Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
111MäeotsMargusMM4800:45:16Diplom
886BogatorjovaJelenaNN404800:57:24Diplom
2935TõevereJadvigaNN554801:30:20Diplom
388PajuAldoMM404800:51:11Diplom
443KuleshovaAnnaSpartaNN4800:52:10Diplom
3008AlavereAdeleNNJ4801:32:57Diplom
1493KaurlaKäthrineNNN4801:03:37Diplom
2533TomsonOlevMM504801:18:07Diplom
2326EritÜlleNN504801:14:24Diplom
808LuikAvoMM454900:56:43Diplom
1134IlvesJanajooks.eeNN454901:00:13Diplom
112MikkorRaunoPreabMM4900:45:18Diplom
370TammTony AtsMTÜ SpordiseltsMPA4900:50:51Diplom
1153VarikIti MariiPerekond VarikNTA4901:00:24Diplom
2950LiivaAnneNN554901:30:44Diplom
905KaldaKatrinKuraditosinNN404900:57:36Diplom
404ToodingMeelisWellsportMM404900:51:30Diplom
451NaaritsKerstiHaljala GümnaasiumNN4900:52:18Diplom
2771RikkonenReinMM504901:25:34Diplom
3031OttinHeiliNNJ4901:34:13Diplom
1508ErimäeSigridNNN4901:03:42Diplom
2331ShizobokovaJekaterinaNN504901:14:31Diplom
854PeterkopfIndrekMM455000:57:08Diplom
113KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM5000:45:21Diplom
1145SallKadriNN455001:00:20Diplom
1154EinmaaAigiNTA5001:00:26Diplom
392TeearuRandoSUKL JõuluMPA5000:51:16Diplom
2953VõttingTiinaNN555001:30:51Diplom
411SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM405000:51:33Diplom
941VerstMargitNN405000:58:00Diplom
453KruusaLeelia1989NN5000:52:19Diplom
3016RinkenSulevMM505001:33:38Diplom
1520SillajõeMirjamNNN5001:03:45Diplom
2335JansonJulikaNN505001:14:33Diplom
2339KullasseppTiinaRakvere HaiglaNN505101:14:34Diplom
1577AntsmaaAnneliNNN5101:04:17Diplom
862PäriAhtoMM455100:57:14Diplom
117ValdmaaRaidoMM5100:45:25Diplom
1158VäliMaiuNN455101:00:29Diplom
397SildAnvarMTÜ SpordiseltsMPA5100:51:21Diplom
1170KramerMarieNTA5101:00:36Diplom
2969AaverAnisjaRimikadNN555101:31:42Diplom
422RatasRaulAQVA SPAMM405100:51:47Diplom
952KubjasMaileNN405100:58:05Diplom
3021LemberAloMM505101:34:04Diplom
467LumbergKairiTrimtex DreamteamNN5100:52:30Diplom
2352HelsteinTiinaNN505201:14:45Diplom
1641PärnpuuSandraNNN5201:05:01Diplom
883LessukAareMM455200:57:24Diplom
118VesterblomVooteleMM5200:45:28Diplom
1167ReimannReetSipa LoomaarstidNN455201:00:33Diplom
1172PisarevGreta-MariaMTÜ SpordiseltsNTA5201:00:36Diplom
2970LiiverLidiaRimikadNN555201:31:42Diplom
419PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA5200:51:47Diplom
442NeeringRiivoMM405200:52:08Diplom
963KleitzSirliNN405200:58:12Diplom
471RandMerikeNN5200:52:32Diplom
3058KõreAivarLaagna Lasteaed-PõhikoolMM505201:35:24Diplom
2364MandriksKatrineNN505301:14:58Diplom
1646MägiKerliNNN5301:05:05Diplom
122HallemaaReneMight just do itMM5300:45:35Diplom
1182KullEliiseNTA5301:00:40Diplom
933LuksLauriWürthMM455300:57:56Diplom
426KlausRobinMPA5300:51:51Diplom
1212AnsoRikaNN455301:01:00Diplom
3005PikkiLehteRakvere HaiglaNN555301:32:52Diplom
970TammikMarjanaNN405300:58:18Diplom
474VaksKristiinaNN5300:52:36Diplom
478LeznevskyAndreasMM405300:52:41Diplom
2410SamberkMerleNN505401:15:43Diplom
123TrummalTõnisMM5400:45:39Diplom
1662LuhtPiretNNN5401:05:15Diplom
1189PlagnaudMeri-LillNTA5401:00:44Diplom
436ReitaluMarkoMPA5400:52:00Diplom
3007LeitenSirjeVändra LasteaedNN555401:32:57Diplom
1222KallasLiinaSK NõvaNN455401:01:05Diplom
973PikasAndrusJõhvi PäästekomandoMM455400:58:18Diplom
477AarmaaAveNN5400:52:40Diplom
996NarussonDagmarNN405400:58:35Diplom
492KallasPriitMM405400:52:48Diplom
2412PoopuuMareNN505501:15:45Diplom
127VälkMeelisMM5500:45:42Diplom
1681OotsingMeriliNNN5501:05:28Diplom
1201VelmarJanikaUK AktiivNTA5501:00:52Diplom
454VaherMarkusTIK MPA5500:52:23Diplom
1223LoikLarissaNN455501:01:05Diplom
981TederPeeterA-SportMM455500:58:23Diplom
3030NiidlaMilviBaltic FibresNN555501:34:12Diplom
481VolkovaTatjanaNN5500:52:43Diplom
497KitvelOlevSaku SuusaklubiMM405500:52:55Diplom
1015NewleyEvelynNN405500:58:45Diplom
2418KottiseMargitNN505601:15:54Diplom
128MoorastTimoMM5600:45:43Diplom
1709LarinaAnastassiaNNN5601:05:54Diplom
1225JuhkamSiretNN455601:01:06Diplom
462LeisaluRavelMPA5600:52:26Diplom
1231LehtlaAnnabelNTA5601:01:11Diplom
3037RohtlaTheaTransferwiseNN555601:34:32Diplom
491OrroLiisNN5600:52:48Diplom
1007KarjusKaidoArtman RacingMM455600:58:41Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.