Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
120PaasAigorMM401800:45:34Diplom
634VasarKaiduMM406100:54:39Diplom
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Diplom
381KursAndrusMM404600:51:02Diplom
382TambergErlendMM404700:51:03Diplom
388PajuAldoMM404800:51:11Diplom
133LaheHeikiMM402000:45:47Diplom
647ParisväHeikiMM406200:54:50Diplom
2184TomentšukMarko1. jalaväebrigaadMM4012601:12:20Diplom
652LehisteJanekMM406300:54:54Diplom
2189ProbalArbo1. jalaväebrigaadMM4012701:12:31Diplom
142AguAivoMM402100:46:06Diplom
1171DankevitsAndreiMM409001:00:36Diplom
404ToodingMeelisWellsportMM404900:51:30Diplom
149KaskaMarkoMM402200:46:16Diplom
1685MaripuuMargoMM4011501:05:30Diplom
2456ŠaraiAhtoRR SuusaklubiMM4013301:16:21Diplom
411SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM405000:51:33Diplom
2204KebaAndresMM4012801:12:38Diplom
2716TugaRuveMM4014101:23:20Diplom
925VäljaAimarMM408100:57:50Diplom
2465MeigoMarkoMM4013401:16:35Diplom
422RatasRaulAQVA SPAMM405100:51:47Diplom
1958AitsenAndreMM4012101:09:21Diplom
935SuvePriitMM408200:57:57Diplom
1447PallotedderTaivoSportland Eesti ASMM4010501:03:03Diplom
680KoniÜlarMM406400:55:22Diplom
169SeilEidoMM402300:46:58Diplom
681LippTaimoMM406500:55:23Diplom
1198LümatAloMM409101:00:50Diplom
175StroomInnoMM402400:47:07Diplom
690ReimaaAndrusIITEE SpordiklubiMM406600:55:29Diplom
1209KärnerJürgenMM409201:00:59Diplom
186MändlaRaulALSO Eesti OÜMM402500:47:28Diplom
442NeeringRiivoMM405200:52:08Diplom
1723KaunisMarkoMM4011601:05:59Diplom
962LuupIlmarMM408300:58:10Diplom
1986LichtfeldtAndroMM4012201:09:40Diplom
1221LepisteSanderMM409301:01:05Diplom
199MaaringLauriMM402600:47:47Diplom
1485KrautmannMeelisMM4010601:03:32Diplom
1489BluumTomasKaitsevägi/Kaitseväe peastaapMM4010701:03:35Diplom
722TiismaaKalmerMM406700:55:46Diplom
1748TammisteTarmoMM4011701:06:16Diplom
213MalkusMargusMM402700:48:00Diplom
1238PiltHannesRimikadMM409401:01:14Diplom
728KeerigErkkiMM406800:55:50Diplom
2266RaidmaAndrusMM4012901:13:28Diplom
987UueAllanPõhjakeskusMM408400:58:27Diplom
2524KlaosMargoMM4013501:17:55Diplom
1245SuurTeetMM409501:01:17Diplom
478LeznevskyAndreasMM405300:52:41Diplom
990VaikErgoMM408500:58:29Diplom
1247LooritsJanek1. jalaväebrigaadMM409601:01:18Diplom
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Diplom
737LuhtToomasMM407000:55:59Diplom
995NoormaMartMM408600:58:34Diplom
2531TornKalevMM4013601:18:01Diplom
228MäggiMartinMM402800:48:23Diplom
229KivariAndrusSaint Gobain Glass EstoniaMM402900:48:26Diplom
2022SooneAinMM4012301:09:59Diplom
2278PeeterPuioMM4013001:13:44Diplom
1512VaresAhtiMM4010801:03:43Diplom
1257HunterDavidMM409701:01:27Diplom
492KallasPriitMM405400:52:48Diplom
1263RandmaaHannesMM409801:01:28Diplom
497KitvelOlevSaku SuusaklubiMM405500:52:55Diplom
249KäsperPriitMM403000:48:45Diplom
1273IakovlevAntonMotusMM409901:01:31Diplom
2554KurvitsTaivoMM4013701:18:49Diplom
1019AasmetsLeinoMM408700:58:50Diplom
255TaluKristjanMM403100:48:48Diplom
4ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM40100:35:22Diplom
5NõmmRavoCYCLONMM40200:35:38Diplom
7VahterKaitTreeningpartnerMM40300:36:29Diplom
263GreenbaumToomasMM403200:48:52Diplom
2055KeemanMarkokahe silla klubi jooksusõbradMM4012401:10:23Diplom
1544KruusmannIvariRakvere Bont RulluisuklubiMM4010901:03:58Diplom
265AruMarekKvaliteetKliimaMM403300:48:54Diplom
2569KirsilehtArgoMM4013801:19:13Diplom
10KüünrussReemetSPARTA SSMM40400:36:56Diplom
778ReaAivarMM407100:56:21Diplom
780ValkArviMM407200:56:21Diplom
1550KruveJanekMM4011001:04:01Diplom
1295TammisteAivoMM4010001:01:40Diplom
18PartsPriitTäppsportlasedMM40500:38:33Diplom
533MöllerOlaviMM405600:53:20Diplom
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Diplom
2840TiganeAndrusMM4014201:27:33Diplom
26GreenbaumJannoSpartaMM40600:39:47Diplom
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
796RikkinenTarmoVAHANENMM407500:56:31Diplom
799MeltsErkiMM407600:56:35Diplom
2591KolloImreMM4013901:19:32Diplom
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Diplom
1056SaulRaimoMM408800:59:18Diplom
1312MarkLennartTelia SpordiklubiMM4010101:01:52Diplom
290JolkinAlekseiEesti EnergiaMM403400:49:23Diplom
3106MälloRainerMM4014301:39:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.