Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
831ParkseppEdvinMM35900:49:25Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
771LengertAloMM33400:49:26Diplom
784KanarikSanderMM33900:49:26Diplom
811ArumäeTauriMM35100:49:27Diplom
869HeinamElelaKahe Silla Klubi jooksusÕbradNN8500:49:28Diplom
877KazakovJakobSisekaitseakadeemiaMMN6000:49:29Diplom
936KuusikArgoMM38900:49:29Diplom
764ArovaldDioreNN6800:49:29Diplom
769ŠtõkovStanislavMM33200:49:29Diplom
778TreumannVeikoMM408400:49:30Diplom
813VeelainMaikelMM35300:49:31Diplom
856MäggiMartinMM409300:49:31Diplom
773VauKätlinSpartaNN7000:49:31Diplom
781NiidumaaAnniGlassDriveNN7200:49:31Diplom
810KõivKuldarMM35000:49:33Diplom
890KaruUrmoMM37500:49:33Diplom
892MoorRemoSK EMTAMM37600:49:33Diplom
893ToomsaluLiisNN9000:49:33Diplom
945VeeremaaAnaliisNTB1200:49:33Diplom
766PaulusSiljaElujooksNN6900:49:33Diplom
776KukkRebekaNN7100:49:33Diplom
795PressJüriMM408500:49:33Diplom
797MaaringLauriMM408600:49:33Diplom
855TreiIlmarMM456000:49:36Diplom
816TšernovMeelisMustvee Betaania KogudusMM35500:49:37Diplom
833HommikAivarViljandi SVKMM455800:49:37Diplom
782TuiskArko GertMPA1800:49:37Diplom
803EngelMargoProRunnerMM408800:49:37Diplom
824LarsHillarMM35700:49:39Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
790PajulaVeiloMM455500:49:39Diplom
852MutsoKaiaNN451000:49:40Diplom
843HuntKülliNN7900:49:42Diplom
799AleksaTanelMM34500:49:42Diplom
815MõttusMattiasMPB4200:49:43Diplom
804LiivasteMerilyNTB1000:49:43Diplom
870VasarKaiduMM409400:49:44Diplom
808AllikAnn-ChristineNNN800:49:45Diplom
829KasakKunoEestimaa Looduse FondMM35800:49:45Diplom
832VeeleidTanelMM409000:49:45Diplom
823KäigeRaunoMM408900:49:47Diplom
838LiipaLauriMM409100:49:47Diplom
921RebbanArgoViru JVPMMN6300:49:47Diplom
946RaidojaArdoMM39300:49:48Diplom
806AiltMargoMM34800:49:49Diplom
807PuuseppRavoMPB4100:49:49Diplom
844KruusmannGeidiNN8000:49:49Diplom
904DanyliukBohdanTransferwiseMM38200:49:49Diplom
805AnuzisMariusEastmanMM34700:49:50Diplom
830BrookesRobertMM455700:49:51Diplom
875PajuGerliNNN900:49:51Diplom
907OiovEgertTallinna VanglaMM38400:49:51Diplom
846EtverkEleriNordwoodNTA400:49:52Diplom
825VarikKatrinNN7700:49:53Diplom
1435GillAveMustvee Betaania KogudusNN453900:49:54Diplom
933GrünbergToivoMM4010400:49:54Diplom
993TikhonovAlexanderEesti Energia SpordiklubiMM4010800:49:54Diplom
822LeesmentKadriOmniva SKNN7600:49:55Diplom
850Zaitsev.ScoutspataljonMM36300:49:55Diplom
854LippLauriKaitseliit JÄrva malevMM551700:49:55Diplom
889MoorMerleRademarNN8900:49:55Diplom
821PütsepMaarjaNN7500:49:56Diplom
862EvertJaakMM456200:49:56Diplom
817VaherMarkusMPB4300:49:57Diplom
845EespakkMonikaJK TabasaluNN8100:49:57Diplom
858KardakovAleksandrMM551800:49:57Diplom
861NettanPauliinePioneeripataljonNN8400:49:57Diplom
925SuurekiviKaidoPioneeripataljonMMN6400:49:57Diplom
841TammsaluMeelisElioni SpordiklubiMM36200:49:58Diplom
874KaskHelenNN8700:49:58Diplom
915AulVäinoJÕhvikasMM65300:49:58Diplom
814KrünbergKlenMM35400:49:59Diplom
848PiirmetsPille-RiinõhuvÄgiNN8200:49:59Diplom
882VintLeinoMM409500:49:59Diplom
818PaulusHugoMM551600:50:00Diplom
908RaudleppKristjanMMN6100:50:00Diplom
947MereSiiriMATKaSPORTNN10000:50:01Diplom
842VeskusIvarMMJ2300:50:02Diplom
906KokkTarmoVisad VirgadMM38300:50:02Diplom
916SalometsGertMM38500:50:02Diplom
975KelduKarelMMN6900:50:02Diplom
836VesiallikStenWÜrthMM36100:50:03Diplom
839KusmaRomanAQVA SpaMM455900:50:03Diplom
863EtverkMerikeNordwoodNN401600:50:03Diplom
847KiviloKaidoMM409200:50:04Diplom
881PaniEgertMM37300:50:04Diplom
923LaasbergErleNN9400:50:04Diplom
891SiemannAlarTÜriTriMM409800:50:05Diplom
899NoodlaTarmoMM37900:50:05Diplom
849LeibenauHeleriNN8300:50:08Diplom
871AltmetsValevKominoxMM456300:50:08Diplom
837TuhklaHelleNN50800:50:10Diplom
868PindmaVahurMM502600:50:11Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
1861TammaruBrunoMM4017600:50:13Diplom
1862UiboKristinaNN407900:50:13Diplom
873VaasmaTaaviMM37000:50:14Diplom
876JõesteAlarMM456400:50:14Diplom
878ManguseMihkelMM37100:50:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.