Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2449KusnerovMarkoMPA18401:16:17Diplom
146KannaSanderMPA1800:46:15Diplom
2195SuikTanelTäppsportlasedMPA17501:12:34Diplom
917OtsFredMPA9400:57:45Diplom
663TammemägiVirkoMPA7200:55:05Diplom
921LiivRichardMPA9500:57:47Diplom
922KoppelRaunoMPA9600:57:48Diplom
1179RolitšMarkusMPA11601:00:39Diplom
1947SaaverMarkusMPA15801:09:12Diplom
670LillMargusMPA7300:55:13Diplom
927VeevoRaitMPA9700:57:51Diplom
672TederMihkelA-SportMPA7400:55:15Diplom
1954TaelMikkMPA15901:09:18Diplom
2722KruusementKristjanMPA19501:23:24Diplom
419PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA5200:51:47Diplom
1190RoioUkuMPA11701:00:45Diplom
1959PahkMarthen NeemeMPA16001:09:22Diplom
1960MihkelsonHanno VesseMPA16101:09:23Diplom
426KlausRobinMPA5300:51:51Diplom
1706AssafreiJürgen-MartinMPA13901:05:52Diplom
173AabreldaalRobinMPA1900:47:05Diplom
2990TiganeJaan-EerikMPA20201:32:21Diplom
2225PoksiRobinMPA17601:12:53Diplom
178TopsKenriMPA2000:47:14Diplom
946KuntroRistoMPA9800:58:03Diplom
436ReitaluMarkoMPA5400:52:00Diplom
692LaheKarl JuliusMPA7500:55:29Diplom
948AruEdmondMPA9900:58:04Diplom
950TimuskRaunoMPA10000:58:04Diplom
951EinmaaEgertMPA10100:58:05Diplom
187RidalaanRobertMPA2100:47:30Diplom
1725SooneRobinMPA14001:05:59Diplom
959PõldmaaKaarel GustavMPA10200:58:08Diplom
192VeeringMooritsMPA2200:47:37Diplom
2496MäitsMattiasMPA18501:17:25Diplom
1217TammemägiVirmoMPA11801:01:01Diplom
1218ŠumilovErikMPA11901:01:01Diplom
1219LepisteRaimondMPA12001:01:03Diplom
198KannelRannoMPA2300:47:45Diplom
454VaherMarkusTIK MPA5500:52:23Diplom
1734LuhtStenMPA14101:06:08Diplom
200HudilainenEerikSK MITSMPA2400:47:47Diplom
712IvaskVarmoKaitseliit Järva MalevMPA7600:55:38Diplom
1224RemselJesperMPA12101:01:06Diplom
1736EhrlichKristoMPA14201:06:09Diplom
201PulkStivertAlutaguse SKMPA2500:47:48Diplom
203RennelArturMPA2600:47:52Diplom
462LeisaluRavelMPA5600:52:26Diplom
718KroosKristjanMPA7700:55:42Diplom
1234RoioAhtiMPA12201:01:13Diplom
211PoppAndreMPA2700:47:59Diplom
724TammKenertMK TulevikMPA7800:55:47Diplom
1236SursuVailarMPA12301:01:13Diplom
2517LimberkJoosepMPA18601:17:48Diplom
2773RikkonenKertMPA19601:25:34Diplom
727EiertRikoMPA7900:55:49Diplom
1495KärnerSiim SanderMPA12701:03:37Diplom
216TammKaimarMK TulevikMPA2800:48:01Diplom
1496RüütelGustav JoosepElujooksMPA12801:03:38Diplom
2265RaidmaKasparMPA17701:13:27Diplom
218ArosRomiMPA2900:48:10Diplom
730KudeviitaKonradMPA8000:55:50Diplom
1503PriisaarHendrikTelia SpordiklubiMPA12901:03:40Diplom
994SanglaMikkMPA10300:58:33Diplom
483TatrikSilverMPA5700:52:44Diplom
1507KuusikKevinMPA13001:03:42Diplom
2019OstumaaAloMPA16201:09:58Diplom
2020VainerKerdoMPA16301:09:58Diplom
486KüttisGüntherMPA5800:52:46Diplom
487KeppAndreasMPA5900:52:47Diplom
999MuttelRaitSveba-Dahlen SpordiklubiMPA10400:58:37Diplom
1511ViljakMeiranMPA13101:03:43Diplom
489MesjatsevKevinTüri ÜhisgümnaasiumMPA6000:52:47Diplom
745VeskeAndreasMPA8100:56:01Diplom
1002PootsikEgertMPA10500:58:39Diplom
1770MuutraSiimMPA14301:06:40Diplom
2286PuioRagnarMPA17801:13:49Diplom
2798ReiljanHardiMPA19701:26:22Diplom
240LehisteMarekMPA3000:48:39Diplom
496AartErikMPA6100:52:53Diplom
242ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA3100:48:41Diplom
1523KeskülaKarl-JoosepMPA13201:03:48Diplom
2292JannoTaur-MarvinMPA17901:13:52Diplom
1781KaselaKarelMPA14401:06:46Diplom
2037SaareSiimMPA16401:10:05Diplom
1014TederSanderMPA10600:58:44Diplom
1276AasJürgenViljandi kesklinna koolMPA12401:01:33Diplom
2556VarblaneTauri TheodorMPA18701:18:50Diplom
2557ŠvedovGeorgiMPA18801:18:51Diplom
2813KuulmaKarlMPA19801:26:42Diplom
2302TsironovDanielMPA18001:14:05Diplom
2815KuulmaKertMPA19901:26:46Diplom
768LendreDanvarValga PõhikoolMPA8200:56:16Diplom
514AareJoosepMPA6200:53:10Diplom
2050MorozovMargoMPA16501:10:17Diplom
773ArbaReimoMPA8300:56:19Diplom
3080KarusKentenTriinu LasteaedMPA20301:36:59Diplom
267SuurKauriMPA3200:48:57Diplom
1549VillakoMarkusMPA13301:04:00Diplom
270ReediRaul VillemMPA3300:49:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.