Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
289LaasmägiHandoMM14900:43:25Diplom
293KuuseoksAareMM55300:43:25Diplom
299LehismetsJaanKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM15200:43:28Diplom
322RõžovVladimirMeeksi valdMM452500:43:29Diplom
308NäksJoosepLindonMPA900:43:32Diplom
303LiivTaaviMM15300:43:33Diplom
312NormakMargusLÜganuseMM452300:43:33Diplom
292KaskaMarkoMM403400:43:33Diplom
399MakejevSergeiMMN2700:43:35Diplom
297KambekSiimMM15100:43:36Diplom
300PuuseppAvoMM403500:43:36Diplom
307SuurKauriMPA800:43:38Diplom
298MandelAngelaKJK'Kalev' SillamÄeNTB200:43:39Diplom
306NõmmikMartinMM15500:43:39Diplom
311SarapuuKristjanMM15800:43:40Diplom
319JõgevaOliverMMN2200:43:40Diplom
304ValdmaaRaidoMM15400:43:41Diplom
301KaskaHardyMPB1200:43:42Diplom
325KösterRaulMyfitness ViruMM403600:43:42Diplom
323LiivOliverMMN2300:43:44Diplom
360PuuseppEeroViru JVPMMJ1000:43:44Diplom
309OjalillRaimondfb jooksmineMM15600:43:45Diplom
318PaluSilverPeetri koolMM16000:43:47Diplom
413KuuskMaireNN50400:43:47Diplom
314PihoVeikoMM15900:43:50Diplom
327NäksTõnuLindonMM403800:43:51Diplom
328ReiljanRevettaNN2100:43:52Diplom
321PääruMikkMM452400:43:53Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
324ReinoIndrekMM452600:43:55Diplom
334PajupuuJannoMM16300:43:57Diplom
332RoometHeikiMPA1000:43:58Diplom
326JärvelahtVeljoMM403700:43:59Diplom
335LuikRaulMM16400:43:59Diplom
336SaarLaurTC2000MM452700:43:59Diplom
333RandleppRainMM16200:44:01Diplom
364AalUrmetMM17800:44:01Diplom
331VahtraMargusMM403900:44:02Diplom
349SillusteLiinaÜhinenud Ajalehed ASNN2300:44:02Diplom
329HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ900:44:06Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
339VälkMeelisMM16700:44:07Diplom
354KäkkOliverViru JVPMMN2500:44:07Diplom
381TikenbergManfred-MõhutÕrjepataljonMMJ1200:44:11Diplom
337NisuMartinMM16500:44:13Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom
338MäeMikkMM16600:44:15Diplom
347TameriTarviMM17200:44:15Diplom
353SoidlaJanarMM404300:44:17Diplom
344KaurTaunoMM17000:44:18Diplom
346KiulaMatisMM17100:44:21Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
357LeibenauMarkoScoutspataljonMM404400:44:23Diplom
342HallemaaReneMight Just Do ItMM16900:44:24Diplom
348UusmaAndresMKM jooksuklubiMM452900:44:24Diplom
350VärtonKristjanSK JooksupartnerMM404100:44:25Diplom
363TammikTaavetMM17700:44:25Diplom
341ValangVeikkoMM16800:44:26Diplom
355VaksToomasDomus KinnisvaraMM17300:44:26Diplom
356LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM17400:44:26Diplom
361LehtmetsSvenMM17600:44:27Diplom
345SatsRalfMPB1400:44:28Diplom
419RaapIlmarmeieMM453300:44:28Diplom
352KuhiTõnuMM404200:44:30Diplom
359NugaAhtiMM17500:44:32Diplom
371SuurmägiMarkoÜhinenud Ajalehed ASMM404700:44:32Diplom
362KuusmikAivarMM453000:44:33Diplom
358PulkLennartMM404500:44:35Diplom
372TuiskKristjanõhuvÄgiMM18300:44:35Diplom
365TammsaarKristjanMM17900:44:36Diplom
380ReindamReinKiviÕli NoortekeskusMMJ1100:44:36Diplom
391AasalehtPriidikMM19100:44:37Diplom
369KukkIllarMM501000:44:39Diplom
378LambingMargusMM404800:44:39Diplom
373NaukaRagnarMM18400:44:40Diplom
410LilleväliTormisPioneeripataljonMMN3000:44:40Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
477PeriKaurMM21800:44:40Diplom
368TaluTauriMM404600:44:42Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
385VainErmetMM18700:44:43Diplom
375IvanovSanderMPB1500:44:44Diplom
384KaugeRainOK PÕrgupÕhjaMMN2600:44:44Diplom
367LillepõldRaunoMM18100:44:45Diplom
374EicheElisabethNTB300:44:45Diplom
393PeernaBritaNTB400:44:46Diplom
366LükkSilverMM18000:44:47Diplom
394MandriksJaanMM19300:44:47Diplom
370ArmUrmetMM18200:44:48Diplom
379SeilEidoKARDINAD24MM404900:44:48Diplom
377PetersonTriinSpartaNN40500:44:50Diplom
383LentsToomasõhuvÄgiMM18600:44:50Diplom
382HelmMargusMM18500:44:51Diplom
387HinnAhtoMM18900:44:51Diplom
438VooglaineJarmoMM20500:44:51Diplom
386MüntAinarMM18800:44:52Diplom
389TammingTeisiNNN400:44:53Diplom
471ReinulaKattriNN40800:44:53Diplom
376KallasteCarl RobertKaitsejÕudude SpordiklubiMPB1600:44:54Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.