Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1760TimofejevDmitriMM4016900:57:20Diplom
2016LiisterJanõhutÕrjepataljonMM4018401:00:45Diplom
481MesiAndoTagalapataljonMM406000:45:43Diplom
993TikhonovAlexanderEesti Energia SpordiklubiMM4010800:49:54Diplom
2273PeebuGunnarMM4019901:02:36Diplom
1250NeeringRiivoViljandisvkMM4013400:53:55Diplom
483ViiklaidMarekMarek ViiklaidMM406100:46:06Diplom
1509TederPeeterA-SportMM4015100:55:15Diplom
230KarjaTiitMM402800:42:41Diplom
231KalausHargoMM402900:42:34Diplom
1767MägiLennartMM4017000:57:21Diplom
488KärdiTarmoKulina LasteaedMM406200:46:11Diplom
490KinNikolaiEesti Raudtee spordiklubiMM406300:46:18Diplom
1258UueAllanPÕhjakeskusMM4013500:53:22Diplom
2028BergmannIndrekõhutÕrjepataljonMM4018501:00:00Diplom
498VainjärvValeriMM406400:46:15Diplom
1779NõmmelooJaagupMM4017100:58:27Diplom
2035TiidumaaAskoMM4018600:59:37Diplom
3315EskorMarekMM4021801:22:47Diplom
501VaherIndrekMM406500:46:28Diplom
503JärveHeiloMM406600:45:58Diplom
2552LeinbockTambetMM4020501:05:13Diplom
1019KoppelKaidoA2KMM4010900:51:25Diplom
2811SildmaIllarMM4020901:09:42Diplom
1024LippaIndrekMM4011000:51:50Diplom
1536NeameMichaelMM4015200:56:16Diplom
1025LempuTaunoMM4011100:52:12Diplom
259SelliovOlleMM403000:43:03Diplom
1028PosatetskiSergeiMM4011200:51:28Diplom
261HimuškinAndreMM403100:43:09Diplom
2568SemjonovAareMM4020601:05:44Diplom
1801SihtAndresMM4017200:58:39Diplom
778TreumannVeikoMM408400:49:30Diplom
1036AltosaarPriitMM4011300:51:57Diplom
1293LehtpuuMargusElioni SpordiklubiMM4013600:53:53Diplom
2062SalusteJaanKiilimoto MTÜMM4018701:00:10Diplom
1042KolloImreMM4011400:51:16Diplom
2835LossmannSvenMM4021001:10:11Diplom
1045MeltsTeedoMM4011500:51:55Diplom
2069LessukAareMM4018801:00:07Diplom
1814OppiArtMM4017300:58:08Diplom
279CameronRayMM403200:43:06Diplom
1048IlusAndrusMM4011600:52:22Diplom
1049ToodingMeelisWellsportMM4011700:52:09Diplom
26KaasikRagnarTreeningpartneridMM40100:35:40Diplom
795PressJüriMM408500:49:33Diplom
29ReitsnikTarmoStaminaMM40200:35:58Diplom
797MaaringLauriMM408600:49:33Diplom
798KannAntsMM408700:49:24Diplom
1310TölpusMarkBaltic FibresMM4013700:53:44Diplom
3359KirsilehtArgoMM4021901:25:52Diplom
288RitariMarekMM403300:43:19Diplom
2848PihtjõeJanekOriflame EestiMM4021101:10:08Diplom
803EngelMargoProRunnerMM408800:49:37Diplom
2595MõttusAaroMM4020701:07:01Diplom
36RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40300:36:15Diplom
292KaskaMarkoMM403400:43:33Diplom
549KäsperPriitMM406700:46:28Diplom
1061LippTaimoMM4011800:52:03Diplom
2341SooneAinAS Teede REV-2MM4020001:02:58Diplom
296ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM452200:43:22Diplom
1580RaudlaTaaviMM459700:56:17Diplom
1840JakobiRanneSK JooksupartnerMM4510300:59:25Diplom
52KrautmanAlarKrautmani TerviseakadeemiaMM45300:37:24Diplom
1076PähklamäeViktorWÜrthMM457500:52:30Diplom
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Diplom
312NormakMargusLÜganuseMM452300:43:33Diplom
828PaatsAndrusMM455600:49:25Diplom
62SaarHeigoTreeningpartnerMM45500:37:48Diplom
830BrookesRobertMM455700:49:51Diplom
321PääruMikkMM452400:43:53Diplom
833HommikAivarViljandi SVKMM455800:49:37Diplom
322RõžovVladimirMeeksi valdMM452500:43:29Diplom
1858KoitAndreMM4510400:59:08Diplom
579UuekülaPeepEastmanMM453900:47:13Diplom
324ReinoIndrekMM452600:43:55Diplom
69LutsMarekTÄppsportlasedMM45600:38:04Diplom
839KusmaRomanAQVA SpaMM455900:50:03Diplom
2120KaruUrmasMM4510901:01:08Diplom
1358TammReinMM458800:54:58Diplom
336SaarLaurTC2000MM452700:43:59Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
855TreiIlmarMM456000:49:36Diplom
3159MöllerToomasMM4512801:18:19Diplom
2392KivilaanAinÜhinenud Ajalehed ASMM4511301:03:26Diplom
601RootareOttRitska spordiklubiMM454000:47:15Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
603TellingJuhanMM454100:47:09Diplom
2395TõllMarttiMM4511401:03:26Diplom
348UusmaAndresMKM jooksuklubiMM452900:44:24Diplom
1628KoltKallePÄrnu VÕrkpalliklubiMM459800:56:51Diplom
1884NooleAndres1JVBrMM4510500:59:12Diplom
2396MeisnerRihoLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM4511501:03:55Diplom
94ÄrmUrmasMM45700:39:14Diplom
862EvertJaakMM456200:49:56Diplom
610PladoPriitElioni SKMM454200:47:26Diplom
103TootsAleksanderMM45800:39:33Diplom
871AltmetsValevKominoxMM456300:50:08Diplom
362KuusmikAivarMM453000:44:33Diplom
619MerilaMatiMM454300:47:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.