Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
3012KroonDaisyNN4512501:14:09Diplom
3268KuldmägiAnuNN93801:23:28Diplom
1221ValgeDagneNN16600:52:42Diplom
1733MetsisStinaNN32400:58:13Diplom
1989KallipMerjeNN502401:00:24Diplom
2245SelgeHelisNN51701:03:16Diplom
2501RõõsMailikaNN62401:04:33Diplom
2757LeppMerleNN4510801:09:56Diplom
3013LilleojaHegneNTA5601:14:09Diplom
3269AllikGeaNN4515401:23:47Diplom
966RazuvaevDanilaNN10400:51:22Diplom
1990RomponenMargaritaNN41800:59:52Diplom
2502TomsonAve-LiisNNJ1901:04:35Diplom
2758MüürKeijuAQVA SpaNN74001:09:16Diplom
3014JannoEhaNN84101:14:02Diplom
711LadvikMari-LiisNN5600:48:54Diplom
967JuknaiteIviPaide liigub - JooksusÕbrad!NN10500:51:23Diplom
1223RammulBritNN16700:52:55Diplom
1479MalovaDinaNN24400:55:01Diplom
2247LiimaMariteNNJ1301:03:09Diplom
2503HüttTamaraNN551501:04:43Diplom
2759LemberHelmiNN74101:09:44Diplom
3271TobiasKaireTriSmileNN93901:24:25Diplom
968VeeringKairitNN402200:50:47Diplom
1224HelvePiretSveba-Dahlen SpordiklubiNN16800:53:57Diplom
1480PajulaHeiviNN405700:56:01Diplom
1736TšurkinaTatjanaMTÜ Spordiselt/Olympic Casino Eesti ASNN455300:58:25Diplom
2248HangHanna-HeleneNNN5601:03:10Diplom
2504TiitsuTriinNN62501:05:16Diplom
2760TomsonMarikaNN4510901:08:44Diplom
3016LaanmetsKaiNN84201:14:30Diplom
3272NirgiHeliAru GruppNN94001:24:52Diplom
713BeloninaIrinaErgoNN5700:48:53Diplom
1225IlvesMerikeKolumatsNN16900:54:09Diplom
1993ReivartÕnnelaNN41901:00:51Diplom
2249KaruKatreNNN5701:03:09Diplom
2505NoorkõivJanaMNTNN62601:05:46Diplom
3017LillepuuKairiinNNJ3701:14:22Diplom
3273VasiljevaIviNN4021101:24:19Diplom
458SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamÄeNTB700:45:58Diplom
970OttoMariSky PlusNN10600:51:02Diplom
1226NilsonNelliSportlandNN17000:52:44Diplom
1482JärmutLiiliaNTA1200:55:27Diplom
1738MaislaLiisNN32500:58:04Diplom
1994HanschmidtKelliNN42001:00:05Diplom
2250KraunMiiaNNJ1401:02:25Diplom
2762KajuKerli KairitNTA4301:08:57Diplom
3018LooritsLiinaNN84301:14:34Diplom
3274VasiljevaTriinuNTB9201:24:20Diplom
1995RooseIngeNN456601:00:33Diplom
2251PuuseppKatrinNN51801:02:34Diplom
2507KunglaKatrinNN62701:04:35Diplom
2763KirsLiinaNN4015301:08:38Diplom
3019RohesaluMaieNN505801:14:05Diplom
3275JõgisAgneNN94101:24:06Diplom
972LõuneHelenaNNN1100:50:28Diplom
1228HärmMerjeNN17100:53:46Diplom
1484KilkAnneliisNN24500:55:59Diplom
2252PõderSiljaNN4011601:02:46Diplom
2764OravMargitLAJOSNN74201:09:04Diplom
3020LaaneHelinPaikuse lasteaedNN84401:14:19Diplom
3276MerirandÜlleNN507901:24:27Diplom
205TaltsEveElioni SpordiklubiNN1300:41:59Diplom
461PillartKätlinKuusalu SpordiklubiNNJ200:45:46Diplom
1741PlehhovKerstiNN32600:58:25Diplom
1997VidevikEva MargaretNTB3901:00:19Diplom
2509KalmetsEllenNN62801:05:14Diplom
2765MattiMaaritNNN8001:09:04Diplom
3021RääkMarisNN4512601:13:51Diplom
3277KukkKatrinStockmanni spordiklubiNN4515501:24:34Diplom
462TreffnerKadriKÕlleste SpordiklubiNN2700:45:42Diplom
974SammelMaarjaVatex TaksoNN10700:51:37Diplom
1230TiigiKätlinNN17200:53:10Diplom
1486SuursooSiiriNN24600:56:18Diplom
1742BertscheitAlicia-Jacqueline BonitaNTA1500:58:22Diplom
1998PiirimägiAnna-LiisaNTA2601:00:34Diplom
2254KrollKätlinNN51901:03:06Diplom
2510TintsEsterNN504201:06:06Diplom
2766VillakoMaarjaNNJ2701:09:56Diplom
3022TorimEnelaNN84501:15:22Diplom
3278OselinTaiviNN4515601:24:51Diplom
1487PajurMarisNN24700:55:44Diplom
1743RaudsaluKülliNelsonNN407200:58:36Diplom
1999SalundiAileNN42101:00:22Diplom
2511PruulSigneNN62901:05:33Diplom
2767MännikMarikaNN4015401:08:56Diplom
3023KrivoguzovaLarissaNN84601:13:53Diplom
3279TellKülliNN508001:24:52Diplom
2256SimsonAnuNN457601:02:33Diplom
2512VahtramäeKadriNN63001:05:37Diplom
2768NurmelaMerliTartu UjumisklubiNN74301:09:11Diplom
3024KuuskAnnikaNN84701:14:25Diplom
3280KramerÜlleNN4515701:24:48Diplom
465SihtAiliTamsalu AO SuusaklubiNN55100:45:55Diplom
721TartoMariElioni SpordiklubiNN5800:49:05Diplom
1745JürgensMarinNN32700:57:25Diplom
2001MarksonEvaNN42200:59:23Diplom
2257LepikAveNN52001:01:41Diplom
2513KivariRasmusNTB5501:05:13Diplom
3025ArgelAgeNN4018801:15:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.