239SäälikAlvarMM31601:01:14Diplom
1368ReinmetsGudrunNN31501:02:18Diplom
1237HudikArtjomKodused PirukadMM31501:01:14Diplom
1366KivisikIlonaNN31401:02:18Diplom
1227LooritsMarekMM31401:01:08Diplom
1364OoloChristiRakvere HaiglaNN31301:02:16Diplom
1226KiigemägiKristoMM31301:01:07Diplom
1360VõrnoTriinNN31201:02:14Diplom
1215HeinlooMarkoMM31201:01:00Diplom
1359UmbsaarErliNN31101:02:13Diplom
1213KuznetsovRainEstonian CellMM31101:01:00Diplom
1357KauksiKerstinOma KingNN31001:02:12Diplom
1211PedoskMikkGKR TradeMM31001:00:59Diplom
1356PillerMairikaOma KingNN30901:02:11Diplom
1206MaidlaReevoMM30901:00:54Diplom
1352MännisteMoonikaNN30801:02:11Diplom
1193SuviJaanusRMKMM30801:00:48Diplom
1350KeelJaneNN30701:02:10Diplom
1184JürgensonKristoMM30701:00:42Diplom
1349SillaotsElleriinNN30601:02:08Diplom
1178RolitšAlekseiEesti Energia SpordiklubiMM30601:00:39Diplom
1345RannalaTriinuNN30501:02:06Diplom
1152TepnerAivoMM30501:00:24Diplom
1344KuldnerPiretNN30401:02:06Diplom
1141MurakasToivoGrossi ToidukaubadMM30401:00:18Diplom
1341HakiTriinuGKR TradeNN30301:02:04Diplom
1140KukkFreddyMM30301:00:17Diplom
1336TaliLiinaNN30201:02:00Diplom
1117LätiJaanusPwCMM30201:00:01Diplom
1335JakovlevaAnastassiaMotusNN30101:02:00Diplom
1116TsurkanAleksandrVirudentMM30101:00:01Diplom
1333IvainenKristiNN30001:01:59Diplom
1109KlauzerKaupoMM30000:59:57Diplom
1332HansonHelenLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN29901:01:59Diplom
1095UrbanikRaigoMM29900:59:48Diplom
1331NoolRagneNN29801:01:58Diplom
1086RosinReneMM29800:59:43Diplom
1327KahrKristiinaNN29701:01:56Diplom
1085LindeburgRistoMM29700:59:43Diplom
1326RaudleppKristiNN29601:01:56Diplom
1084AlakülaRaimoSportfotoMM29600:59:41Diplom
1063ProvornikovRainisMM29500:59:22Diplom
1325VirveMarleenNN29501:01:56Diplom
1060VolmerVirkoMM29400:59:20Diplom
1323KiilaspääEgeBaltichouse Production OÜNN29401:01:56Diplom
1319VõsuMirjamNN29301:01:55Diplom
1057JuroAivarMM29300:59:18Diplom
1050ŽavoronkovArvoMM29200:59:13Diplom
1314GebrukAnnikaNN29201:01:53Diplom
1049RandmäeOlariMM29100:59:12Diplom
1311PreimannElenNN29101:01:52Diplom
1042WilloughbyRobert BUp SportMM29000:59:07Diplom
1305MaaselPiiaNN29001:01:47Diplom
1040AavReigoMM28900:59:07Diplom
1302AinenKristiTelia SpordiklubiNN28901:01:46Diplom
1039SukamägiJalmarNordwoodMM28800:59:07Diplom
1296PikkojaBirkeNN28801:01:41Diplom
1291LillemetsLiisaNN28701:01:39Diplom
1036KivistöSamiMM28700:59:06Diplom
1029HolzFlorianMM28600:59:03Diplom
1287KõrvasKristiinaNN28601:01:37Diplom
1026KaskmanMartenMM28500:59:02Diplom
1286KivisaarMadli-MinnaTartu VanglaNN28501:01:37Diplom
1020TrükmannMartinMM28400:58:51Diplom
1282MjatsinaNataljaMotusNN28401:01:35Diplom
1009TalusteMarkoMM28300:58:42Diplom
1278PertelsonTiinaPerekond VarikNN28301:01:35Diplom
998IsmaelJaanusMM28200:58:35Diplom
1275MihnenkoOksanaNN28201:01:32Diplom
986SaarRaidoMM28100:58:26Diplom
1274JermolajevaLiidiaNN28101:01:31Diplom
985RosenbergMadisMM28000:58:25Diplom
1272MartinsaariHeidi CarolinaKuressaare GümnaasiumNN28001:01:30Diplom
982SimmulmannLauriMM27900:58:24Diplom
1270TeemoDianaBalticHouseNN27901:01:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.