Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
407KallasRasmusMPB1700:44:57Diplom
390KoitveArviMM19000:44:58Diplom
397SauTaunofb jooksmineMM19400:44:58Diplom
388KuhiPeeterMM453100:45:00Diplom
427MeigasKalleMM405200:45:01Diplom
392PelloIvarSky PlusMM19200:45:03Diplom
395MeinerAskoKarmeli KogudusMMJ1300:45:05Diplom
396KiisselMilleniumMPA1100:45:05Diplom
398SikkMerilinNN2400:45:05Diplom
402UueSvenPÕllu KoduMMN2900:45:05Diplom
405KüllamägiKarmoArt Cafe&Art HotellMM19700:45:05Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
425PiiskoppelTaanielSK KadrinaMMN3100:45:06Diplom
420PilvetEinarViking Security ASMM453400:45:07Diplom
409ViksiHillarMM453200:45:09Diplom
412KüttAtsMM65100:45:10Diplom
470KedrovaAllaNN40700:45:10Diplom
403PärnTaaviMM19500:45:11Diplom
433TiitsTavoMM20300:45:11Diplom
468KaabelSven DanielRademarMMN3400:45:11Diplom
404ÖöpikKristjanMM19600:45:12Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
423SarvSiimMM20100:45:14Diplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
460VeldemannJannoMM21400:45:15Diplom
411KaskArminMM19800:45:16Diplom
416LiiverAimarElioni SKMM405100:45:16Diplom
459HarjuLennartMM21300:45:16Diplom
406HelemäeEroMM405000:45:17Diplom
417RiisaluLarsMerevÄgiMM20000:45:18Diplom
476ElhiRainerõhutÕrjepataljonMMN3600:45:20Diplom
408KuhiErkiMPB1800:45:21Diplom
478OttensonKaigoMM21900:45:21Diplom
414SulendHerkiMM19900:45:22Diplom
430KuslapHardoMM20200:45:22Diplom
441SaarendArtoMM20700:45:22Diplom
487SärgAllanVisad VirgadMM22300:45:22Diplom
418LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55500:45:25Diplom
435LänsIndrekMM405400:45:25Diplom
439CroenenJorisMM20600:45:25Diplom
447PalmKarl HenrikViru JVPMMJ1400:45:25Diplom
434SarapuuMarioMM20400:45:26Diplom
448HeilPaavoMM405600:45:26Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
424PlumerRaivoMÄgi EKMM501200:45:27Diplom
428VolensMaretSweco ProjektNN40600:45:27Diplom
432LesihhinRomanOU MotusMM405300:45:29Diplom
442PiknerPriitõhutÕrjepataljonMM20800:45:33Diplom
422VälbaTarmoKEREMEISTERMM453500:45:34Diplom
421ÖöpikKairinNN2500:45:35Diplom
429VildakValloMM501300:45:35Diplom
431KarjusKaidoSpartaMM453600:45:35Diplom
426PladoHelena RiinElioni SKNTB500:45:36Diplom
436TiislerTiinaNN2600:45:38Diplom
449ReinumägiMadisMM20900:45:38Diplom
473VeelainErmoMM501500:45:38Diplom
453JärveErikMM405700:45:40Diplom
529VahterJanarMM23800:45:41Diplom
440HoogandEliiseKJK SaareNNN500:45:42Diplom
462TreffnerKadriKÕlleste SpordiklubiNN2700:45:42Diplom
504JoostKristjanõhutÕrjepataljonMMN3700:45:42Diplom
451BlainSimon ValentineMM21000:45:43Diplom
481MesiAndoTagalapataljonMM406000:45:43Diplom
443MõndreskuJanekMM405500:45:44Diplom
486KelderOliverPioneeripataljonMM22200:45:45Diplom
446MerilooKatreNTB600:45:46Diplom
461PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNNJ200:45:46Diplom
472ViluHeleriNTA300:45:46Diplom
480EesmaaErgoMM22000:45:46Diplom
444KaseVeikoTÄppsportlased MTÜMM453700:45:47Diplom
452PõldverMatiArminia SKMM21100:45:47Diplom
455KeskelUrmoMM21200:45:47Diplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
484RünkJoonasMM22100:45:47Diplom
454UleksinJaakMM453800:45:50Diplom
467LaagerRainMM21700:45:51Diplom
457LaimetsToomasMM501400:45:52Diplom
474EgorovMikhailMM405800:45:53Diplom
479KustalaÜllarIda PrefektuurMM405900:45:53Diplom
463MoksIndrekMM21500:45:54Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
482PajurAndrusMM55600:45:55Diplom
524NelisMartinjooks.eeMM23700:45:55Diplom
464MägiKaidoRaplamaa JKMM21600:45:57Diplom
458SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamÄeNTB700:45:58Diplom
466LasnKristiNN2800:45:58Diplom
503JärveHeiloMM406600:45:58Diplom
492ViherpuuAlarMM22400:45:59Diplom
572SõmerMartinMM26000:46:01Diplom
494ReismanRobertMM22600:46:01Diplom
566RõžihhIgorViru JVPMMN4100:46:02Diplom
491PihlapManuelaSilikaat GruppNN3000:46:03Diplom
483ViiklaidMarekMarek ViiklaidMM406100:46:06Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
500SoopAnneliNN3100:46:07Diplom
485JärvaltRennajooks.eeNN2900:46:08Diplom
499PilliMarttiMPB2100:46:08Diplom
495JermilovAlekseiMM22700:46:09Diplom
475RozenthalAndreMPA1200:46:10Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.