Tulemused 2016 10km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
601LauritsKarl HansMPA6700:54:17Diplom
602RaspelAnna MariaNTA2200:54:17Diplom
603HeinsaluTriinNN8500:54:17Diplom
604MaislaLiisNN8600:54:17Diplom
605KangroKalevMM501600:54:18Diplom
606PiirGreteNN8700:54:18Diplom
607KoosaKatiNN8800:54:19Diplom
608KruusimaaPiretNN50700:54:19Diplom
609LillestikRistoMM19800:54:20Diplom
610PajulaAinMM454200:54:22Diplom
611BendiMarekMM19900:54:22Diplom
612TitovMihhailMPA6800:54:23Diplom
613TuiskArko GertMPA6900:54:23Diplom
614JüriööJoelMM20000:54:23Diplom
615JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN8900:54:24Diplom
616JaagoKülliNN402800:54:25Diplom
617MetsisStina21CCNN9000:54:25Diplom
618TaluKaidoVanasilla HKMM20100:54:29Diplom
619PedariEilikeDICRONN451200:54:30Diplom
620KaskLudmillaDICRONN402900:54:30Diplom
621SirkasKadriNN9100:54:31Diplom
622SaarmanTarmoMM20200:54:31Diplom
623RekkerElisNN9200:54:32Diplom
624TomingRenaNN403000:54:33Diplom
625MaasaluLauraSpordiseltsNN9300:54:33Diplom
626LehtojaEhaNN55100:54:33Diplom
627MarksonMirjaNN9400:54:34Diplom
628EkholmHeliNN451300:54:35Diplom
629JärvojaÜlleSaunapoodNTA2300:54:35Diplom
630LebertAnneliNNN1200:54:36Diplom
631KäenPiretNN9500:54:36Diplom
632PultsinMariNN9600:54:37Diplom
633KinkMargitNN9700:54:38Diplom
634VasarKaiduMM406100:54:39Diplom
635TurbaArvoMM454300:54:39Diplom
636RoognaMihkelMM20300:54:43Diplom
637KadarpikTerttuNN9800:54:44Diplom
638SoomPeeterMM501700:54:45Diplom
639PeriLiisaNNN1300:54:45Diplom
640LubiSandraNTA2400:54:45Diplom
641SimsonSilleSA InnoveNN9900:54:47Diplom
642RakaselgJaanMM20400:54:47Diplom
643AasmäeLauraNN10000:54:48Diplom
644PulleritsKristiinaNN10100:54:50Diplom
645SuveKünterMPA7000:54:50Diplom
646KivimäeKairitNN451400:54:50Diplom
647ParisväHeikiMM406200:54:50Diplom
648TammMarikaNN451500:54:51Diplom
649ErnesaksReelikaSOS Lasteküla Eesti ÜhingNNJ500:54:52Diplom
650KäremaAnnelyITKH NaistekliinikNN451600:54:53Diplom
651PõderHardiMMJ1800:54:53Diplom
652LehisteJanekMM406300:54:54Diplom
653RiisTiiaSK ProRunnerNN451700:54:56Diplom
654KuuseoksMaarjaASTERANN10200:54:57Diplom
655PajuKeyNN10300:54:58Diplom
656PaluArtiMPA7100:54:58Diplom
657KuuseoksAareASTERAMM551300:54:58Diplom
658RebaneKristelNTA2500:54:59Diplom
659RäbinNikolaiKuressaare GümnaasiumMM20500:55:00Diplom
660PlehhovKristaNN10400:55:01Diplom
661ArgeTriinNN10500:55:01Diplom
662KirikalMarisSpordiseltsNN451800:55:05Diplom
663TammemägiVirkoMPA7200:55:05Diplom
664TruuHarryMM20600:55:06Diplom
665RohtlaAiriMTÜ SporsdiseltsNN451900:55:06Diplom
666KuznetsovAlekseiMM20700:55:07Diplom
667VäliReigoMM454400:55:10Diplom
668KoshoedIrinaNN10600:55:11Diplom
669ArosSilverMM20800:55:11Diplom
670LillMargusMPA7300:55:13Diplom
671KaljusaluKärtynKJK HartaNTA2600:55:14Diplom
672TederMihkelA-SportMPA7400:55:15Diplom
673AugasmägiKaulHAKA PlastMM60700:55:15Diplom
674SemjonovaAnnaMotusNN10700:55:17Diplom
675KongoAveNN10800:55:18Diplom
676EriksonRiinNN10900:55:18Diplom
677KüttKadriNN11000:55:20Diplom
678VeskimäeRitaNN11100:55:20Diplom
679SinimetsHelinNN11200:55:22Diplom
680KoniÜlarMM406400:55:22Diplom
681LippTaimoMM406500:55:23Diplom
682OtsAveSaint Gobain Glass EstoniaNN11300:55:23Diplom
683KaseKatrinNN452000:55:25Diplom
684KodasmaKaieOK West/Hansaprint OüNN452100:55:25Diplom
685EllerveeMartinSK CFCMM20900:55:26Diplom
686ValgmaAivarMM454500:55:26Diplom
687KurgKertukivilinna koolNTA2700:55:27Diplom
688RändurMargitNN403100:55:28Diplom
689TinkusHelenPwCNN11400:55:28Diplom
690ReimaaAndrusIITEE SpordiklubiMM406600:55:29Diplom
691IbrusTaaviMM21000:55:29Diplom
692LaheKarl JuliusMPA7500:55:29Diplom
693TopsAndriMM454600:55:29Diplom
694KesvateraEdgarMM21100:55:30Diplom
695JakuštšenkoKirillMM21200:55:30Diplom
696ReinoErmeMM21300:55:31Diplom
697HelmIlmarKündja spordiklubiMM21400:55:32Diplom
698MetsküllKadriNN11500:55:32Diplom
699SuurMaichlNN403200:55:32Diplom
700KruusementPeeterMM65200:55:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.