Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1885AruotsAngelikaNNN6101:08:07Diplom
2141PrassTiiaHäirekeskusNN4512101:11:38Diplom
2397TreialReetNN553201:15:31Diplom
2653LiivarHelleNN82001:21:11Diplom
2909LaksbergKairitNN91101:29:41Diplom
3165KivisteDeiviNN99201:45:41Diplom
606PiirGreteNN8700:54:18Diplom
1118KoppelAnn-MariNN22901:00:02Diplom
1374KuusRailiNN456701:02:24Diplom
1630KaasikAileRakvere HaiglaNN458201:04:54Diplom
1886VäljaElinaNNN6201:08:08Diplom
2142KarroLooreNN61501:11:42Diplom
2398TähtBäbbyNN71301:15:32Diplom
2654UuskülaGerliNN4019501:21:14Diplom
2910NöpsKadriNN91201:29:41Diplom
3166KõivAnne-LyNN99301:46:37Diplom
607KoosaKatiNN8800:54:19Diplom
1119PärliMargisNN501401:00:02Diplom
1375PiirimägiAnna-LiisaNTA6501:02:25Diplom
1631RaidKristaSpordiseltsNN458301:04:56Diplom
1887JaanimägiKatrinNN52501:08:09Diplom
2655LuivMoonikaNN82101:21:15Diplom
2911RammulSiretNN4022601:29:41Diplom
3167AhlbergLjubovBellfireNN556701:46:37Diplom
608KruusimaaPiretNN50700:54:19Diplom
864MustenLauraUp SportNN16100:57:15Diplom
1120KasePilleNNN3401:00:03Diplom
1376MatsonMerilinNaiskodukaitseNNN4601:02:26Diplom
2144LaidinenJaanikaNN4512201:11:46Diplom
2656EenmaaMelissaNNN10601:21:17Diplom
3168EhaveeAnneliisNN99401:46:39Diplom
865PajuriMailiCFC Jaak Mae SuusakoolNN16200:57:15Diplom
1121VõsuAnna MariaNN23001:00:03Diplom
1377TeedlaKristiNN32001:02:27Diplom
1633TõnismäeTriinNN43001:04:58Diplom
1889NõlvakMariNN52601:08:11Diplom
2401ViitaHeliNN553301:15:37Diplom
2913VellemäeHeljuNN91301:29:51Diplom
3169LajaElinaNN99501:46:40Diplom
354ViltmannKadreKolmeksNN3400:50:26Diplom
1122VeedlaEveNN406001:00:04Diplom
1634ÕunPiretRadisson BluNN43101:04:58Diplom
2146VallikiviMarinMTÜ ML LustikummutNN61601:11:49Diplom
2402EinmaaLairiNN71401:15:38Diplom
2658BašukJekaterinaNN82201:21:21Diplom
2914RamulAnnelyTriinu LasteaedNN4518401:29:53Diplom
3170EhaveeMareNN602901:46:40Diplom
1123KivistikMarisNN454801:00:05Diplom
1379KiviojaSirjeNN456801:02:28Diplom
1635OrupõldLauraSpordiseltsNNJ2201:04:58Diplom
2147LuksDanielleWürthNNN7801:11:50Diplom
2659KüttisKadriNN82301:21:21Diplom
2915KuusmaMargeTriinu LasteaedNN4518501:29:53Diplom
3171MägiKatreAmblaNN4521601:47:41Diplom
356RoosvaldKrisliNN3500:50:27Diplom
868AasmäeSigneElva lasteaed ÕnneseenNN453000:57:15Diplom
1124TalvikMariNN23101:00:06Diplom
1380LõhmusEva-LiisaNTA6601:02:28Diplom
1636TariUllaNTA8501:04:59Diplom
2148PaulusKatrinNN61701:11:51Diplom
2404KuntroCarmenNTA16301:15:39Diplom
2660RootsmaKülliNN4515601:21:22Diplom
2916JärvekülaReetNN4518601:29:54Diplom
357MaripuuRailiNN3600:50:28Diplom
1125TõntsTriinuNTA4701:00:06Diplom
1381AksinKadriNN407401:02:28Diplom
1893PalmisteTriinABB SpordiklubiNN52701:08:16Diplom
2149DeljanskajaAleksandraNTA13601:11:51Diplom
2405ValvingSiretTriinu LasteaedNN71501:15:40Diplom
2661KukkJohannaRitska spordiklubiNN82401:21:24Diplom
2917PetersonGerliNN4022701:29:55Diplom
1126TubliUrmelaSpordiseltsNN23201:00:07Diplom
1382AosaarSirleNN502201:02:29Diplom
1638MoltsanovaAnnaMotusNN43201:05:00Diplom
1894SaksaTuuliNN52801:08:17Diplom
2150ErnitsMarleenNTA13701:11:51Diplom
2406KoiksaarKarmenPreabNN71601:15:41Diplom
2662RehemetsMarikaNN4019601:21:31Diplom
3174MeeklerAikeNN99601:48:21Diplom
103RajuHeidiTeam SportserviceNN700:44:40Diplom
615JuhansonAnnikaKiisid/LekkodNN8900:54:24Diplom
871TõnisojaEnemispoNN453100:57:17Diplom
1383LiivarandAiveNN32101:02:30Diplom
2151MäeorgKatrinaNN61801:11:53Diplom
2407LehtsaarPillePreabNN4017201:15:41Diplom
2663MuttelTiiaSveba-Dahlen SpordiklubiNN4019701:21:32Diplom
2919HainElisNTA20001:29:57Diplom
3175AmbosLiinaNN99701:48:27Diplom
360MasingKajaNN3700:50:30Diplom
616JaagoKülliNN402800:54:25Diplom
872Liiv-PohlakRitaNN16300:57:17Diplom
1128OjasaarMaieSimuna SKNN406101:00:11Diplom
1384PrantsKaidiSK KarulaNN32201:02:30Diplom
1640RääkHannaNNJ2301:05:00Diplom
1896LaasJoannaNNN6301:08:18Diplom
2152TamekantLiinaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN61901:11:54Diplom
2408RohelpuuKadiSK VõhmaNNJ3801:15:42Diplom
2664HõbeLyNN82501:21:43Diplom
2920ReinikeMarieNabiiri Holding OÜNN91401:29:57Diplom
3176NugaEllenNN603001:48:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.