Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3142SammelSiiriNN506701:19:11Diplom
667SammelRaivoVatex TaksoMM29600:48:25Diplom
2481SammelRobertMPB10701:05:48Diplom
2754SammelKertuAQVA SpaNN73901:10:01Diplom
974SammelMaarjaVatex TaksoNN10700:51:37Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
2566SammelHele-MaiNN66001:06:58Diplom
2580SammelLizanna-Michell10299661NTB5701:06:31Diplom
2425SammelsaarSilvaNN59201:04:53Diplom
2838SammelselgKadriTallinna VanglaNN76901:10:49Diplom
1943SammulMari-LiisNN39701:00:08Diplom
2962SamolbergKairiÜhinenud Ajalehed ASNN82101:12:45Diplom
2330SanderSiljeNN55301:04:09Diplom
2905SanglaMikkMPB12201:12:34Diplom
1276SanglaKarinNN404000:54:15Diplom
1407SankovskiEveNN405200:54:23Diplom
2127SarapFredMM64101:01:28Diplom
1624SarapMirjaNN501500:57:26Diplom
1135SarapEduardMM43600:53:03Diplom
311SarapuuKristjanMM15800:43:40Diplom
1609SarapuuKerliNN29300:57:30Diplom
434SarapuuMarioMM20400:45:26Diplom
251SarapuuErkkiViru JVPMMN1800:41:59Diplom
2571SarematKristiJCI RakvereNN66201:06:33Diplom
2572SarematTarmoJCI RakvereMM69901:06:33Diplom
2923SärevSirliNN80201:12:18Diplom
487SärgAllanVisad VirgadMM22300:45:22Diplom
423SarvSiimMM20100:45:14Diplom
3186SasiMarkoMPA4201:20:28Diplom
2569SasiMonikaNN66101:06:52Diplom
345SatsRalfMPB1400:44:28Diplom
1401SatsIngridNN453800:55:07Diplom
397SauTaunofb jooksmineMM19400:44:58Diplom
859SauelaKristoMMN5900:50:19Diplom
1351SaulRaimoMM48800:54:56Diplom
1567SaulKarinNN27500:56:34Diplom
1115SaulepMargusMM43000:52:42Diplom
1133SaulepHeleliNN14200:52:56Diplom
2234SaulepHeneliNN51001:01:46Diplom
1961SaulitsAlekseiMM61200:59:21Diplom
2269SaulitsAlekseiMPB9501:02:14Diplom
2530SaulitsTatjanaNN64201:05:25Diplom
2531SaulitsVjatšeslavMPB11001:05:25Diplom
2479SavitskiHeli-MallNN504001:04:23Diplom
1798SchmidtVladimirMM58600:58:23Diplom
1637SchneiderKadriNNN3300:56:47Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
2921SchultzKatrinNN80001:12:25Diplom
134SchvedeSiimMMN1100:40:11Diplom
141SedmanRoometVõIMLA SpordiklubiMM7400:40:42Diplom
2368SeemannMarleenNNJ1701:03:15Diplom
1443SeeneStenMM51300:55:26Diplom
2374SeilKadiMtÜ spordiseltsNN57201:04:29Diplom
379SeilEidoKARDINAD24MM404900:44:48Diplom
2976SeisonenLeiliNN505401:12:41Diplom
760SelbergMihkelMM32800:49:21Diplom
2115SelgeEngeNN46601:01:57Diplom
2185SelgeAivoTÜriTriMM4511001:02:24Diplom
2244SelgeSassMM66001:03:15Diplom
2245SelgeHelisNN51701:03:16Diplom
770SelgisRaimoMM33300:49:04Diplom
1111SelisteInnaNN452100:52:14Diplom
1207SelisteTarmoMM45800:53:42Diplom
2339SelisteJennyNN55601:04:07Diplom
259SelliovOlleMM403000:43:03Diplom
162SemenkovAndreiViru JVPMM8300:41:15Diplom
2568SemjonovAareMM4020601:05:44Diplom
1904SepamägiTomiMM60100:58:30Diplom
2460SepamägiKadi-MaiRademarNN60901:04:35Diplom
310SeppRagnarTondiraba SKMM15700:43:16Diplom
3172SeppBirgitBaltic FibresNN90101:19:10Diplom
2421SeppTeesiNN58901:04:15Diplom
1142SeppÜlariBellfireMM43900:52:31Diplom
2466SeppToomasMM68901:04:47Diplom
3259SeppEilinMtÜ spordiseltsNNN10001:22:42Diplom
1532SeppKlaarikaNN405800:56:41Diplom
3231Sepp-TõldMonikaBaltic FibresNN4515201:21:45Diplom
186SepparElvisfb jooksmineMM9600:41:44Diplom
57SeppelAndresMM3600:37:31Diplom
1471SergejevaLaidiViru FolkNN24100:54:35Diplom
2376SergovMadleÜhinenud Ajalehed ASNN57301:03:26Diplom
896ShishikinSergeiMegidoMM409900:50:32Diplom
1064ShnurovAndreiEastmanMM41600:51:13Diplom
2541SibritsMargeNN64601:05:44Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
1395SiemannPipi-LiisTÜriTriNN405100:55:06Diplom
891SiemannAlarTÜriTriMM409800:50:05Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
1801SihtAndresMM4017200:58:39Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
2687SiilsaluMartMMJ3901:07:39Diplom
2475SiilsaluMaarikaNTB5201:04:11Diplom
3433SiimMeetiLasteaed KunglaMM506101:35:08Diplom
2076SiimarGretel-MarieUjumise SKNNN5201:00:56Diplom
1566SiimarSvenTriSmileMM459600:56:04Diplom
89SiimerMartinLiValMM40900:39:01Diplom
2063SiimsooEvelyNN409801:00:06Diplom
3407SiirakiMonikaNN4023101:33:15Diplom
3392SiirandRebekaNTB9501:32:17Diplom
1265SiirandVirgeNN18300:53:44Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.