Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
290TammMerjeNN45100:42:56Diplom
2734Tamm-KolliTheaAQVA SpaNN73101:09:19Diplom
1117TammarAtko-MadisMM43100:52:38Diplom
1861TammaruBrunoMM4017600:50:13Diplom
1576TammeVirgeTartu ÜlikoolNN28100:56:40Diplom
3000TammeoksKajaNN83401:13:46Diplom
2078TammepõldMarikaNN456901:00:29Diplom
1984TammerNataliaMM61801:00:26Diplom
3482Tammert-MüürseppTriinNN100301:35:16Diplom
2822TammesMarcellaNN4016401:11:14Diplom
2098TammikSilverMM63301:00:27Diplom
1885TammikPille-RiinSportlandNN37800:58:44Diplom
363TammikTaavetMM17700:44:25Diplom
3195TammikKairiNN91201:19:34Diplom
1169TammikJaneNN452600:52:59Diplom
973TammikAndreMMN6800:50:52Diplom
2052TammikMarjanaNN409401:00:47Diplom
389TammingTeisiNNN400:44:53Diplom
1673TammistGreteNN31000:56:34Diplom
594TammojaKadriNN3900:47:16Diplom
365TammsaarKristjanMM17900:44:36Diplom
841TammsaluMeelisElioni SpordiklubiMM36200:49:58Diplom
2619TammusAnnikaKaitseliidu Rapla malevNN68001:07:43Diplom
2620TammusTarmoKaitseliidu Rapla malevMM70501:07:43Diplom
1116TamsarKatrinEesti Energia SpordiklubiNN452200:52:18Diplom
1674TamsarTimm RainerMMN9700:57:08Diplom
1597TänavMarkoDomus KinnisvaraMM54700:56:10Diplom
3263TänavaotsKertuAQVA SpaNN93501:23:50Diplom
693TankEerikMMN5000:47:35Diplom
207TannerLauriScoutspataljonMM10700:42:06Diplom
1880TäppMehisLiliinaMM4017800:57:50Diplom
1761TapperJyrkiMM552700:57:45Diplom
944TarassovRailiNN9900:50:41Diplom
1979TarassovRiinaNN41500:59:24Diplom
2141TarbeReelikaNTB4201:01:35Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
2751TariUllaNTB6401:08:35Diplom
2755TariUrmiNTA4201:08:34Diplom
3003TaroKristianMM72801:13:14Diplom
1631TarrassovRichardMPA2800:56:14Diplom
721TartoMariElioni SpordiklubiNN5800:49:05Diplom
2188TartuNeleRademarNNN5301:02:35Diplom
2705TartuSirleNN71901:09:16Diplom
1170TartuAllanIda PÄÄstekeskusMMN8000:53:11Diplom
1712TarumRobertMPB7500:58:12Diplom
2087TasaMari-LiisNN45800:59:54Diplom
2198TasaTuuliNTB4601:01:11Diplom
670TasaTõnisMM29900:47:21Diplom
565TassoHannesPioneeripataljonMM25700:46:31Diplom
1726TatrikSilverMPB7800:56:38Diplom
789TatrikMatiMM502400:48:43Diplom
2205TeasLarsMM65401:01:23Diplom
1578TederAtsSK Piimameister OttoMPB6600:57:20Diplom
2885TederAimeA-SportNN4017201:13:00Diplom
1612TederMihkelA-SportMPB6900:56:09Diplom
2893TederSanderMPB12001:12:34Diplom
3470TederMerjeNN99901:34:00Diplom
183TederAgoSK Piimameister OttoMM451200:41:41Diplom
1509TederPeeterA-SportMM4015100:55:15Diplom
2054TederRahelNNJ1001:01:04Diplom
3128TeedlaMaikenPihlakaNTB8801:17:39Diplom
2943TeedlaKristiPihlakaNNJ3501:12:25Diplom
2333TeekiviTanelMM67401:03:47Diplom
2584TeemoTamarMM70001:06:00Diplom
2597TeemoDianaNN67301:06:06Diplom
928TeigarHenryMMN6500:50:56Diplom
2060TelgmaaPiretNN409701:00:06Diplom
3279TellKülliNN508001:24:52Diplom
2749TellinenBirgitNN73801:08:36Diplom
603TellingJuhanMM454100:47:09Diplom
2108TeorErkoMMN10301:00:45Diplom
3214TeorEleryNNN9701:21:11Diplom
2874TepnerTriinNTA5301:10:50Diplom
2140TepnerAivoMM64301:01:25Diplom
1622TerasAlarMM4015800:56:58Diplom
2207TerasAnumariNN50101:02:20Diplom
3035TerasUrveNN4512801:15:07Diplom
516TereštšenkovAlekseiU-ClubMM501800:46:36Diplom
120TerveAllanMM6300:40:13Diplom
1717TetsmannTõnisKaitseliit PÄrnumaa malevMM57100:56:50Diplom
87TibarMarionNN900:39:03Diplom
743TibarIndrekMM32300:49:17Diplom
3366TiganeJaan-EerikElioni SpordiklbiMPA4301:30:08Diplom
3380TiganeAndrusElioni SpordiklbiMM4022001:30:57Diplom
1183TiganeSilvaNN452700:53:03Diplom
3365TiganeMerleNN4022301:30:08Diplom
3321TihasteAnneNN75201:28:09Diplom
664TihoAigarMM29400:47:43Diplom
2035TiidumaaAskoMM4018600:59:37Diplom
1230TiigiKätlinNN17200:53:10Diplom
3174TiikmaaBritt-MarenaJustiitsministeeriumNN90201:20:11Diplom
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Diplom
2238TiimusRaileNN51301:01:45Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
1768TiimusSiim HindrikWiru SwimMPB8000:58:27Diplom
1822TiinasHannesMM601300:58:39Diplom
2315TiisPilleHansa SpordiklubiNN4011901:02:47Diplom
436TiislerTiinaNN2600:45:38Diplom
2837TiislerHanna ElisabethNTA4801:11:48Diplom
2876TiitsRuttNN552101:11:33Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.