Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
691IbrusTaaviMM21000:55:29Diplom
2740EnnokKairiNN4021001:24:05Diplom
1052RooslaGailiNN21000:59:13Diplom
685EllerveeMartinSK CFCMM20900:55:26Diplom
2738JuntsonÜlleNN4020901:24:01Diplom
3068TsakuhhinKirsi MarjaNTA20901:36:20Diplom
1048RandmäeMariSelverNN20900:59:11Diplom
3101PajumäeÜlleNN4520901:38:42Diplom
669ArosSilverMM20800:55:11Diplom
2728VäinmaPilleNN4020801:23:34Diplom
3054MillerMaritNTA20801:35:18Diplom
3065TootsAnnikaNN4520801:35:56Diplom
1044ViirgPiretNN20800:59:09Diplom
666KuznetsovAlekseiMM20700:55:07Diplom
2726TiidoHeidiPreabNN4020701:23:32Diplom
3041HiiemäeElisNTA20701:34:50Diplom
3049NööpEppTallinkNN4520701:34:59Diplom
1038ReinomägiKairiNN20700:59:07Diplom
664TruuHarryMM20600:55:06Diplom
2725SamuelAirePreabNN4020601:23:24Diplom
3026OrelHelenJõhvi SpordikoolNTA20601:34:09Diplom
3046PoksiAnneAS Ida-Tallinna KeskhaiglaNN4520601:34:52Diplom
1037PurgaDianaNN20600:59:07Diplom
659RäbinNikolaiKuressaare GümnaasiumMM20500:55:00Diplom
2714VarblaneKristiinaAS Kaupmees ja KoNN4020501:23:06Diplom
3015VinneAngelaNTA20501:33:29Diplom
3027JosuaHiljuNN4520501:34:10Diplom
1035ViksSiiriNN20500:59:06Diplom
3173KeerlesRobinAmblaMPA20401:47:59Diplom
642RakaselgJaanMM20400:54:47Diplom
2711KundlaKristiNN4020401:23:00Diplom
2976RandmaaElisOriflameNTA20401:32:06Diplom
3024RaudseppIrina1. jalaväebrigaadNN4520401:34:06Diplom
1031KotkasSigneNN20400:59:04Diplom
636RoognaMihkelMM20300:54:43Diplom
2946ViruLauraNTA20301:30:34Diplom
2707SeppagoAnneliNN4020301:22:57Diplom
3022LemberMargitMTÜ SpordiseltsNN4520301:34:05Diplom
1027VäronenAiliNN20300:59:02Diplom
3080KarusKentenTriinu LasteaedMPA20301:36:59Diplom
622SaarmanTarmoMM20200:54:31Diplom
2942PeetsaluAnuNTA20201:30:32Diplom
2687Tallo-PärnRiinaHäirekeskusNN4020201:22:20Diplom
2990TiganeJaan-EerikMPA20201:32:21Diplom
3009MetslaMariannaRiigi Infosüsteemi AmetNN4520201:33:05Diplom
1022MetssaluEevaNN20200:58:56Diplom
2893LiisMihkelMPA20101:29:10Diplom
618TaluKaidoVanasilla HKMM20100:54:29Diplom
2676HelisaluKlaarikaNN4020101:21:55Diplom
2936OderKarmenNTA20101:30:28Diplom
3003LehtAnneliNN4520101:32:47Diplom
1021Hannus-TähepõldSirliNN20100:58:56Diplom
614JüriööJoelMM20000:54:23Diplom
2919HainElisNTA20001:29:57Diplom
2673LillbokAnne-LiiNN4020001:21:53Diplom
3001RohtlaViiaNN4520001:32:37Diplom
1011KroonKristelNN20000:58:43Diplom
2838SursuVairoMPA20001:27:32Diplom
2889AitsenKirkeNTA19901:29:00Diplom
611BendiMarekMM19900:54:22Diplom
2667LillepärgAnneliNN4019901:21:46Diplom
2972PõldaruAnnelyNN4519901:32:00Diplom
1010RahulaMariPeetri LasteaedNN19900:58:43Diplom
2815KuulmaKertMPA19901:26:46Diplom
2874LehisKaisa-MariNTA19801:28:33Diplom
609LillestikRistoMM19800:54:20Diplom
2666KalaKaireNN4019801:21:46Diplom
2960JansikeneAnnikaNN4519801:31:29Diplom
1005KuriMarieNN19800:58:41Diplom
2813KuulmaKarlMPA19801:26:42Diplom
593RüütelElvisMM19700:54:10Diplom
2663MuttelTiiaSveba-Dahlen SpordiklubiNN4019701:21:32Diplom
2959VarblaneUrveNN4519701:31:29Diplom
1004BaumanKadriNN19700:58:40Diplom
2798ReiljanHardiMPA19701:26:22Diplom
2832KuusemetsJanelleNTA19701:27:19Diplom
590TingasSiim1. jalaväebrigaadMM19600:54:09Diplom
2662RehemetsMarikaNN4019601:21:31Diplom
2958TimuskKairiNN4519601:31:29Diplom
2773RikkonenKertMPA19601:25:34Diplom
1000KuikCareelika LiisiTÜ ASK FitnessklubiNN19600:58:38Diplom
2830KallasHanna-LiisaNTA19601:27:16Diplom
585RääkKristoMM19500:54:07Diplom
2654UuskülaGerliNN4019501:21:14Diplom
2951TruskaKaiNN4519501:30:45Diplom
2722KruusementKristjanMPA19501:23:24Diplom
988PraksKärtNN19500:58:29Diplom
2818ÖöpikMarielNTA19501:26:48Diplom
584HinnoSanderMM19400:54:07Diplom
2652BergmanTanjaNN4019401:21:08Diplom
2944ViiraPilleNN4519401:30:33Diplom
2697ObertunHenriMPA19401:22:27Diplom
983GalindonsRiinaNN19400:58:25Diplom
2809SoppeLiisiNTA19401:26:38Diplom
578RaidTõnisMM19300:54:04Diplom
2641TammekandKristiMTÜ SpordiseltsNN4019301:20:48Diplom
2941SoodlaRiinaNN4519301:30:32Diplom
2686VäljaotsEveliisSK ContraNPA19301:22:18Diplom
979KäiTriinNN19300:58:22Diplom
2806LindmäeKatrinNTA19301:26:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.