Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
201LilleViljarMM10400:41:57Diplom
202SäärHarryÜhinenud gÄngstarÄpparidMMN1500:41:39Diplom
203SukkGasparMM10500:41:57Diplom
204EralaRannoTele2 Eesti ASMM402500:41:58Diplom
205TaltsEveElioni SpordiklubiNN1300:41:59Diplom
206KuuskJaanusSpartaMM10600:41:59Diplom
207TannerLauriScoutspataljonMM10700:42:06Diplom
208VeeroosErkiTreeningpartnerMM10800:41:56Diplom
209AasAndresIITEE SKMM10900:41:43Diplom
210VelbaHilleviNN1400:42:08Diplom
211FeukMartinEpic EstoniaMM11000:41:57Diplom
212KrysanderMarieEpic EstoniaNN1500:41:57Diplom
213AasaIndrekMM11100:42:01Diplom
214BeilmannRainerMM11200:42:06Diplom
215RaudnaArturScoutspataljonMM11300:41:04Diplom
216Luoma-AhoTom ErikNikeMM11400:42:10Diplom
217PajuKaidoEdelaraudteeMM50400:42:10Diplom
218AntonovSvyatoslavMMN1600:42:04Diplom
219LiivakHannesTallinna VanglaMM402600:42:13Diplom
220LopsikPriitHansa SKMM11500:42:30Diplom
221SuurMarekMM402700:42:25Diplom
222OranenPeeterMM11600:42:12Diplom
223NemethRolandMM11700:42:33Diplom
224VästerJanekMM11800:42:26Diplom
225LehesmetsAlarMM11900:42:35Diplom
226HainsooTauriMM12000:42:31Diplom
227MuravljovMerlisMM12100:42:18Diplom
228TulpKristjanTreeningpartnerMM12200:42:34Diplom
229ErlenheimSiimÜhinenud gÄngstarÄpparidMM12300:42:22Diplom
230KarjaTiitMM402800:42:41Diplom
231KalausHargoMM402900:42:34Diplom
232ReiljanRaulPioneeripataljonMM12400:42:16Diplom
233MihailovKasparMM12500:42:42Diplom
234MurakasTaunoMM12600:42:35Diplom
235VäliTiiuNN50200:41:26Diplom
236LutsVahurMM50500:42:42Diplom
237VildersenTarmoTSK JoosuMM12700:42:27Diplom
238BelowMaurOrca Swim ClucMMN1700:42:28Diplom
239JakobsonÕnne-LiinaNN1600:42:40Diplom
240KirssMairoFifaaMM12800:42:46Diplom
241KõndViidasMM451600:42:44Diplom
242KungurVahurMM50600:42:50Diplom
243RaudseppRaivoMM50700:42:39Diplom
244KuznetsovVladimirSuurtÜkivÄepataljonMM12900:42:23Diplom
245AunAveTreeningpartnerNN1700:42:49Diplom
246SammelCarl-HansVatex TaksoMPB900:42:52Diplom
247KukkJanekTreeningpartnerMM451700:42:45Diplom
248LahtKristiinaTartu ÜlikoolNNN300:42:34Diplom
249ToomToomasMM55200:42:55Diplom
250HeinveeMartinMM13000:42:43Diplom
251SarapuuErkkiViru JVPMMN1800:41:59Diplom
252TagametsKetlinNN1800:42:57Diplom
253TähtStellajooks.eeNN1900:42:57Diplom
254InnoErmoMM13100:42:53Diplom
255MeriveeMatisSportlandMM13200:43:00Diplom
256OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM451800:43:01Diplom
257VõipRaivoPPA Ida-PrefektuurMM50800:43:02Diplom
258AaslaidKauriMM13300:42:59Diplom
259SelliovOlleMM403000:43:03Diplom
260NõmmMihkelMM13400:42:50Diplom
261HimuškinAndreMM403100:43:09Diplom
262KompusKunoMM13500:43:10Diplom
263KukkRaidoLopetijukudMM13600:43:11Diplom
264ToomingMarkoInfo-Auto ASMM13700:43:08Diplom
265IlvesMarkusPioneeripataljonMMJ600:42:26Diplom
266KeärAndresRakke SKMM50900:42:58Diplom
267KreekEvertMM451900:43:13Diplom
268HermsaluAndoMM13800:43:05Diplom
269MändLauriNabala Kohalikud KopradMM13900:43:08Diplom
270KaarAndresEstlander GruppMM14000:42:59Diplom
271MalingErkiMM14100:42:51Diplom
272LepiksaarMadisAru GruppMM14200:42:58Diplom
273RätsepKasparTiit Soku KorvpallikoolMMN1900:42:52Diplom
274RoostSigneNN40300:43:10Diplom
275ZakhodyaevDmitryMotusMM14300:43:09Diplom
276LundverMardoMM14400:43:06Diplom
277NikolajevRaimoMM14500:43:15Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
279CameronRayMM403200:43:06Diplom
280IvanovRandarMMJ700:43:14Diplom
281KaldaAlanMM14600:43:15Diplom
282KuslapMinnaNN2000:43:14Diplom
283HillepEinarMM452000:43:17Diplom
284JoonasJürgenVÕru Kesklinna KoolMPB1100:43:21Diplom
285JoonasPeepPrivate Project MM452100:43:21Diplom
286NaarisMarekSportlandMM14700:43:11Diplom
287JakobsonTaaviSportlandMM14800:43:07Diplom
288RitariMarekMM403300:43:19Diplom
289LaasmägiHandoMM14900:43:25Diplom
290TammMerjeNN45100:42:56Diplom
291TohvTarmoMM15000:43:13Diplom
292KaskaMarkoMM403400:43:33Diplom
293KuuseoksAareMM55300:43:25Diplom
294PappeReetMustvee Betaania KogudusNN50300:37:20Diplom
295VeeremaaMathjasMMN2000:41:56Diplom
296ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM452200:43:22Diplom
297KambekSiimMM15100:43:36Diplom
298MandelAngelaKJK'Kalev' SillamÄeNTB200:43:39Diplom
299LehismetsJaanKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM15200:43:28Diplom
300PuuseppAvoMM403500:43:36Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.