Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2005TorvToomasMM4510601:00:11Diplom
1807TorvTaavetMPB8200:58:20Diplom
2307Torn-KirsipuuMarjeNN54401:02:28Diplom
3169TornKalevMM4021501:18:40Diplom
2430TormArtiMPB10601:05:10Diplom
3022TorimEnelaNN84501:15:22Diplom
190TopsRainerSK Los TorosMM402400:41:41Diplom
3297TõõtsuMarkoMM73701:26:11Diplom
103TootsAleksanderMM45800:39:33Diplom
893ToomsaluLiisNN9000:49:33Diplom
809ToompuuTaunoMM34900:49:06Diplom
2447ToompuuLiinaNN60201:03:58Diplom
2914ToompeaKristiAru GruppNN4017701:11:36Diplom
264ToomingMarkoInfo-Auto ASMM13700:43:08Diplom
1414ToomTarmoMM50500:54:02Diplom
1424ToomÜlleNN405400:55:24Diplom
2709ToomKaiaKawe ASNN72301:08:45Diplom
496ToomKarlMMJ1500:46:21Diplom
249ToomToomasMM55200:42:55Diplom
545ToomTarvoÜhinenud gÄngstarÄpparidMM24800:46:43Diplom
703TooduReinSK SAARDEMM502300:48:51Diplom
1049ToodingMeelisWellsportMM4011700:52:09Diplom
2233TõnsauHelbeNN457501:02:20Diplom
70TõnneGreteEMÜ SKNN400:38:18Diplom
1503TõnisojaEneMispoNN454200:56:19Diplom
100TomsonTauriRSK sPORTKUNDA MPA200:39:29Diplom
2735TomsonMeeri TriinNNJ2501:08:43Diplom
1208TomsonElinaNN16100:53:04Diplom
2750TomsonMargitNN4510701:08:57Diplom
2502TomsonAve-LiisNNJ1901:04:35Diplom
2760TomsonMarikaNN4510901:08:44Diplom
749TomsonEigoMM32500:49:02Diplom
2084TomsonOlevMM601401:00:53Diplom
2029TomingasTriinNN43600:59:31Diplom
3437TomingPiretA-SportNN4023501:35:29Diplom
1657TomingRenaNN406200:57:28Diplom
1430TomingKarinaNTA1100:55:59Diplom
1212TomingJanarEesti Energia SpordiklubiMM46000:52:46Diplom
1295TomingTaisyNTB2100:54:21Diplom
2103TombandTanelMM63601:00:38Diplom
2031TombandEretSpartaNN43701:00:20Diplom
2563TombakMaarjaNN65901:05:42Diplom
1310TölpusMarkBaltic FibresMM4013700:53:44Diplom
1831TolliHenriMPA3300:58:26Diplom
2395TõllMarttiMM4511401:03:26Diplom
3353TolkAnneliGrossi ToidukaubadNN4022101:29:36Diplom
1838TõlgoAnnikaNN35900:59:20Diplom
1268TõldsepGunnarMM47100:54:13Diplom
1362TõldTannerBaltic FibresNTA1000:54:21Diplom
2169TokmanPiretNN4010701:01:05Diplom
1393ToimHardoMM49800:54:57Diplom
3307ToigerHelenBaltic FibresNN95301:26:34Diplom
291TohvTarmoMM15000:43:13Diplom
3461TõevereJadvigaNN554601:31:54Diplom
2216TõevereJaneNN50301:02:10Diplom
3319TõeväljaIlonaAS HKScan EstoniaNN4516101:27:49Diplom
2861TobroKarinNN4016801:10:31Diplom
2632TobreLiisiMtÜ spordiseltsNN68201:07:04Diplom
3271TobiasKaireTriSmileNN93901:24:25Diplom
2514TobiasEveTriSmileNN458901:05:32Diplom
138TjuškaViktorMM7200:40:53Diplom
1780TirmasteKerstiNN33700:57:29Diplom
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Diplom
3168Tipner- TornAnneNN4514201:18:39Diplom
2510TintsEsterNN504201:06:06Diplom
2489TintDianaNN4012901:04:57Diplom
628TinnuriLauriRakvere LihakombinaatMM28000:47:50Diplom
2173TinnuriLiinaNN457301:02:37Diplom
1928TinnAareMM552801:00:02Diplom
1069TinkusHelenParimad on meiega!NN12900:51:09Diplom
792TinkusAndresKahe Silla KlubiMM34100:48:32Diplom
1800TimuskAngelaSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN34300:58:43Diplom
1760TimofejevDmitriMM4016900:57:20Diplom
71TimmRimoMMN300:38:15Diplom
2909TimmMaarjaElioni SpordiklubiNN79501:11:29Diplom
1770TimmAndreTartu tegijad MTÜMMN10000:58:17Diplom
3147TilksonAgnesNN4020001:18:48Diplom
1074TilkToomasMM41900:51:13Diplom
3261TilkMarkoMM73601:23:03Diplom
2019TilkRoosiNN43000:59:54Diplom
800TilgreTaimarOK PÕlva KobrasMM502500:48:33Diplom
3367TiksParvinMPB13401:29:38Diplom
1613TiksPriitMM55200:56:57Diplom
3104TiksPaula SandraNTB8701:16:09Diplom
902TikkMerjeMtÜ spordiseltsNN451100:50:29Diplom
993TikhonovAlexanderEesti Energia SpordiklubiMM4010800:49:54Diplom
3049TikerberiKarl-AlexBaltic Fibres OÜMPB12801:15:42Diplom
381TikenbergManfred-MõhutÕrjepataljonMMJ1200:44:11Diplom
1698TiivitsMarrenNNN3800:57:03Diplom
2473TiitsuDoloresNTB5101:05:01Diplom
2504TiitsuTriinNN62501:05:16Diplom
3441TiitsonAntsMM4513301:35:23Diplom
1927TiitsaarDajanaEesti Energia SpordiklubiNN39300:58:52Diplom
2876TiitsRuttNN552101:11:33Diplom
433TiitsTavoMM20300:45:11Diplom
1220TiitsPiretNN16500:53:37Diplom
436TiislerTiinaNN2600:45:38Diplom
2837TiislerHanna ElisabethNTA4801:11:48Diplom
2315TiisPilleHansa SpordiklubiNN4011901:02:47Diplom
1822TiinasHannesMM601300:58:39Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.