Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
1KennyKivikasTartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMMN100:32:25
2HeinarVaineVAK StaierMMN200:32:36
3AlexeyMarkovTÜASKMM100:33:05
4HardoReinartTüASKMMN300:33:09
5HenekTomsonTallinna SS KalevMMN400:33:29
6MartSuurkiviMMN500:33:39
7DenissKošelevTü ASKMM200:33:53
8BertTippiTüASKMM300:34:10
9RaunoReinartKJK JärvalaMMN600:34:15
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
11OlariOrmMM400:34:33
12AlarAbramSK Saue TammedMM40100:34:39
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
14MikkLaurKJK LõunalõviMM600:35:44
15ToomasTarmSportkeskus.eeMM45100:36:34
16MartinVoltMMJ200:36:51
17TapaniVirtanenRunner's HighMM700:36:51
18AaroTiiksaar5XAMM800:36:53
19KALVIREIVELTwww.vihmavesi.eeMM40200:37:03
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
21RaulLuikMM1000:37:34
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
23HannesAllikveeMMN700:37:55
24SvenSelbergMM40300:38:10
27MarkoValterJooksupartnerMM1100:38:21
26RaidoRaspelDECTONAMM45200:38:48
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
29KellyNevolihhinViKe-Ööjooks adidas TeamNNN100:39:12
30AntonSalininKJK Kalev SillamäeMMJ300:39:34
31PeeterOranenMM1200:39:47
40CrisPollEstonian Ultrarunners TeamMM1700:40:09
32janekbikejevMM40400:40:14
38RagnarVirmaMMN900:40:22
33AndreiUibukantMM1300:40:31
34TiitMeidlaMM1400:40:36
36AndreasVeeretNordeusMM1600:40:37
35TarvoKlaasimäeMM1500:40:39
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
41MarkoMeigasRakvere SpordikoolMPoisid200:41:01
42PedroJaaksonMM40500:41:25
44HannoTraksMM40600:41:26
45MarekReiterMM40700:41:28
43MaitKiigemägiMM1800:41:38
46RainerNisloniMM1900:41:50
50loKukkMM40900:42:00
47KristiRosenbergSportIDNN300:42:05
48AskoManderMPoisid300:42:09
49JaanusPappelMM40800:42:12
53MathjasVeeremaaMMJ400:42:12
51JaanusKaasikRakvere JK TarvasMM2000:42:13
65TiitOinusMäksa spordiklubiMM3000:42:13
52AlariTovstikRakvere JK TarvasMM2100:42:14
54KaarelSaarRakvere JK TarvasMM2200:42:22
57TaaviLiivMM2400:42:27
70MikkMosonaMM3300:42:36
55SiimLaikaskTTÜMM2300:42:37
72MihkelTakkMMJ500:42:40
78MarioSaunpereMPoisid600:42:41
56VilluKaskSk aaspereMM401000:42:42
58UrmasrmMM45300:42:44
59RomanStartsevMM2500:42:46
61MartinPiispeaMM2600:42:53
60KseniaSavtšenkoNTüdrukud100:42:57
63IndrekKesperiMM2800:42:57
62JaagoJõelehtMM2700:43:00
69KENKUBERMPoisid400:43:00
66AarneLuudMM401100:43:04
67JürisSahkurRakvere JK TarvasMM3100:43:06
68MihkelGullRakvere JK TarvasMM3200:43:06
64MärtRingmäeMM2900:43:07
71Hendrik JohannKermLinnumetsa SKMPoisid500:43:07
77KarlPehkMM3700:43:11
76IndrekOttRakvere AutobaasMM3600:43:12
73MartinFlinkRakvere ReaalgümnaasiumMMJ600:43:16
75JoonasLjašRakvere JK TarvasMM3500:43:16
74MarkoSuurmägiSpordiklubi TrükikuratMM3400:43:21
79TaunoMurakasMM3800:43:29
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
80MeelisTõnnMM401200:43:36
81VeljoJärvelahtMM3900:43:38
86SiimRannamäeRakvere JK TarvasMM4100:43:41
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
88ElarTovstikRakvere JK TarvasMM4200:43:44
96HannesLiivakSisekaitseakadeemiaMM4500:43:44
100VarmoIvaskAmbla SKMPoisid900:43:44
82AronKuusikRakvere GümnaasiumMMJ700:43:45
84TiitMatvejevUjumise SpordiklubiMPoisid700:43:50
98SimoLepikultMM4700:43:51
120ChadnickWingerMM5400:43:52
87AndreHimuškinMM401300:43:55
91MARKOVESTMMJ800:44:00
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
104JaakMadisonSK VargamäeMMN1200:44:08
90LiinaKiviJooksupartnerNN400:44:12
97JaanKortsMM4600:44:13
94ERMOINNOMM4300:44:15

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.