Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
229KivariAndrusSaint Gobain Glass EstoniaMM402900:48:26Diplom
506LaurimaaAndrusMM453700:53:04Diplom
274PaatsAndrusMM451800:49:05Diplom
2840TiganeAndrusMM4014201:27:33Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
1054AljasAndrusMM456000:59:16Diplom
3148ViidemannAndzelikaNN98401:43:23Diplom
2310PikkiAnellaGrossi ToidukaubadNN67501:14:16Diplom
1517LessukAnettNNJ1801:03:44Diplom
2061PromenAnettNN58601:10:29Diplom
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiNTA800:49:49Diplom
2860KalameesAnetteNNN11301:28:17Diplom
2135VarikAnetteNNN7601:11:34Diplom
3015VinneAngelaNTA20501:33:29Diplom
1767JärvpõldAngelaNN4011001:06:35Diplom
744RätsepAngelaNN452400:56:01Diplom
1885AruotsAngelikaNNN6101:08:07Diplom
909UudsemaaAngelikaPõhja prefektuurNN453400:57:40Diplom
2969AaverAnisjaRimikadNN555101:31:42Diplom
1445KramerAnnNTA7301:03:03Diplom
183ValangAnnKSK AlemNN1700:47:25Diplom
1473AsserAnnNN36201:03:22Diplom
3063MillerAnn-LeenaNN95501:35:39Diplom
1118KoppelAnn-MariNN22901:00:02Diplom
1638MoltsanovaAnnaMotusNN43201:05:00Diplom
2688BaikovaAnnaStartNN601701:22:21Diplom
414MarkovaAnnaMotusNN4200:51:38Diplom
674SemjonovaAnnaMotusNN10700:55:17Diplom
443KuleshovaAnnaSpartaNN4800:52:10Diplom
2253ŠutovaAnnaNN65801:13:17Diplom
2788OjaAnnaLääne-Viru RakenduskõrgkoolNN4516501:26:02Diplom
2560BulokhovaAnnaGosistersNN77701:18:55Diplom
838ÜlvisteAnna MariaNN15200:56:58Diplom
602RaspelAnna MariaNTA2200:54:17Diplom
1121VõsuAnna MariaNN23001:00:03Diplom
1990ReimannAnna MarieNN56101:09:41Diplom
468RütmanAnna-BritNTA1900:52:31Diplom
1375PiirimägiAnna-LiisaNTA6501:02:25Diplom
1491LaasAnna-LiisaSK InspiredNN37001:03:35Diplom
1231LehtlaAnnabelNTA5601:01:11Diplom
2127VäljaotsAnnaliisaSK ContraNTA13301:11:31Diplom
503KössAnnaliisaNN6200:53:03Diplom
1202KrullAnnamariaNNJ1301:00:53Diplom
2170ÕimAnnarMMJ3301:12:05Diplom
1080KippastoAnneNN65100:59:37Diplom
2932RaudikAnneSpordiseltsNN554701:30:16Diplom
2950LiivaAnneNN554901:30:44Diplom
1687ParvAnneNN551801:05:31Diplom
2720KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumNN601801:23:22Diplom
2758PõldojaAnneNN507501:24:57Diplom
3028TihasteAnneNN602601:34:10Diplom
2018HaagenAnneNN4511001:09:57Diplom
2530Tipner- TornAnneNN4514501:18:00Diplom
3046PoksiAnneAS Ida-Tallinna KeskhaiglaNN4520601:34:52Diplom
2287ArendiAnneNN4512801:13:49Diplom
1785VauAnneNN459201:06:49Diplom
3078KoitlaAnneNN555901:36:50Diplom
1808MägiAnneNN459301:07:09Diplom
3158ÕmblusAnne MarieKõpsutavad JooksubeibedNTA21101:44:23Diplom
2627KaldveeAnne-LiiNN506701:20:24Diplom
2673LillbokAnne-LiiNN4020001:21:53Diplom
2241RaatmaAnne-LiisNN4015401:13:05Diplom
2596FeršelAnne-LyNN4515201:19:47Diplom
3166KõivAnne-LyNN99301:46:37Diplom
2469NassarAnne-LyNNN9201:16:48Diplom
3112EesmaaAnnelaNN4025401:40:00Diplom
2952FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN509101:30:50Diplom
2088LehtlaAnneliNN59901:10:51Diplom
1065ApuhtinAnneliNN21300:59:23Diplom
1577AntsmaaAnneliNNN5101:04:17Diplom
1589EhteAnneliNN41001:04:22Diplom
1363RiimaAnneliNN407201:02:16Diplom
3178KullAnneliAS HKScan EstoniaNN4026301:52:57Diplom
2667LillepärgAnneliNN4019901:21:46Diplom
630LebertAnneliNNN1200:54:36Diplom
898PeebuAnneliNN453300:57:30Diplom
2707SeppagoAnneliNN4020301:22:57Diplom
1703ÕimAnneliNN4010401:05:45Diplom
2992TolkAnneliGrossi ToidukaubadNN4023801:32:28Diplom
3003LehtAnneliNN4520101:32:47Diplom
2512LooriusAnneliJõgeva HaiglaNN4514101:17:40Diplom
1786GillAnneliNNN5801:06:49Diplom
2304KelliAnneliNN67401:14:09Diplom
3168EhaveeAnneliisNN99401:46:39Diplom
2858ReilentAnnelyNN89401:28:11Diplom
2138VassarAnnelyNN61301:11:37Diplom
2914RamulAnnelyTriinu LasteaedNN4518401:29:53Diplom
650KäremaAnnelyITKH NaistekliinikNN451600:54:53Diplom
2972PõldaruAnnelyNN4519901:32:00Diplom
2786SoosaluAnnelyNN4516401:26:00Diplom
2388EngelbrechtAnniNN4016901:15:22Diplom
1139MännilAnniNN23801:00:17Diplom
1400LeigerAnniNN33101:02:35Diplom
908AmmerAnniLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN2400:57:40Diplom
2188KasikovAnniNNJ3101:12:24Diplom
162EttiAnniNN1200:46:53Diplom
2482AdamsonAnniNNN9401:17:09Diplom
734JõeAnniSK RadaNTA2800:55:57Diplom
2289TalistuAnniNN504601:13:51Diplom
2067PääsukeAnniKÜGNN58901:10:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.