Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2716OngaMargitNN72401:08:23Diplom
2972PuidakLiisNN82401:13:15Diplom
3228KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LÜtseumNN553001:17:38Diplom
3484RaagMarianNN100501:37:21Diplom
413KuuskMaireNN50400:43:47Diplom
1949LilleorgAaliNN456100:59:29Diplom
2461ŠlajusSigritValio Eesti ASNNN6501:04:52Diplom
2717SuurorgLiinaNN4014901:07:52Diplom
2973VassarHeliNN505301:13:54Diplom
3485ViksiLeaNN5010101:37:51Diplom
1182ViitakHelleSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN403400:53:18Diplom
1694AitIngridNN31600:57:48Diplom
1950AinenKristiNN40000:58:58Diplom
2462KarisPiretNN61001:05:03Diplom
3230LjubajevaEreneNN507501:21:38Diplom
671MuttelRitaNN5100:48:28Diplom
927PuusaarElinaNN9500:50:47Diplom
1183TiganeSilvaNN452700:53:03Diplom
1695KüüsmaaMari-LiisRakvere NoortekeskusNNN3700:56:52Diplom
1951ArroHannaNN40100:59:53Diplom
2207TerasAnumariNN50101:02:20Diplom
2463NovikovErikaNNN6601:04:17Diplom
2975RoosLiliaNN82501:13:22Diplom
3231Sepp-TõldMonikaBaltic FibresNN4515201:21:45Diplom
3487SulpMerilinTallinkNN100601:41:48Diplom
1440RaudpuuAiriSelverNN23400:55:30Diplom
1952MedarSirliNN40201:00:01Diplom
2464HeinKerttuNN61101:04:09Diplom
2720KagovereAnniNN72501:08:58Diplom
2976SeisonenLeiliNN505401:12:41Diplom
3488KustavsonRiinSportlandNN100701:43:26Diplom
929PärtelSiretNN451300:50:45Diplom
1185MälloEikeNN15300:53:36Diplom
1441KrullAnneNN454000:55:45Diplom
1697LeeduLyNN406500:57:44Diplom
1953KuboMaarjaToom TekstiilNN456200:59:24Diplom
2465LippÜlleNN551401:05:00Diplom
2721KaruseEsterNN72601:08:59Diplom
2977VäntoTeeleNN82601:12:41Diplom
3233KäärstMarjuNN601401:21:30Diplom
3489SaarHelleNN554901:42:00Diplom
1186MäeseppHeliSpartaNN15400:53:36Diplom
1698TiivitsMarrenNNN3800:57:03Diplom
1954EekMariEesti Panga spordiklubiNN40300:59:16Diplom
2722VeiperMaiaNN72701:09:41Diplom
2978JakobiHelinaAQVA SpaNN82701:13:51Diplom
3234KalmKatrinNN4020601:22:11Diplom
3490JuntsonJaanikaNNJ4301:39:08Diplom
675KahurKristiinaHC Management Consulting NN401200:48:06Diplom
931MatvejevaJanaSegersNN451400:50:37Diplom
1187EhandiRuthEesti Raudtee spordiklubiNN403500:53:27Diplom
1699NõmmKülliNN406600:57:31Diplom
2211ArosAireNN4011101:01:42Diplom
2723RüütelRailiRademarNN72801:08:05Diplom
2979JakobsonIngridNN82801:14:19Diplom
3235VangonenRainaNN92401:22:27Diplom
3491JuntsonÜlleNN100801:39:10Diplom
1700MäeotsKadriNN31700:57:44Diplom
1956KonarHelenNN40401:00:05Diplom
2468MõekKadiNN61201:05:38Diplom
2724LusikKristelNNJ2301:08:47Diplom
3492PikkiKatrinNN100901:42:52Diplom
421ÖöpikKairinNN2500:45:35Diplom
677MonesMaritaNN5200:48:19Diplom
1445OjametsSalmeNN55400:55:20Diplom
1701SalumäeMaretNN31800:57:40Diplom
1957ZugovaMaarjaNN40500:59:54Diplom
2213MelkKristiineNN50201:02:39Diplom
2469MeidlaKristiNN61301:05:05Diplom
2725OjangoAnnikaRademarNN72901:08:05Diplom
2981PereIlviNN505501:13:31Diplom
3237LepikLiisNN92501:22:33Diplom
3493VladimirovaVeronikaNN101001:42:51Diplom
166MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamÄeNTB100:41:28Diplom
934KuuskneKetlinNN9600:50:57Diplom
1446GutmannKerstiNN405600:54:38Diplom
1958AltväljaHedi-KaiNTA2401:00:22Diplom
2470SildSirliNN4012801:04:43Diplom
2982KaunaSirjeNN82901:13:34Diplom
3238LilleojaEleniAru GruppNN4020701:23:07Diplom
3494MustkiviKristiNN101101:44:02Diplom
1191PavlihhinaMaarjaNN15500:52:48Diplom
1447KarpKristinSportlandNNN2600:54:55Diplom
1703LichtfeldtMerleNN406700:57:21Diplom
1959KruusimägiAnuAS HKScan EstoniaNN502301:00:26Diplom
2215AleknavitsjuteKatrinTamsalu AO SuusaklubiNTA2801:03:02Diplom
2471LilleojaBirgitNN61401:05:05Diplom
2727LichtfeldtMargitNN4015001:09:19Diplom
2983RandojaMeritNNN8701:14:21Diplom
3239LepiksaarTiiuAru GruppNN507601:21:57Diplom
3495MaisväliMailaSA TÜ kliinikumNN5010201:48:53Diplom
1448PriksMaritNN23500:55:03Diplom
1704AbilineKatrinNN31900:56:58Diplom
1960MikkDaisyNN40601:00:20Diplom
2216TõevereJaneNN50301:02:10Diplom
2472KleitzKeitiNNJ1801:04:42Diplom
2728KaasikAileNN4015101:09:02Diplom
3240LäteTriinuNNN9801:22:00Diplom
681AjaotsHeliKolumatsNN401300:48:38Diplom
937ValdmetsMaarjaNN9700:50:29Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.