Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
948MäemetsJannoMM39400:51:05Diplom
460VeldemannJannoMM21400:45:15Diplom
1281OoloJannoMMN8200:54:01Diplom
777PärnakiviJannoMM33600:49:19Diplom
1125PavlihhinJarekMM43400:52:13Diplom
589KunmanJarek-KarlMMJ1700:47:04Diplom
1078EiroJariDicroMM4012000:51:56Diplom
1964PajulaJarmoMM61300:58:51Diplom
438VooglaineJarmoMM20500:44:51Diplom
1240KälvijäinenJarmoTartu VanglaMM46300:53:37Diplom
3355ValterJärviMTÜ sprdiseltsNN553701:29:50Diplom
3083LinaJasperMPB13101:12:25Diplom
544CaroJeanEmbassy of FranceMM75100:46:48Diplom
559PihlakJekaterinaNN45300:46:57Diplom
2871BashukJekaterinaNN78201:10:59Diplom
2381KuismaJekaterinaNN57601:03:13Diplom
2217TšikovaJekaterinaSpordiseltsNN50401:03:07Diplom
2004IvanovaJekaterinaNN42400:59:56Diplom
1792TrjapitskinaJekaterinaNTA1700:57:43Diplom
2842ZnobishchevaJekaterinaNTA4901:10:35Diplom
1325PidvysotskiyJelenaNN20200:54:18Diplom
3399BabjakJelenaSA JÕgeva HaiglaNN4517201:31:58Diplom
3204UngefugJelenaNN91501:20:39Diplom
1692ŠaidulinaJelenaNN31500:58:00Diplom
3338PalloJelenaSelverNN96301:30:05Diplom
1054SikkJelenaSpordiseltsNN12600:52:11Diplom
2339SelisteJennyNN55601:04:07Diplom
2009FenkoJevgeniMM62300:59:29Diplom
1387AleksandrovaJevgeniaLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN2500:55:26Diplom
2136JõgelaJoanaNN47701:00:56Diplom
2969LaasJoannaNNJ3601:13:02Diplom
2840JätsaJoannaNNN8101:09:51Diplom
597PaapJoelMMJ1800:47:27Diplom
1216AllaJoelMM4013000:53:56Diplom
3068IljušinJohandra LisettNTB8501:15:44Diplom
1851RehelemJohannaNNJ800:58:33Diplom
1863AnnamaaJohannaNN37000:59:29Diplom
2658IntalJohannaMtÜ spordiseltsNTA3801:08:00Diplom
1909PoolametsJohannaNN38500:59:07Diplom
3010KukkJohannaRitska spordiklubiNN84001:14:49Diplom
2797PaadeJohannaNTB7001:10:03Diplom
2781KuusemetsJohanna MariaNNJ2901:09:54Diplom
1945PõlluaasJohannesMM61100:59:28Diplom
2483SoometsJonnaNTB5401:04:13Diplom
584SukkoJoonasMM26500:47:12Diplom
484RünkJoonasMM22100:45:47Diplom
308NäksJoosepLindonMPA900:43:32Diplom
956PaatsJoosepMMN6700:50:49Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
2371AasJõrgenIITEE SKMPB10001:04:35Diplom
439CroenenJorisMM20600:45:25Diplom
603TellingJuhanMM454100:47:09Diplom
1541PaabstelJuhanMM552400:55:50Diplom
1615ReintamJuhoMM4015600:57:06Diplom
1539PappeJukoMustvee Betaania KogudusMMN9100:55:12Diplom
3118VahramejaevaJuliaAQVA SpaNN88001:17:33Diplom
3420UvarovaJuliaHÄirekeskusNN4023401:34:46Diplom
2179BhomrahJuliaNN49101:01:16Diplom
2197LoginovaJuliaNN49901:02:09Diplom
1114KriisaJuliusMM42900:52:13Diplom
2109KärnerJürgenMM4019001:00:16Diplom
506LepassonJürgenMM22900:46:18Diplom
284JoonasJürgenVÕru Kesklinna KoolMPB1100:43:21Diplom
900NooniJürgoMM38000:50:32Diplom
2297KrikuhhinJürgoOÜ WelmetMM66401:02:46Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
114LindeJüriMM401200:40:02Diplom
634SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60100:47:35Diplom
641LaanmetsJüriMM551100:47:49Diplom
2438EekJüriMM4020201:04:53Diplom
1178JõulJüriMM4012700:53:07Diplom
1523MarcinkeviczJüriSpartaMM459300:56:37Diplom
3066SalusteJüriKiilimoto MTÜMPB13001:15:20Diplom
1538JahnsonJüriMM459500:56:37Diplom
795PressJüriMM408500:49:33Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
547PlatonovJüriViru JVPMMN3900:46:58Diplom
2168MäeJutaNN503001:02:08Diplom
2535KaasikJutaNelsonNN459101:06:00Diplom
1761TapperJyrkiMM552700:57:45Diplom
1381MäesaluKaarelSuurtÜkivÄepataljonMM4014300:54:55Diplom
2726KööpKaarelRademarMM71001:08:05Diplom
1750UbaKaarelMM57900:57:58Diplom
2041KoitjärvKaarelNordwoodMM62501:00:06Diplom
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Diplom
562MerilooKaariNTB900:47:10Diplom
2212NõguKaarliMPA3701:01:22Diplom
2093MurakasKadiGrossi ToidukaubadNN46001:00:53Diplom
2863AnajevKadiNN77901:10:50Diplom
2116KoolKadiNN46701:01:05Diplom
2374SeilKadiMtÜ spordiseltsNN57201:04:29Diplom
1382KabanenKadiNN21500:55:06Diplom
2930LehtpuuKadiNN80601:11:50Diplom
1400VainumaaKädiNN22300:55:09Diplom
3451EhrbergKadiSelverNN99501:31:33Diplom
1942LillojaKadiNN39600:59:59Diplom
2468MõekKadiNN61201:05:38Diplom
1963PilmeKadiNN40700:59:50Diplom
2527VooselKadiNNN6701:04:53Diplom
3040VaherKadiNN85201:14:50Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.