Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1449ÕunapGeidiNTB2400:55:55Diplom
2729LessukAnettNNJ2401:08:47Diplom
190TopsRainerSK Los TorosMM402400:41:41Diplom
1989KallipMerjeNN502401:00:24Diplom
1008NormakTiinaLÜganuseNN402400:51:41Diplom
1541PaabstelJuhanMM552400:55:50Diplom
3081PäitHiieNN552401:15:54Diplom
789TatrikMatiMM502400:48:43Diplom
1313KõivKristiinaNNN2400:54:58Diplom
34BõmbergRainElioni SpordiklubiMM2400:36:03Diplom
561JoostRobinMPB2500:46:39Diplom
322RõžovVladimirMeeksi valdMM452500:43:29Diplom
354KäkkOliverViru JVPMMN2500:44:07Diplom
1387AleksandrovaJevgeniaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2500:55:26Diplom
1402TsirpTanelEesti 4HMPA2500:54:52Diplom
1153PihlMaieNN452500:51:46Diplom
421ÖöpikKairinNN2500:45:35Diplom
2735TomsonMeeri TriinNNJ2501:08:43Diplom
1461SuunElisabetNTB2500:56:25Diplom
1982KongiAnettNTA2501:00:24Diplom
965KiislaToomasViru JVPMMJ2500:50:18Diplom
204EralaRannoTele2 Eesti ASMM402500:41:58Diplom
2032PärnaPille-KadriMTÜ Spordiselts/Selver ASNN502501:00:52Diplom
1010MeyTeaNN402500:51:43Diplom
3088VarikEvePerekond VarikNN552501:17:12Diplom
1556AunpuKenBriketipoisidMM552500:56:22Diplom
800TilgreTaimarOK PÕlva KobrasMM502500:48:33Diplom
35SongiseppKasparElva SuusaklubiMM2500:36:07Diplom
1066ReinikPiretNN402600:52:19Diplom
569PärnikRuudolfMPB2600:46:20Diplom
3136PipenbergMalleNN552601:18:47Diplom
324ReinoIndrekMM452600:43:55Diplom
868PindmaVahurMM502600:50:11Diplom
384KaugeRainOK PÕrgupÕhjaMMN2600:44:44Diplom
1169TammikJaneNN452600:52:59Diplom
1684MünterBrunoKiltsi TööjÕureservidMM552600:57:18Diplom
1447KarpKristinSportlandNNN2600:54:55Diplom
436TiislerTiinaNN2600:45:38Diplom
2744MiksonMariNNJ2601:09:39Diplom
1468KasoLiis-MariiMÄnnikumÄgiNTB2600:56:11Diplom
1477ÕunapuuMihkelMPA2600:56:16Diplom
1998PiirimägiAnna-LiisaNTA2601:00:34Diplom
976KunglaRainKiviÕli NoortekeskusMMJ2600:51:19Diplom
219LiivakHannesTallinna VanglaMM402600:42:13Diplom
2039RunnoMarinaNN502601:00:14Diplom
37JuhkovJanarTreeningpartner DiadoraMM2600:36:26Diplom
40PalmiRasmusMM2700:36:35Diplom
1068NoskovaTatjanaMotus MTÜNN402700:51:55Diplom
575KüttisGüntherOjassaarMPB2700:47:09Diplom
3137PipenbergAstridNN552701:18:48Diplom
2119TürkKristelNTA2701:00:56Diplom
336SaarLaurTC2000MM452700:43:59Diplom
1616KajavaKristoMPA2700:56:57Diplom
886LuukaÜloMM502700:50:39Diplom
399MakejevSergeiMMN2700:43:35Diplom
1183TiganeSilvaNN452700:53:03Diplom
1453KasePilleMustvee Betaania KogudusNNN2700:55:35Diplom
462TreffnerKadriKÕlleste SpordiklubiNN2700:45:42Diplom
2766VillakoMaarjaNNJ2701:09:56Diplom
221SuurMarekMM402700:42:25Diplom
990BorkKasparMMJ2700:51:00Diplom
1761TapperJyrkiMM552700:57:45Diplom
1531MõttusLiisaNTB2700:56:39Diplom
2050ZimmermannTiiuNN502701:01:07Diplom
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Diplom
1589RiksLySk AaspereNTB2800:56:23Diplom
3152LestseppSiiriSpordiseltsNN552801:18:24Diplom
2129SoonLeegiNN502801:01:02Diplom
596OrelHelgerRSK JÕhvikasMPB2800:47:22Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
1119VahterKajaNN402800:52:25Diplom
1631TarrassovRichardMPA2800:56:14Diplom
1158JõgisteJan-ErikRRGMMJ2800:52:11Diplom
1928TinnAareMM552801:00:02Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
2215AleknavitsjuteKatrinTamsalu AO SuusaklubiNTA2801:03:02Diplom
1454KaseMariliMustvee Betaania KogudusNNN2800:55:35Diplom
964RoobaKuidoMM502800:50:54Diplom
466LasnKristiNN2800:45:58Diplom
2776RiheJanneNNJ2801:09:04Diplom
230KarjaTiitMM402800:42:41Diplom
1255BelousLolaSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN452800:53:57Diplom
42MonveltLauriSK SchnelliMM2900:36:36Diplom
1590JõeAnniSK RadaNTB2900:57:10Diplom
348UusmaAndresMKM jooksuklubiMM452900:44:24Diplom
607LuivEvenMPB2900:47:33Diplom
1376OjasaarKertMMJ2900:55:05Diplom
2146PalksaarLeaNN502901:02:17Diplom
1138MardlaRiinaNN402900:52:41Diplom
1932MalmbergJaanMM552900:59:29Diplom
1681KorkaKristjan- MagnusMPA2900:56:13Diplom
402UueSvenPÕllu KoduMMN2900:45:05Diplom
3220VahulaUrveNN552901:20:50Diplom
1475ÕigusEneliSportlandNNN2900:56:15Diplom
987PalksaarVahurMM502900:51:26Diplom
2781KuusemetsJohanna MariaNNJ2901:09:54Diplom
485JärvaltRennajooks.eeNN2900:46:08Diplom
231KalausHargoMM402900:42:34Diplom
1272KuusmaPiretNN452900:53:37Diplom
2313AltosaarAvelinNTA2901:03:00Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.