Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
868PindmaVahurMM502600:50:11Diplom
1126JaskaAhtoScouts jalgrattaklubiMM503200:52:50Diplom
615PalmErkiMM502000:47:39Diplom
3433SiimMeetiLasteaed KunglaMM506101:35:08Diplom
2667MäeAadiMM505601:08:18Diplom
369KukkIllarMM501000:44:39Diplom
886LuukaÜloMM502700:50:39Diplom
123LauringKarreProRunnerMM50200:40:26Diplom
3203VaherEinoMM505901:21:28Diplom
1416KirsimäeAloMM503700:54:56Diplom
2440RannametsUrmasMM505401:05:06Diplom
2190SaarRoomandDomus KinnisvaraMM504701:02:31Diplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
1683VooremäeGunnarMM504000:57:32Diplom
151LihtSulevMM50300:41:02Diplom
674NurmikAndrusProRunner/ElionMM502100:48:10Diplom
2980SuurkaevAinMM505801:13:48Diplom
424PlumerRaivoMÄgi EKMM501200:45:27Diplom
429VildakValloMM501300:45:35Diplom
3249NukkaÜloMM506001:23:25Diplom
696EllermaaRiho-ReneMM502200:48:36Diplom
703TooduReinSK SAARDEMM502300:48:51Diplom
964RoobaKuidoMM502800:50:54Diplom
2246VarinurmAinarMM504801:02:22Diplom
457LaimetsToomasMM501400:45:52Diplom
1227AleksejevAndreiMM503300:52:40Diplom
217PajuKaidoEdelaraudteeMM50400:42:10Diplom
473VeelainErmoMM501500:45:38Diplom
987PalksaarVahurMM502900:51:26Diplom
2786LiigandAntsViru FolkMM505701:09:09Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
2021WGeorg HenrikMM504501:00:31Diplom
236LutsVahurMM50500:42:42Diplom
1264LokotarArviMM503400:54:17Diplom
497IvainenToivoMM501600:46:27Diplom
242KungurVahurMM50600:42:50Diplom
1522HennoTannarGlassDriveMM503800:55:21Diplom
243RaudseppRaivoMM50700:42:39Diplom
2040RunnoTiitMM504601:00:14Diplom
510PereReneSaku õT SpordiklubiMM501700:46:19Diplom
257VõipRaivoPPA Ida-PrefektuurMM50800:43:02Diplom
1793OstrovAndrusPÄÄsteametMM504100:58:37Diplom
516TereštšenkovAlekseiU-ClubMM501800:46:36Diplom
1796KangroKalevMM504200:58:55Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom
519TuruKaljoMM501900:46:24Diplom
266KeärAndresRakke SKMM50900:42:58Diplom
2322KuusmannHeikiRademarMM504901:03:11Diplom
19VeilbergAgoKjk VIKEMM50100:34:59Diplom
789TatrikMatiMM502400:48:43Diplom
1557StepanovValeriOÜ SevikeMM503900:55:40Diplom
2334ViiraEinarMM505001:03:24Diplom
800TilgreTaimarOK PÕlva KobrasMM502500:48:33Diplom
2338UlmMatiMM505101:03:43Diplom
818PaulusHugoMM551600:50:00Diplom
1352VeskiToivoMM552300:54:10Diplom
854LippLauriKaitseliit JÄrva malevMM551700:49:55Diplom
599LahiHansMM551000:47:12Diplom
858KardakovAleksandrMM551800:49:57Diplom
3162ViigipuuPeeterMM553401:18:50Diplom
3167MüürUnoFazerMM553501:18:28Diplom
3192RosmanRihoMM553601:19:29Diplom
2175NestorMartMM553201:02:13Diplom
641LaanmetsJüriMM551100:47:49Diplom
1928TinnAareMM552801:00:02Diplom
1932MalmbergJaanMM552900:59:29Diplom
911SaksRaimondElioni SpordiklubiMM551900:50:20Diplom
1684MünterBrunoKiltsi TööjÕureservidMM552600:57:18Diplom
662RaudseppAivarAlutaguse malevMM551200:47:55Diplom
3229LyubaevAlexanderMM553701:21:38Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
418LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55500:45:25Diplom
953SinisaluTiitMM552000:51:07Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
1233KülaveeUrmasMM552200:53:42Diplom
722ÕmmikKalevMM551300:48:51Diplom
2261EinsteinMeelisKarmeli KogudusMM553301:02:00Diplom
984MetsaruHarryMM552100:50:50Diplom
1761TapperJyrkiMM552700:57:45Diplom
482PajurAndrusMM55600:45:55Diplom
747VarblasEvertMM551400:49:05Diplom
249ToomToomasMM55200:42:55Diplom
2051ZimmermannVaidoMM553001:01:07Diplom
1541PaabstelJuhanMM552400:55:50Diplom
785AvanesovAndreyKaevanduste SK/Eesti EnergiaMM551500:49:08Diplom
532HallimäeRainMM55700:46:43Diplom
1556AunpuKenBriketipoisidMM552500:56:22Diplom
3350VäntoKaljuMM553801:25:34Diplom
537MeelisKukkJÕuluMM55800:46:55Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
293KuuseoksAareMM55300:43:25Diplom
2085OrumägiAivoMM553101:00:36Diplom
1320PipenbergOlevMM60800:55:00Diplom
2865VaresHannesHAT-AutoMM601901:10:28Diplom
3378UukadoAareMM602201:25:45Diplom
3383OjaPriitMM602301:27:07Diplom
1620VirkusEduardMM601100:56:54Diplom
1110RiidametsMartinMM60700:52:55Diplom
2138PipenbergKalevMM601501:01:46Diplom
2916VillSulevMM602001:12:28Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.