Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2362KoitveChristiaNTA15701:14:56Diplom
2618TarkusMerliPreabNN80501:20:08Diplom
2874LehisKaisa-MariNTA19801:28:33Diplom
3130RahuojaMalleNN5010601:41:31Diplom
827VaksSandraNN14700:56:52Diplom
1595SultsonReelikaNN41401:04:26Diplom
1851LubergSirviNN4011601:07:42Diplom
2107VaherKadiNN60601:11:14Diplom
2363LaubeEgleNN69901:14:56Diplom
2619LuhtKadriNN80601:20:15Diplom
2875AlbertLeaNN602101:28:34Diplom
3131VesilindKatrinNN4521101:41:31Diplom
828MaasingLiinaNN14800:56:52Diplom
1596GutmanKatrinTelia SpordiklubiNN409101:04:27Diplom
1852JakobiHelinaAQVA SPANN51401:07:44Diplom
2108MeinbergKatherineNNN7101:11:14Diplom
2364MandriksKatrineNN505301:14:58Diplom
2620SchasminHelenNN80701:20:16Diplom
2876RahkemaMerikeNN90101:28:39Diplom
3132SaviÕnnelaAS Kaupmees ja KoNN4025801:41:44Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
1341HakiTriinuGKR TradeNN30301:02:04Diplom
1853JakobiVilveAQVA SPANN503501:07:44Diplom
2109NõmmikLiis-MariliinNTA13001:11:14Diplom
2365KukkRagneNN70001:14:59Diplom
2877LeesKatrinNN90201:28:40Diplom
3133TõnissonMargotRR SuusaklubiNN4025901:42:04Diplom
830LepiksaarMirjamNN14900:56:52Diplom
1342ÕisEveNN551001:02:05Diplom
1598LukjanovaMarikaNN41501:04:29Diplom
1854VahermäeReelikaNN51501:07:46Diplom
2110TiiterDianaNNN7201:11:16Diplom
2366BettlerMerlinSpordiseltsNN70101:14:59Diplom
2622MilistverMaarjaNNJ4201:20:18Diplom
2878TuttMaretKolmeksNN90301:28:40Diplom
3134SulpMerilinNN97901:42:23Diplom
319LindmäeKairitNN401300:49:53Diplom
831KloppBirgitNTA3100:56:53Diplom
1343DankevitsNataliaNN406901:02:06Diplom
1599SaarSigneNN41601:04:30Diplom
1855KorjusMerilynNN51601:07:48Diplom
2367VeidenbergKadriNN70201:14:59Diplom
2623ErenvertIsabelNTA17801:20:19Diplom
2879KonsingKristiKolmeksNN90401:28:41Diplom
3135AunapuuTiiuNN5010701:42:30Diplom
576AnufrijevaOlgaNN8200:54:03Diplom
832MurumägiKhirsten TereseNTA3200:56:54Diplom
1088MarkSigridNN454500:59:44Diplom
1344KuldnerPiretNN30401:02:06Diplom
1600MüllersonAideNN41701:04:31Diplom
1856TõnneTriinNN51701:07:49Diplom
2112UmalMariliNN60701:11:17Diplom
2624MaislaKaroliinaNN80801:20:21Diplom
2880KäärstMarjuNN602201:28:42Diplom
1089ÕunKatrinHALVERNN21900:59:44Diplom
1345RannalaTriinuNN30501:02:06Diplom
1601ToodoPilleNN458101:04:31Diplom
1857TintDianaNN4011701:07:50Diplom
2113TobroKarinNN4014101:11:18Diplom
2625VeskusEneNN506601:20:23Diplom
2881KormInge-LiineSpordiseltsNNJ4601:28:43Diplom
3137KollomUlviNN4026001:42:59Diplom
322VeltmannEneliAudentesNTA900:49:55Diplom
1090AasmäeErleNN22000:59:45Diplom
2370MägiMerliisNTA15801:15:01Diplom
2626LiimanKarinNN4515401:20:24Diplom
2882KormSirleSpordiseltsNN4022201:28:44Diplom
835RüütliKadiSportland Eesti ASNN15000:56:58Diplom
1091KoelAnnikaNN501300:59:45Diplom
1347HansenKadi-LiisElva SpordiliitNTA6401:02:07Diplom
1603TimarovaVeronikaNN41801:04:32Diplom
2115MägiMoonikaNN4014201:11:22Diplom
2371MägiMeriliNN70301:15:02Diplom
2627KaldveeAnne-LiiNN506701:20:24Diplom
2883MürkSirjeNN4517901:28:45Diplom
3139PeilBenitaNN4521201:43:00Diplom
580ThalKaijuOma KingNN402400:54:04Diplom
836LindmetsMirjamNN15100:56:58Diplom
1092MägiHannalisNTA4600:59:46Diplom
1348AlavereKarinNN407001:02:07Diplom
1604TokmanPiretNN409201:04:32Diplom
1860EhamaaAiliLääne-Viru MaavalitsusNN51801:07:51Diplom
2116IlmMaarja-GarmeliinaRR SuusaklubiNTA13101:11:23Diplom
2372EnnokAnnikaNN70401:15:02Diplom
2628HeinKerstiNN4019001:20:24Diplom
3140KirsKristiTelia SpordiklubiNN98001:43:09Diplom
581LippGeilyNTA2100:54:05Diplom
1093EermeMartinaNNJ1200:59:46Diplom
1349SillaotsElleriinNN30601:02:08Diplom
2117RandpereTiiaNN4014301:11:23Diplom
2373SaaronKatrinLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN70501:15:02Diplom
2629BaumerBirgit PatriceSky PlusNN80901:20:25Diplom
2885LehisHeliNN554501:28:47Diplom
3141ViikojaKristinaRakvere HaiglaNN98101:43:09Diplom
582MesiCarolinTVJNNN1100:54:06Diplom
838ÜlvisteAnna MariaNN15200:56:58Diplom
1350KeelJaneNN30701:02:10Diplom
1606TikkMaarjaNN41901:04:33Diplom
2118RooKellyNN60801:11:25Diplom
2374HeinjärvHelenaKiviõli NoortekeskusNTA15901:15:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.