Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
163LillmetsÜllarMM401900:41:13Diplom
943KippastoKaiNN401900:50:49Diplom
949TammKenertMPA1900:50:55Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
1215TreilmannMirjamMustvee Betaania KogudusNNN1900:53:18Diplom
2502TomsonAve-LiisNNJ1901:04:35Diplom
2775AnnusMarinaNN551901:10:29Diplom
1263SaarEva-MariaKF SuusaklubiNTB1900:53:38Diplom
253TähtStellajooks.eeNN1900:42:57Diplom
519TuruKaljoMM501900:46:24Diplom
267KreekEvertMM451900:43:13Diplom
273RätsepKasparTiit Soku KorvpallikoolMMN1900:42:52Diplom
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Diplom
1818SõberKätlinKiviÕli NoortekeskusNTA1900:59:03Diplom
1826PotjossovaNatalijaBetooni ElementNN501900:59:25Diplom
295VeeremaaMathjasMMN2000:41:56Diplom
1083ReiselAstaNN452000:52:48Diplom
2623KartseppAnnikaNNJ2001:06:57Diplom
1873NurmisPilleElioni SKNN502000:59:16Diplom
1882KobinMarisNTA2000:59:13Diplom
2916VillSulevMM602001:12:28Diplom
615PalmErkiMM502000:47:39Diplom
1139MelkChristofer-MartenMPA2000:52:46Diplom
3471KivirandElbeNN602001:34:00Diplom
164SuvorovAnatoliMM402000:41:10Diplom
679RüngenenRasmusMMJ2000:48:06Diplom
953SinisaluTiitMM552000:51:07Diplom
954TuiskKristinSaku õT SpordiklubiNN402000:50:54Diplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
2783AulMaireJÕhvikasNN552001:10:08Diplom
1274PeetermannHediNNN2000:54:12Diplom
1287KivisikCristinaNTB2000:53:56Diplom
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Diplom
282KuslapMinnaNN2000:43:14Diplom
283HillepEinarMM452000:43:17Diplom
305TakkMihkelõhutÕrjepataljonMMN2100:42:55Diplom
2876TiitsRuttNN552101:11:33Diplom
2626LukinaAiriNNJ2101:06:48Diplom
328ReiljanRevettaNN2100:43:52Diplom
1111SelisteInnaNN452100:52:14Diplom
1889EllerEgeNTA2100:59:21Diplom
1907ÜleHeliwendreNN502100:59:23Diplom
1160ErteKristoMPA2100:52:07Diplom
3232ŠmidtHansMM602101:21:17Diplom
674NurmikAndrusProRunner/ElionMM502100:48:10Diplom
169HydeMatthewInglane Eestis OÜMM402100:41:23Diplom
699MikitaMarttiMMJ2100:48:36Diplom
955VaabelKirstiSpartaNN402100:51:14Diplom
984MetsaruHarryMM552100:50:50Diplom
499PilliMarttiMPB2100:46:08Diplom
1275HeinrichsenMari-LiisRademarNNN2100:53:52Diplom
1295TomingTaisyNTB2100:54:21Diplom
27VahterKaitSpartaMM2100:35:52Diplom
285JoonasPeepPrivate Project MM452100:43:21Diplom
296ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM452200:43:22Diplom
3378UukadoAareMM602201:25:45Diplom
319JõgevaOliverMMN2200:43:40Diplom
330PatrakovMirlianNN2200:42:57Diplom
1364AtonenLiis GreteNTB2200:55:13Diplom
2648BrõtkiMarittaNNJ2201:06:50Diplom
1116TamsarKatrinEesti Energia SpordiklubiNN452200:52:18Diplom
1908MetsamaaAiliNN502200:59:09Diplom
2945TreialReetJELD-WEN Eesti ASNN552201:12:27Diplom
1930KermGetter JohannaLinnumetsaNTA2200:59:30Diplom
1190IvaRasmusMPA2200:53:40Diplom
170TreppJanekTriSmileMM402200:41:15Diplom
696EllermaaRiho-ReneMM502200:48:36Diplom
968VeeringKairitNN402200:50:47Diplom
1233KülaveeUrmasMM552200:53:42Diplom
759ParboKarl RasmusMMJ2200:49:21Diplom
1278AmmerAnniLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2200:53:43Diplom
525KangurJaan MatisMPB2200:46:45Diplom
28SimsonPriitElva JooksusariMM2200:35:58Diplom
3383OjaPriitMM602301:27:07Diplom
312NormakMargusLÜganuseMM452300:43:33Diplom
323LiivOliverMMN2300:43:44Diplom
1352VeskiToivoMM552300:54:10Diplom
842VeskusIvarMMJ2300:50:02Diplom
349SillusteLiinaÜhinenud Ajalehed ASNN2300:44:02Diplom
1379NilsonAveNTB2300:54:40Diplom
1130KaasikKairitNN452300:53:17Diplom
2957LiimalKajaNN552301:12:42Diplom
1946MägiHannalisNTA2300:59:42Diplom
2724LusikKristelNNJ2301:08:47Diplom
1959KruusimägiAnuAS HKScan EstoniaNN502301:00:26Diplom
188NellisTaimoMM402300:41:48Diplom
703TooduReinSK SAARDEMM502300:48:51Diplom
1231VeeringMooritsMPA2300:53:18Diplom
994EicheAngeliqueNN402300:51:40Diplom
526PalmRiverMPB2300:46:13Diplom
1297KüttKellyNNN2300:54:00Diplom
30MetsMadisToilaMM2300:36:00Diplom
552MiilpaluMatteusMPB2400:47:08Diplom
321PääruMikkMM452400:43:53Diplom
1373KeskkülaTrevorMPA2400:54:30Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
888ÕunapGen-SilverMMJ2400:50:41Diplom
1149HennoKaieGlassDriveNN452400:51:57Diplom
398SikkMerilinNN2400:45:05Diplom
1958AltväljaHedi-KaiNTA2401:00:22Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.