Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2456AnnusSiretNN4012701:05:27Diplom
2775AnnusMarinaNN551901:10:29Diplom
1926AnsoRikaNN456001:00:05Diplom
1236AntonovKristelNN17400:53:09Diplom
218AntonovSvyatoslavMMN1600:42:04Diplom
2253AntsonTarmoMM66101:02:35Diplom
2258AnufrijevaOlgaNN52101:01:44Diplom
805AnuzisMariusEastmanMM34700:49:50Diplom
3483ApeksimovaMariaSegersNN100401:35:54Diplom
1611ApuhtinAnneliNN29400:56:47Diplom
3120ArakeljanKarineNN4019801:16:55Diplom
1782ArbaReimoMPB8100:58:00Diplom
1209ArendiAndresMM45900:53:17Diplom
2588ArgeAireNN67001:07:09Diplom
3025ArgelAgeNN4018801:15:06Diplom
1602AringKadriParimad on meiega!NN29000:55:39Diplom
2348ArmTriinuNN56001:03:19Diplom
1105ArmJaanikaNNN1600:52:50Diplom
94ÄrmUrmasMM45700:39:14Diplom
370ArmUrmetMM18200:44:48Diplom
2671ArmanKadriNN70201:07:49Diplom
1011ArnekAdeeleSportlandNN11800:51:54Diplom
2211ArosAireNN4011101:01:42Diplom
1991ArosSilverMM61901:00:06Diplom
764ArovaldDioreNN6800:49:29Diplom
2174ArroAgoElioni SKMM64901:01:16Diplom
1951ArroHannaNN40100:59:53Diplom
1521ArroKatiNN25600:55:05Diplom
3411ArroküllIngridFazerNN4023301:33:28Diplom
1508ArtemjevIljaViru JVPMMJ3100:55:50Diplom
1343AruMarekMM4013800:54:27Diplom
1661AruAnneliLÄÄnemaa KJKNN406300:57:20Diplom
1696AruEdmondMPB7200:56:25Diplom
1248AruStenMotodepoo Team GreenMMN8100:53:33Diplom
1082ArulaHeleneSK Pleki PandeNN13200:51:35Diplom
1184ArulaaneHargoVolvo Estonia OÜMM45200:53:46Diplom
811ArumäeTauriMM35100:49:27Diplom
2405AsuKüllikiNN458101:03:49Diplom
1364AtonenLiis GreteNTB2200:55:13Diplom
1842AugMarkoMM4017500:57:52Diplom
950AugasmägiKaulMM60600:51:09Diplom
2924AulGreteJÄrve SKNTB7801:11:42Diplom
915AulVäinoJÕhvikasMM65300:49:58Diplom
2783AulMaireJÕhvikasNN552001:10:08Diplom
2431AulikLiisu AulikNN59401:04:01Diplom
592AunAllanMM27000:47:16Diplom
245AunAveTreeningpartnerNN1700:42:49Diplom
2066AunEnelyNN44801:00:59Diplom
3479AunapuuTiiuNN5010001:39:24Diplom
133AunpuRivoTreeningpartner Pirita/BriketipoisidMM6900:40:21Diplom
1556AunpuKenBriketipoisidMM552500:56:22Diplom
1707AusEikoMM4016500:56:34Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom
827AusmeesEvelinNN7800:49:18Diplom
3101AuväärtMari-AnnLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN9301:16:28Diplom
785AvanesovAndreyKaevanduste SK/Eesti EnergiaMM551500:49:08Diplom
1795AvangoLeaRocksoftNN501800:58:29Diplom
117AvdeevNikolaySylvia.gatchina.ruMMN900:39:48Diplom
1996AviAndrusMM62100:59:11Diplom
1493AvikEevaNN24900:55:56Diplom
2219AviloIrmaSelverNN50601:02:20Diplom
3399BabjakJelenaSA JÕgeva HaiglaNN4517201:31:58Diplom
2033BabjakPetroSA JÕgeva HaiglaMM4510700:59:56Diplom
698BadaljanNanaEastmanNN5500:48:54Diplom
1057BalõnskiJanekMM41400:52:07Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
1606BanIštvanMM54900:56:55Diplom
1976BanahhAleksandraExpert Eesti OuNN41301:00:31Diplom
1978BarganSvetlanaNN41401:00:31Diplom
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerNNJ100:39:03Diplom
2871BashukJekaterinaNN78201:10:59Diplom
2427BastigSvenAQVA SpaMM68401:04:41Diplom
2908BaumannMeritElioni SpordiklubiNN79401:11:29Diplom
708BaumverkMärtMM454800:48:54Diplom
214BeilmannRainerMM11200:42:06Diplom
2644BekkerAnniSelverNN69101:06:50Diplom
1451BelokurovaEveNN55500:55:43Diplom
713BeloninaIrinaErgoNN5700:48:53Diplom
1255BelousLolaSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN452800:53:57Diplom
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
238BelowMaurOrca Swim ClucMMN1700:42:28Diplom
1196BendiMarekMM45500:53:17Diplom
788Berg-JürgensSiimMM34000:49:04Diplom
3060BergmanTanjaNN4019401:15:21Diplom
2404BergmannTristanMPB10301:05:04Diplom
2028BergmannIndrekõhutÕrjepataljonMM4018501:00:00Diplom
2080BerkisLemmeNN45401:01:13Diplom
1742BertscheitAlicia-Jacqueline BonitaNTA1500:58:22Diplom
2647BettlerMerlinSelverNN69201:07:03Diplom
2179BhomrahJuliaNN49101:01:16Diplom
451BlainSimon ValentineMM21000:45:43Diplom
136BõkovRainerRRGMPA600:40:52Diplom
34BõmbergRainElioni SpordiklubiMM2400:36:03Diplom
739BondarenkoOlesjaKBFINN6200:49:09Diplom
2794BoomMeriteNNJ3201:09:18Diplom
990BorkKasparMMJ2700:51:00Diplom
115BornIllimarMMN800:40:11Diplom
633BorzenkovKonstantinMM28300:47:51Diplom
2920BraunKatariinaNTB7701:12:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.