Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1427KasteMerikeNN501400:55:11Diplom
160MattStenverTTÜMMN1400:41:13Diplom
2465LippÜlleNN551401:05:00Diplom
3233KäärstMarjuNN601401:21:30Diplom
931MatvejevaJanaSegersNN451400:50:37Diplom
447PalmKarl HenrikViru JVPMMJ1400:45:25Diplom
197HiienõmmViljarTÄppsportlasedMM451400:41:54Diplom
457LaimetsToomasMM501400:45:52Diplom
2250KraunMiiaNNJ1401:02:25Diplom
210VelbaHilleviNN1400:42:08Diplom
726MizerTuuliEesti Raudtee spordiklubiNN401400:48:50Diplom
747VarblasEvertMM551400:49:05Diplom
1039KurvitsKristiinaNNN1400:52:01Diplom
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Diplom
2084TomsonOlevMM601401:00:53Diplom
1084MuldHelinaNNN1500:52:12Diplom
1088LillmetsElisNTB1500:51:50Diplom
1624SarapMirjaNN501500:57:26Diplom
2138PipenbergKalevMM601501:01:46Diplom
375IvanovSanderMPB1500:44:44Diplom
145LellepKalleMM401500:40:57Diplom
672LastikLeifMPA1500:47:09Diplom
957ÕiglaneTerjeNN451500:51:12Diplom
2503HüttTamaraNN551501:04:43Diplom
200NaurHannesMM451500:41:52Diplom
202SäärHarryÜhinenud gÄngstarÄpparidMMN1500:41:39Diplom
1742BertscheitAlicia-Jacqueline BonitaNTA1500:58:22Diplom
212KrysanderMarieEpic EstoniaNN1500:41:57Diplom
727Krünvald-JaarmanLiinaNN401500:49:05Diplom
473VeelainErmoMM501500:45:38Diplom
496ToomKarlMMJ1500:46:21Diplom
2303LutsarMarisNNJ1501:02:28Diplom
3327LaanojaEneHÄirekeskusNN601501:28:48Diplom
17LuikLauriLÄÄnemaa KJKMM1500:34:33Diplom
785AvanesovAndreyKaevanduste SK/Eesti EnergiaMM551500:49:08Diplom
818PaulusHugoMM551600:50:00Diplom
2616EensaluLeilaNN551601:07:41Diplom
2366KontHelenAidu SKNNJ1601:03:28Diplom
1105ArmJaanikaNNN1600:52:50Diplom
863EtverkMerikeNordwoodNN401600:50:03Diplom
3426KalaSilviNN601601:29:46Diplom
376KallasteCarl RobertKaitsejÕudude SpordiklubiMPB1600:44:54Diplom
1664RinkMalleNN501600:57:33Diplom
146AnnamaJaanusVinter OYMM401600:40:55Diplom
692MesjatsevKevinMPA1600:47:47Diplom
1217ErsKaisiNTB1600:53:04Diplom
2260KaruRoyMM601601:02:55Diplom
218AntonovSvyatoslavMMN1600:42:04Diplom
1762ReimannAnuNTA1600:57:54Diplom
239JakobsonÕnne-LiinaNN1600:42:40Diplom
1007SabolotniPilleNN451600:51:52Diplom
241KõndViidasMM451600:42:44Diplom
497IvainenToivoMM501600:46:27Diplom
512LiiraRasmusMMJ1600:46:27Diplom
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Diplom
2368SeemannMarleenNNJ1701:03:15Diplom
589KunmanJarek-KarlMMJ1700:47:04Diplom
854LippLauriKaitseliit JÄrva malevMM551700:49:55Diplom
1120SulgKristiin-MarleenNNN1700:52:34Diplom
887KaisaHeinlaNN401700:50:33Diplom
2683KoitEveNN551701:08:45Diplom
3455LaansaluMareMTÜ spordiklubiNN601701:36:01Diplom
407KallasRasmusMPB1700:44:57Diplom
153PappelJaanusMM401700:41:09Diplom
730ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMPA1700:48:38Diplom
2523MiksonMartPaide LinnavolikoguMM601701:06:42Diplom
1758KullAetNN501700:58:23Diplom
1253MändmaHelenTriSmileNTB1700:54:23Diplom
238BelowMaurOrca Swim ClucMMN1700:42:28Diplom
245AunAveTreeningpartnerNN1700:42:49Diplom
247KukkJanekTreeningpartnerMM451700:42:45Diplom
510PereReneSaku õT SpordiklubiMM501700:46:19Diplom
1792TrjapitskinaJekaterinaNTA1700:57:43Diplom
1034MummKadriSpartaNN451700:52:10Diplom
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Diplom
597PaapJoelMMJ1800:47:27Diplom
858KardakovAleksandrMM551800:49:57Diplom
3458KiviHanneKahe Silla Klubi jooksusÕbradNN601801:35:59Diplom
914KoseEvelinNN401800:50:38Diplom
2710LingHelleRakvere SotsiaalabikeskusNN551801:08:45Diplom
408KuhiErkiMPB1800:45:21Diplom
161KaskVilluSk AaspereMM401800:41:11Diplom
2472KleitzKeitiNNJ1801:04:42Diplom
1213AaspaluMeriliNNN1800:53:35Diplom
1254KaptenKai-MelliNTB1800:54:15Diplom
251SarapuuErkkiViru JVPMMN1800:41:59Diplom
252TagametsKetlinNN1800:42:57Diplom
256OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM451800:43:01Diplom
1795AvangoLeaRocksoftNN501800:58:29Diplom
516TereštšenkovAlekseiU-ClubMM501800:46:36Diplom
782TuiskArko GertMPA1800:49:37Diplom
2576RistissaarReinMM601801:07:33Diplom
1811TaalTriinNTA1800:58:20Diplom
1044MikliMarjuSelverNN451800:52:05Diplom
21IlumäeIndrekMM1800:35:09Diplom
1073LondUlviNN451900:51:55Diplom
2865VaresHannesHAT-AutoMM601901:10:28Diplom
613IvanovArtjomEastmanMMJ1900:47:37Diplom
3460LiivakEppNN601901:36:44Diplom
911SaksRaimondElioni SpordiklubiMM551900:50:20Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.