Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
860RaumanGregorMPB4500:50:25Diplom
607LuivEvenMPB2900:47:33Diplom
611KomarovNikitaMPB3000:47:33Diplom
2404BergmannTristanMPB10301:05:04Diplom
1895TalalaevKarl-GeorgMPB8500:59:23Diplom
1902KarusKentenMPB8600:59:31Diplom
2415SuikTanelKolm paksuMPB10401:04:36Diplom
2160AltmetsAhtoMPB9101:01:55Diplom
625RitariRobinMPB3100:47:44Diplom
2161LahiLeeviMPB9201:01:56Diplom
118KinEdvinEesti Raudtee spordiklubiMPB200:40:15Diplom
375IvanovSanderMPB1500:44:44Diplom
376KallasteCarl RobertKaitsejÕudude SpordiklubiMPB1600:44:54Diplom
2424RolitšMarkusMPB10501:03:45Diplom
2936SoodlaRaunoMPB12301:12:03Diplom
2170KärnerSiim SanderMPB9301:01:03Diplom
636SildTristan AikKK ViimsiMPB3200:47:54Diplom
894TammKardoMPB4600:50:21Diplom
2430TormArtiMPB10601:05:10Diplom
1667MihkelsonMagnusMPB7000:57:13Diplom
1923PozdnjakovRene-RistoKiviÕli NoortekeskusMPB8700:54:37Diplom
901KaljulaJanarMPB4700:50:15Diplom
1669PihlakGunnarPaide GÜmnaasiumMPB7100:57:04Diplom
3464KaegasMagnarPK KGSMPB13601:37:28Diplom
650HudilainenEerikSK MITŠMPB3300:47:54Diplom
139VeideGermoAru GruppMPB300:40:54Diplom
3469MõttusMarkusMPB13701:33:58Diplom
149KermHendrik JohannLinnumetsaMPB400:41:04Diplom
2965LaisaarRihardMPB12401:13:02Diplom
3221PõlmKristoferklubi HermesMPB13201:21:12Diplom
407KallasRasmusMPB1700:44:57Diplom
408KuhiErkiMPB1800:45:21Diplom
2714KoolAndreeMPB11401:09:29Diplom
155KravetsRainerSK ProRunnerMPB500:41:10Diplom
2718SuurorgKasperMPB11501:07:51Diplom
1696AruEdmondMPB7200:56:25Diplom
678TammKaimarMPB3400:48:13Diplom
1702ValgmaaAronMPB7300:57:35Diplom
172ÕlgeRaitMPB600:41:23Diplom
1708AlakKevinMPB7400:57:56Diplom
2732LaadreMadisEhmofix AutohooldusMPB11601:09:36Diplom
173EhmanHans ArturMPB700:41:22Diplom
174AllmereKarl-JohannesMPB800:41:22Diplom
1712TarumRobertMPB7500:58:12Diplom
2225JürgensohnRainisBaltic Fibres OÜMPB9401:02:39Diplom
2481SammelRobertMPB10701:05:48Diplom
1202VärtonMartinSK JooksupartnerMPB5800:52:59Diplom
2995VaabelUkuMPB12501:14:32Diplom
3253JannoTaur-MarvinMPB13301:23:23Diplom
2487JoonasVoognaMPB10801:05:26Diplom
1720LaiRainerMPB7600:58:05Diplom
2488EhrlichKristoMPB10901:06:11Diplom
697KannaSanderMPB3500:48:20Diplom
2746UbarTargo-LauriMPB11701:08:23Diplom
445AdliToomasMPB1900:44:42Diplom
1725MürkHenrikTallinna KalevMPB7700:57:58Diplom
1214KaegasRogerMPB5900:53:13Diplom
1726TatrikSilverMPB7800:56:38Diplom
1472VeiperGregorMPB6400:56:08Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
1740KruveKardoMPB7900:56:49Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
3028LausErikRakvere PÕhikoolMPB12601:13:59Diplom
729KroosKristjanMPB3700:49:11Diplom
2269SaulitsAlekseiMPB9501:02:14Diplom
2272LjašMarkusMPB9601:02:38Diplom
3041OstumaaAloMPB12701:15:00Diplom
1506KoppelKarelMPB6500:54:56Diplom
2531SaulitsVjatšeslavMPB11001:05:25Diplom
741VoovereKarl-MartinMPB3800:49:16Diplom
1768TiimusSiim HindrikWiru SwimMPB8000:58:27Diplom
3049TikerberiKarl-AlexBaltic Fibres OÜMPB12801:15:42Diplom
753StüffKristjanJK TabasaluMPB3900:49:07Diplom
2289NortsOliverMPB9701:02:21Diplom
499PilliMarttiMPB2100:46:08Diplom
3061SildnikMark DanielMPB12901:15:01Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
1782ArbaReimoMPB8100:58:00Diplom
1016TsimolonskasMartenMPB4900:52:08Diplom
1273KeppAndreasMPB6000:53:37Diplom
3066SalusteJüriKiilimoto MTÜMPB13001:15:20Diplom
2308KirsipuuJaanMPB9801:02:28Diplom
1285OttRemiMPB6100:54:14Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
3083LinaJasperMPB13101:12:25Diplom
525KangurJaan MatisMPB2200:46:45Diplom
526PalmRiverMPB2300:46:13Diplom
1807TorvTaavetMPB8200:58:20Diplom
2831LossmannKristjanMPB11801:10:10Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
2074SaareSiimMPB8801:01:26Diplom
284JoonasJürgenVÕru Kesklinna KoolMPB1100:43:21Diplom
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
2594MõttusAnderMPB11101:06:59Diplom
3366TiganeJaan-EerikElioni SpordiklbiMPA4301:30:08Diplom
1831TolliHenriMPA3300:58:26Diplom
560SiemannGeorg MartinTÜriTriMPA1300:46:07Diplom
3376LäntsHeigoMPA4401:31:40Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.