Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort ascending
1824KristiMustkiviNN62802:02:01
1823SiiriLepikNN504102:01:59
1822KristiinaHaibaProekspert ASNN4010402:01:36
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1820AivarNeedoMTA SKMM454801:48:23
1819ElveKaruNN65401:45:25
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
1808mailamaisväliSA Tü KliinikumNN504001:41:25
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
1802AnuVauKokaklubiNN4010001:40:16
1804AnneliKütt-KäguSelver ASNN62401:39:41
1803TiitVauKokaklubiMM409601:39:07
1792JaanikaKirsNN62101:38:38
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
1797AllaPuhilasKunglaNN458401:38:21
1796AireRemiküllKunglaNN409901:38:20
1795JaanikaNõguNN458301:38:05
1791KristaSoomeNN62001:37:57
1790KristiTreufeldtNaiskodukaitseNN409601:37:55
1816ToomasKaljuvee-O´BrockKokaklubiMPoisid11601:37:41
1815AireVuksNN4010201:37:36
1775SigridKaarlõpNN409401:36:07
1774LehtiPuuseppNN60401:35:45
1778MarielleSuurNTüdrukud8501:35:18
1812TiiuLepiksaarAru Grupp ASNN458501:35:14
1811AntsTiitsonMM409701:35:06
1810EviPeetNN4010101:35:05
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
1771EvelyKokkaNordea SpordiklubiNN61401:34:47
1768MairePaasViru õluNN458001:34:29
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
1813TaaviTõntsMM35901:34:24
1806TeeleSildveeNN62601:34:20
1807MaieSildveeNN60501:34:20
1763RiinaKirsipuuViru õluNN457901:34:11
1767JanaKokkCellNN61201:33:45
1769EleniLilleojaAru Grupp ASNN61301:33:45
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31
1764Mari-LiisKorkaM.K.Reis-XNNN6601:33:07
1743MirjamAanNTüdrukud8401:32:50
1744TiinaPärtelNN457701:32:50
1752HIIENõMMELANN457801:32:42
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
1800RiinaKaurNN503901:32:40
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
1754AgneJõgisNNN6501:32:27
1794IrenaLümatNN409801:31:58
1793ReetKiidjärvNN409701:31:57
1799DorisKannelNN62301:31:56
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
1785AivarKõreMM454701:31:12
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
1787IvikaKaldaNN61901:31:11
1741KarinAlavereFB JooksmineNN60401:30:59
1782TaimiAlasViru FolkNN458201:30:49
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
1720MerlinMurdjõeNN59201:30:09
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
1738RailiAmbosNN60101:29:48
1784KarenKuusikNN61801:29:47
1737MerleKruusamägiSelver ASNN60001:29:41
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1733KalliKukkNN60201:29:39
1739TuuliPruulNN60201:29:38
1783ieMalmbergNN552201:29:35
1780SulevVillMM60901:29:25
1735JanaKolgaNN59801:29:17
1736BeritPaunNN59901:29:17
1731RaidoVillersMM35801:29:06
1730UrveLuigemäeNN503401:29:05
1729RiinaKunglaNN409001:29:04
1727MargusFlorenMM35601:29:02
1728AndresSaksmanMM35701:28:59
1726TõnuSaaberMM409401:28:55
1721KülliTammNN59301:28:54
1724RamilDukenejevMM35501:28:54
1725MarisRoosipõldPIHLAKANN59601:28:54
1770TiinaKirsHansaplantNN409301:28:53
1722KristelDanielNN59401:28:52
1723DianaNeidreNN59501:28:51
1779MarisMänniCF & S Estonia ASNN61701:28:49
1717KerttuLangAru Grupp ASNN59101:28:46
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
1766RiiaPalmNN503801:28:16
1765JaanaKiviloNN409201:28:15
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1772PiretArroNN61501:27:50
1773MarekBraunMM409501:27:49
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
1712MarjuLiekisEhituse ABCNN457501:27:07
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
1750GerliLiukanenHansaplantNN60901:26:56
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.