Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
634SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60100:47:35Diplom
637RebaneTaivoMM60200:48:04Diplom
1420ÕunapuuUnoõunapuuMM60900:55:19Diplom
910LopsikAndreiMM60500:50:52Diplom
3232ŠmidtHansMM602101:21:17Diplom
950AugasmägiKaulMM60600:51:09Diplom
1489ReinsonJaanTartu Descartes'i KoolMM601000:55:49Diplom
2260KaruRoyMM601601:02:55Diplom
2523MiksonMartPaide LinnavolikoguMM601701:06:42Diplom
1757SaarendMatiMM601200:57:50Diplom
748VirkebauUrmasKiviÕli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM60300:49:07Diplom
2576RistissaarReinMM601801:07:33Diplom
786EhatammAntiMM60400:49:05Diplom
1822TiinasHannesMM601300:58:39Diplom
2084TomsonOlevMM601401:00:53Diplom
2605VõsuToivoMM651001:07:13Diplom
915AulVäinoJÕhvikasMM65300:49:58Diplom
412KüttAtsMM65100:45:10Diplom
1465AitVladimirMM65700:56:07Diplom
489PoltKaljuMM65200:46:10Diplom
1783TrausReinTraus-RAK OUMM65900:58:07Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom
1043KolkArneMM65500:51:53Diplom
1308JammerÜloMM65600:54:32Diplom
1573LaevikArvoMM65800:56:55Diplom
3388SaarmannHillarKalevMM70601:31:49Diplom
3213LippingAguMM70501:21:33Diplom
2453JärvaMattiMM70401:04:07Diplom
1955TagelIlmarTriSmile/SK KÕllesteMM70301:00:16Diplom
1192PõldojaHeinoJÕgeva SVSMM70200:53:52Diplom
523TreimutVladimirMM70100:46:37Diplom
3391ValdmaaAntsMM75501:27:17Diplom
3416ErilaidVäinoTartu KevekMM75601:33:30Diplom
2193VihmMartinMM75301:02:12Diplom
2974HipeliEinariMM75401:13:10Diplom
3486HaasAntsMM75701:42:21Diplom
1735KuntroRistoMM75200:57:41Diplom
544CaroJeanEmbassy of FranceMM75100:46:48Diplom
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Diplom
1837TammKaidoAru GruppMMJ3500:57:37Diplom
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Diplom
3126NikolaiMihkelMMJ4201:17:37Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
2886LehtmetsSten-ErikMMJ4101:11:42Diplom
329HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ900:44:06Diplom
842VeskusIvarMMJ2300:50:02Diplom
76ErnitsRandoMMJ400:38:41Diplom
589KunmanJarek-KarlMMJ1700:47:04Diplom
85NagelGeorg HaraldSk AaspereMMJ500:38:58Diplom
597PaapJoelMMJ1800:47:27Diplom
1376OjasaarKertMMJ2900:55:05Diplom
2401KüüleOliverMMJ3601:03:14Diplom
613IvanovArtjomEastmanMMJ1900:47:37Diplom
360PuuseppEeroViru JVPMMJ1000:43:44Diplom
2410MattiKarlõhutÕrjepataljonMMJ3701:04:31Diplom
2673VinniÜlarMMJ3801:07:34Diplom
888ÕunapGen-SilverMMJ2400:50:41Diplom
380ReindamReinKiviÕli NoortekeskusMMJ1100:44:36Diplom
381TikenbergManfred-MõhutÕrjepataljonMMJ1200:44:11Diplom
2687SiilsaluMartMMJ3901:07:39Diplom
1158JõgisteJan-ErikRRGMMJ2800:52:11Diplom
395MeinerAskoKarmeli KogudusMMJ1300:45:05Diplom
1442MetskülaRainerMMJ3000:55:21Diplom
679RüngenenRasmusMMJ2000:48:06Diplom
1709NurgaKeitTÜASKMMJ3200:57:57Diplom
2737KukkJanarMMJ4001:09:44Diplom
699MikitaMarttiMMJ2100:48:36Diplom
447PalmKarl HenrikViru JVPMMJ1400:45:25Diplom
965KiislaToomasViru JVPMMJ2500:50:18Diplom
1734DanilovMarksMMJ3300:57:49Diplom
976KunglaRainKiviÕli NoortekeskusMMJ2600:51:19Diplom
990BorkKasparMMJ2700:51:00Diplom
1508ArtemjevIljaViru JVPMMJ3100:55:50Diplom
496ToomKarlMMJ1500:46:21Diplom
759ParboKarl RasmusMMJ2200:49:21Diplom
512LiiraRasmusMMJ1600:46:27Diplom
265IlvesMarkusPioneeripataljonMMJ600:42:26Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
1808SokolovTanelMMJ3400:58:49Diplom
280IvanovRandarMMJ700:43:14Diplom
39KruutTaaviMMN200:36:25Diplom
295VeeremaaMathjasMMN2000:41:56Diplom
551KozlovOlegMMN4000:46:28Diplom
1065SudarinenMihkelScoutspataljonMMN7400:50:15Diplom
1577KreisWernerMMN9400:56:26Diplom
305TakkMihkelõhutÕrjepataljonMMN2100:42:55Diplom
566RõžihhIgorViru JVPMMN4100:46:02Diplom
1846Kleimann-LeimannSilverViru JVPMMN10100:58:17Diplom
570LaanekiviTeetMMN4200:46:31Diplom
571OidekiviIndrekViru JVPMMN4300:46:34Diplom
1595TähisteUrmoNordwoodMMN9500:56:22Diplom
2108TeorErkoMMN10301:00:45Diplom
574SileKasparPioneeripataljonMMN4400:46:30Diplom
319JõgevaOliverMMN2200:43:40Diplom
2111PipenbergOlariMMN10401:01:57Diplom
323LiivOliverMMN2300:43:44Diplom
1092AberthalRanelLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMMN7500:52:08Diplom
71TimmRimoMMN300:38:15Diplom
840GlaseTimmoõhutÕrjepataljonMMN5800:49:23Diplom
588KristjuhanKaurPioneeripataljonMMN4500:46:34Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.