Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
570PilleRetsNN6101:50:2100:52:55
1082teemukiviMM42402:37:1201:10:38
59LauriValdmaaMM3301:25:0000:39:37
827MihkelKalameesMM36402:01:2100:55:55
1083tanelpalsMM42502:46:0701:15:06
60JüriLindeMM40901:25:3700:40:00
316RihoAhtijainenMM16001:40:3800:48:37
1084MarjanneMändmetsNNN1902:46:0801:15:05
317VahurValdmannMM16101:40:5800:46:55
1085JannoSolnaMM42602:46:2800:55:00
318ElarTammerajaMM405001:40:3200:48:27
1086MarjuJärvelaNN21402:46:5401:13:53
63LauriEnnMM3401:25:5000:40:30
319TanelLaasmaMM16201:40:4000:48:37
1087KadrinToonekurgNN21502:46:5401:13:53
320MarkoToomingMM16301:41:1100:45:04
832LyLeeduNN402802:01:3400:57:10
1088AndreJõgiMM42702:47:3501:16:41
1089EsteMaidleNN55402:47:4501:12:04
66martpalmMM3501:25:2500:40:32
322RaulJoonassonMM16401:40:5800:47:12
578RobertBrookesMM408601:50:1600:52:33
834IvoVeimenMM36602:01:2900:55:33
323KasparLoodMM16501:41:0000:48:27
579KalevNõmmisteMM408701:50:2500:52:54
835AnnaliisaJämeNNN902:01:4200:57:35
108UrmasPaejärv21 CC TriatloniklubiMM401701:29:1300:42:13
585RaitTammADIDASMM27501:50:3300:48:42
600GerlinNaissonADIDASNN6301:51:1100:53:36
889DmitrySmirnovAdidasMM38502:04:4800:56:37
7HassoPaapadidasMM601:11:4900:33:03
220RaulHeinsaluAlbe TeamMM403701:36:2800:44:21
268LehoRennitAlbe TeamMM50901:38:3700:46:37
446AivarRaudseppAlutaguse MalevMM501801:45:3100:49:03
90JanekVallimäeAlutaguse SuklMM4901:28:0000:42:01
788MailiAntonsAmbla SKNN402401:59:0900:54:38
284AndoViispertAnts Piibu BridžiklubiMM14101:38:5900:47:26
402RagnarHäätarõaqvalasedMM20201:43:5000:47:37
1074MargusLiimannaqvalasedMM42302:35:2701:03:17
904lleLiivAru Grupp ASNN403802:05:4800:58:54
928AivarTuuhaAru Grupp ASMM39502:08:0201:00:21
1034SulevAinloAru Grupp ASMM456802:23:1301:01:06
1037KeirikaLangAru Grupp ASNNN1502:23:3801:02:38
293MadisLepiksaarAru Grupp ASMM14701:39:1800:46:52
801TiinaKaptenAS AudentesNN11201:59:5900:58:03
706KarmenLaikreAS EMTNN8801:55:1500:54:57
618REEMOSERGAS NormaMM28801:51:5700:53:20
555ArnePihkvaAs Tallinna LennujaamMM408301:49:3900:49:35
134AgoKäremaAsics Team 2013MM402101:31:1300:43:12
710MeelisKadasteASTERAMM33001:55:3400:55:01
1010MargusLeppiksaarASTERAMM41602:16:3101:01:06
1011LaiviJusikainenASTERANN18102:16:4501:01:43
511TaaviSuurkaevASTERAMM25101:47:3800:51:36
709HelenaNiidlaBaltic FibresNN8901:55:5300:55:32
119IndrekTikvaBCS IteraMM401801:30:0700:42:37
949raivoKliimannBHRAMM456402:08:5600:57:34
684GunnarTõldseppBig Ben PubiMM31801:54:0800:52:47
960ElizabethTruuC! LembelaNN16302:09:3900:53:53
588AhtoHinnCafe ShakespeareMM27601:50:4700:50:12
876HannesUrbCellMM38102:04:1100:58:58
546RaunoUuskülaClub Garage MotorsMM26001:49:1400:49:31
773ToomasVaksDomus KinnisvaraMM34801:58:2800:55:28
782IngvarAllekandDomus KinnisvaraMM35101:58:4300:55:28
54RainSeepõldDreamrunninMM3201:24:3000:39:29
890PeeterSuisleppEASMM4011502:05:1200:56:48
391TambetTõnissonEASMM19601:43:4100:48:11
861LiinaVolmersonEesti AGA SpordiklubiNN12902:03:0100:58:11
771TarviKõpperEesti AGA SpordiklubiMM4010701:58:1700:54:54
226SergeiGrigorjevEesti Energia KaevandusedMM50801:36:3700:45:15
602AndreiLopsikEesti Energia SKMM551001:51:1800:50:39
340MatisLeibenauEesti Energia SpordiklubiMM17401:41:3100:48:41
459TõnisToomeEesti HaigekassaMM55601:46:1000:49:11
423VALERIROOSEesti KrediidipankMM454001:44:1300:49:18
1030NeleAndresenEesti LennuakadeemiaNN18802:21:1701:07:41
168KerstiSildEesti MaaülikoolNN1001:34:1500:43:45
621KristiTeppoEesti MetsaseltsNN7001:50:4700:55:50
658AndrusKompusEesti norldloppeti KlubiMM551201:53:1900:51:38
99TanelLeisaluEesti ööjooksMM5501:28:2600:42:02
72TarassSnitsarenkoEesti Panga SKMM3901:26:5300:41:14
1044LiisiRuulEesti Panga SKNN19302:26:0701:09:33
138TaaviRaudsaarEesti Panga SpordiklubiMM7401:31:1200:43:03
101JoonaSaluveerEesti Posti SpordiklubiMM5601:28:2700:41:05
1004Mari-LyRahuojaEesti Posti SpordiklubiNN452302:15:2901:06:02
996AntsAmmonEesti RaudteeMM4011702:14:0801:02:28
725AivoAguEesti VibuliitMM33301:56:4100:51:09
1028LeiliTeeväliEKVANN65202:21:1301:05:14
504RandyOrelElektrilevi OüMM454601:47:1800:48:07
57KristjanEnnoElionMM40701:24:3900:39:29
552ToomasOrmissonElion Ettevõtted ASMM26301:49:1700:51:12
353AimarLiiverElioni SKMM18001:42:2400:47:31
603JaanikaKindlamElioni SpordiklubiNN6501:51:1700:52:05
356KarelKaskElioni SpordiklubiMM18101:42:1900:49:23
448KairitValkElioni SpordiklubiNN4101:45:2600:49:52
967MonikaMünzerElioni SpordiklubiNN16802:10:2501:01:07
723KairiAruvaldElioni SpordiklubiNN9201:56:1400:56:06
980LennartMarkElioni SpordiklubiMM40802:11:4501:02:11
214EveTaltsElioni SpordiklubiNN1501:36:2000:45:49
1040KarinBraunElioni SpordiklubiNN404902:25:2101:09:33
813SiiriTammElioni SpordiklubiNN11502:00:2900:56:06
247TristanMooneyElujooksMPoisid201:37:5100:44:45

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.