Tulemused 2016 10km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
509AruHelenaKvaliteetKliimaNN6500:53:06Diplom
2625VeskusEneNN506601:20:23Diplom
596KomarovNikitaMPA6600:54:13Diplom
3161MetsAnuNN556601:44:49Diplom
1373SiimannMerleSaunapoodNN456601:02:23Diplom
1380LõhmusEva-LiisaNTA6601:02:28Diplom
1155LõhmusViktorMM456601:00:26Diplom
153PetersonRichardMM6600:46:35Diplom
690ReimaaAndrusIITEE SpordiklubiMM406600:55:29Diplom
1266KlausMargitNN406601:01:29Diplom
2044VälisDorisNNN6601:10:12Diplom
516KaljurandSilleNN6600:53:11Diplom
2627KaldveeAnne-LiiNN506701:20:24Diplom
601LauritsKarl HansMPA6700:54:17Diplom
1374KuusRailiNN456701:02:24Diplom
3167AhlbergLjubovBellfireNN556701:46:37Diplom
1386TeedlaMaikenNTA6701:02:30Diplom
1160TaelSiimMM456701:00:31Diplom
154CroenenJorisMM6700:46:41Diplom
722TiismaaKalmerMM406700:55:46Diplom
1281TiisPilleNN406701:01:35Diplom
520SmorodinaOlesjaNN6700:53:12Diplom
2080RilloKärolinNNN6701:10:44Diplom
1338TrollaJanaNN406801:02:02Diplom
2651KuruKerstiABB SpordiklubiNN506801:21:07Diplom
1379KiviojaSirjeNN456801:02:28Diplom
612TitovMihhailMPA6800:54:23Diplom
3181EiduksHelinAS Kaupmees ja KoNN556801:55:59Diplom
1396MiilmanEleriinLiliina OÜNTA6801:02:34Diplom
1165AnnusJanek-SteveMM456801:00:33Diplom
156AllmägiAapSK RadaMM6800:46:42Diplom
728KeerigErkkiMM406800:55:50Diplom
522PultsinKadriNN6800:53:13Diplom
2081VendlaMeriliiNNN6801:10:44Diplom
2084KleitzKeitiNNN6901:10:48Diplom
1343DankevitsNataliaNN406901:02:06Diplom
613TuiskArko GertMPA6900:54:23Diplom
2665RometReetNN506901:21:43Diplom
1412HärmitsMarken HelenaNTA6901:02:41Diplom
1413MetssaluIlviNN456901:02:41Diplom
157SaareperaJaanusArs ProjektMM6900:46:42Diplom
1216StrikholmJaanusMM456901:01:01Diplom
736LilliallikMatijooks.eeMM406900:55:58Diplom
525LamburReveNN6900:53:15Diplom
2097TodorukRosangelikaNNN7001:10:58Diplom
1348AlavereKarinNN407001:02:07Diplom
645SuveKünterMPA7000:54:50Diplom
1415VidingMerleRakvere HaiglaNN457001:02:42Diplom
1419VeskiMadliNTA7001:02:45Diplom
2715OviirMari-AnnNN507001:23:07Diplom
164EttiTaaviMM7000:46:54Diplom
1233ArulaAndrusMM457001:01:12Diplom
737LuhtToomasMM407000:55:59Diplom
528RannalaRitaNN7000:53:16Diplom
2108MeinbergKatherineNNN7101:11:14Diplom
1346AroAndresMM457101:02:06Diplom
1354LabentReginaNN407101:02:11Diplom
656PaluArtiMPA7100:54:58Diplom
1425KummKertuNTA7101:02:47Diplom
1433LilleorgAaliNN457101:02:54Diplom
2718MustAiviLääne-Viru MaavalitsusNN507101:23:20Diplom
172AleksejevAndreiKuldkaruMM7100:47:02Diplom
778ReaAivarMM407100:56:21Diplom
532KannelKülviNN7100:53:19Diplom
2110TiiterDianaNNN7201:11:16Diplom
1363RiimaAnneliNN407201:02:16Diplom
1398VellamaMargusSK VargamäeMM457201:02:34Diplom
1426MargusMaarja-LiisNTA7201:02:47Diplom
663TammemägiVirkoMPA7200:55:05Diplom
1436LaanemetsPiiaNN457201:02:58Diplom
2732SammelSiiriNN507201:23:48Diplom
181VildersenTarmoMM7200:47:20Diplom
780ValkArviMM407200:56:21Diplom
536TalliAveNN7200:53:22Diplom
2123JaagoSigritNNN7301:11:31Diplom
1365KannelTriinuNN407301:02:18Diplom
1399PärtKalleMM457301:02:35Diplom
670LillMargusMPA7300:55:13Diplom
1442TammKristelNN457301:03:02Diplom
1445KramerAnnNTA7301:03:03Diplom
2735MerirandÜlleNN507301:23:56Diplom
189IlvesPeeterMM7300:47:32Diplom
790KäärikHaikoAIX TeamMM407300:56:28Diplom
539PollEgleNN7300:53:24Diplom
2125TammKadriNNN7401:11:31Diplom
1381AksinKadriNN407401:02:28Diplom
1418GeidikMaidoMM457401:02:45Diplom
672TederMihkelA-SportMPA7400:55:15Diplom
1446VallsaluArabellaNTA7401:03:03Diplom
2736PõldmaaKajaNN507401:23:57Diplom
1459Lillepõld GaydonRainaNN457401:03:11Diplom
190AunAllanMM7400:47:32Diplom
794VeerväliTõnisMM407400:56:30Diplom
544HaamerElenNN7400:53:26Diplom
2128ÕigeTriinNNN7501:11:32Diplom
1391KlausSuireNN407501:02:32Diplom
1427KoitAndreMM457501:02:48Diplom
692LaheKarl JuliusMPA7500:55:29Diplom
191PüssimMartinMM7500:47:33Diplom
1471PõllusteKatrinNN457501:03:21Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.