Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
1740KruveKardoMPB7900:56:49Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
3028LausErikRakvere PÕhikoolMPB12601:13:59Diplom
729KroosKristjanMPB3700:49:11Diplom
2269SaulitsAlekseiMPB9501:02:14Diplom
2272LjašMarkusMPB9601:02:38Diplom
3041OstumaaAloMPB12701:15:00Diplom
1506KoppelKarelMPB6500:54:56Diplom
2531SaulitsVjatšeslavMPB11001:05:25Diplom
741VoovereKarl-MartinMPB3800:49:16Diplom
1768TiimusSiim HindrikWiru SwimMPB8000:58:27Diplom
3049TikerberiKarl-AlexBaltic Fibres OÜMPB12801:15:42Diplom
753StüffKristjanJK TabasaluMPB3900:49:07Diplom
2289NortsOliverMPB9701:02:21Diplom
499PilliMarttiMPB2100:46:08Diplom
3061SildnikMark DanielMPB12901:15:01Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
1782ArbaReimoMPB8100:58:00Diplom
1016TsimolonskasMartenMPB4900:52:08Diplom
1273KeppAndreasMPB6000:53:37Diplom
3066SalusteJüriKiilimoto MTÜMPB13001:15:20Diplom
2308KirsipuuJaanMPB9801:02:28Diplom
1285OttRemiMPB6100:54:14Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
3083LinaJasperMPB13101:12:25Diplom
525KangurJaan MatisMPB2200:46:45Diplom
526PalmRiverMPB2300:46:13Diplom
1807TorvTaavetMPB8200:58:20Diplom
2831LossmannKristjanMPB11801:10:10Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
2074SaareSiimMPB8801:01:26Diplom
284JoonasJürgenVÕru Kesklinna KoolMPB1100:43:21Diplom
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
2594MõttusAnderMPB11101:06:59Diplom
1062LippGeilyNTA800:52:04Diplom
2856PiirmetsKeidyNTA5101:10:03Diplom
3112SmigunovaLauraNTA5801:16:43Diplom
2346DeljanskajaAleksandraNTA3201:03:50Diplom
302SohhorKarinaNTA200:42:24Diplom
1332KuhiKatriNTA900:54:45Diplom
2870HüvaBirgitNTA5201:10:42Diplom
2874TepnerTriinNTA5301:10:50Diplom
2363MetusKristiNTA3301:02:47Diplom
2365UlmAnniNTA3401:04:19Diplom
3133KaalGreteNTA5901:17:41Diplom
2630SuijaKairiNTA3701:08:29Diplom
2119TürkKristelNTA2701:00:56Diplom
846EtverkEleriNordwoodNTA400:49:52Diplom
1362TõldTannerBaltic FibresNTA1000:54:21Diplom
1882KobinMarisNTA2000:59:13Diplom
1889EllerEgeNTA2100:59:21Diplom
2658IntalJohannaMtÜ spordiseltsNTA3801:08:00Diplom
2662OrkKarinaNTA3901:08:01Diplom
3430KaptenAigiElva Lasteaed õnneseenNTA6301:30:04Diplom
2663MetusKirstiNTA4001:06:53Diplom
106ZadonskiEleryNTA100:39:40Diplom
2414ReemannMarleenNTA3501:04:01Diplom
2674KälloKairiNTA4101:07:34Diplom
1653EermeMartinaNTA1300:57:54Diplom
3190KautlenbachKeiliNTA6001:19:59Diplom
3457AlavereAdeleNTA6401:37:34Diplom
1930KermGetter JohannaLinnumetsaNTA2200:59:30Diplom
2444KursRenateNTA3601:05:22Diplom
1677HansonReelicaNTA1400:56:22Diplom
2959LehtmetsAlexandraNTA5401:13:12Diplom
3219MillerMaritNTA6101:20:39Diplom
1430TomingKarinaNTA1100:55:59Diplom
1946MägiHannalisNTA2300:59:42Diplom
1958AltväljaHedi-KaiNTA2401:00:22Diplom
2215AleknavitsjuteKatrinTamsalu AO SuusaklubiNTA2801:03:02Diplom
2986OttinHeiliBaltic FibresNTA5501:12:49Diplom
952PärtelEpp LoviisaNTA500:50:39Diplom
1982KongiAnettNTA2501:00:24Diplom
3264PajulaLiisaNTA6201:23:12Diplom
2755TariUrmiNTA4201:08:34Diplom
3013LilleojaHegneNTA5601:14:09Diplom
1482JärmutLiiliaNTA1200:55:27Diplom
2762KajuKerli KairitNTA4301:08:57Diplom
1742BertscheitAlicia-Jacqueline BonitaNTA1500:58:22Diplom
1998PiirimägiAnna-LiisaNTA2601:00:34Diplom
2770RääkHannaNTA4401:08:51Diplom
2773SõmerSiretHKScan EstoniaNTA4501:09:43Diplom
472ViluHeleriNTA300:45:46Diplom
2777OrelHelenNTA4601:08:57Diplom
1762ReimannAnuNTA1600:57:54Diplom
2793SveitelMari-AnnNTA4701:10:01Diplom
1003MaislaMariNTA600:51:20Diplom
1792TrjapitskinaJekaterinaNTA1700:57:43Diplom
2313AltosaarAvelinNTA2901:03:00Diplom
2319KrullAnnamariaNTA3001:02:15Diplom
1811TaalTriinNTA1800:58:20Diplom
2325MiilpaluMariNTA3101:03:34Diplom
2837TiislerHanna ElisabethNTA4801:11:48Diplom
1047KäenKaireenAlutaguse SUKLNTA700:52:23Diplom
1818SõberKätlinKiviÕli NoortekeskusNTA1900:59:03Diplom
2842ZnobishchevaJekaterinaNTA4901:10:35Diplom
2845KingsepHanna-LiinaKiviÕli NoortekeskusNTA5001:11:34Diplom
3103MännikIngridNTA5701:16:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.