Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
760MatisTaltsMM23900:57:09
759MarisMalmNN16000:57:13
806MikkLeonMM24700:57:14
754unounapuuMM55400:57:16
779LennartValemMPoisid7600:57:17
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18
784JürgenKitkasMM24600:57:19
800ReetRosenblattAugust Kitzbergi nimeline GümnNN17100:57:19
821RainerksväravMM25100:57:19
767DenisRogotovskiMM24100:57:20
756KristiinaTänavotsaqvalasedNN15800:57:21
805AiloRoovMM406500:57:22
787Pille-RiinVirtaalNN16900:57:23
836MarkoMägiARTHROSTOPMM406800:57:24
769AnželikaJaanusteNN402000:57:24
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
786KristaHumalNN16800:57:25
832ErkiKuhiRakvere RGMPoisid8200:57:26
868EneliVeermäeSportland Eesti ASNN19700:57:26
798RoomandSaarDomus KinnisvaraMM453300:57:27
823LiisVanatoaNN17800:57:27
812ReneMaanteeMMN3400:57:28
858KatreLilloNN19200:57:28
873RainSooneMM26100:57:28
783SirleAosaarNN50500:57:29
813KertKustavsonMMJ3300:57:29
860TaisiJaskaNN19300:57:29
765MargitPiirmaNN16100:57:29
816KerstiKõivK-RakvereNN17600:57:30
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
846MarisValtsNN18700:57:30
835JaanamultanenNN18300:57:31
771IvarHuopolainenMM24300:57:33
828MailyLaagerNN17900:57:35
842EneliHärkNN18500:57:35
815KatreKaruRakvere GümnaasiumNNJ1200:57:36
848UrmasPiilbergMM406900:57:36
851KertuJukkumSKY PLUSNN18900:57:36
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
850TiitKadakSKY PLUSMM25700:57:37
776GeioKaugerannaMM24400:57:39
799IngridOjassooNNN2700:57:43
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
897KarenTiitusCF & S Estonia ASNN20400:57:44
820AidiMesiSpordiklubi TrükikuratNN17700:57:46
824KristoKaurMM25200:57:46
826HelgerOrelRSK JõhvikasMPoisid8000:57:46
845JaanikaLiivakPäTSNN18600:57:46
871KatrinNikolaiTuuletallajadNN452700:57:47
889OliverVentselMM26500:57:54
849AliceRoosaqvalasedNN18800:57:55
825MarisKivistikNN452300:57:56
869RaivoKaegasTapa GümnaasiumMM407100:57:56
870RAINARKAEGASPK KGSMMN3500:57:56
895SvenEhalaMM26700:57:58
857JanekLooritsKirde KRKMM25900:58:01
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
829Karl RasmusParboMPoisid8100:58:04
881RolandLemendikMM453500:58:04
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
896GretePehkNNN2900:58:05
856AnneliLuhtSpordiseltsNN19100:58:07
818TaivoLentsiusAS Tartu TerminaalMM406600:58:08
819KaireMäeküngasNN402300:58:09
844IvarLepikuMM25500:58:09
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
861marikaviritNN452500:58:16
883TarviTuiskMM26400:58:16
921HenriKruuselSportland Eesti ASMM27100:58:16
872IvoJõgistePõlula KoolMM407200:58:17
884LiisaTaulNN20000:58:17
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
877KertuOluGrossi ToidukaubadNN19800:58:19
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
931ErikGrentsMM27600:58:22
837AtsTederTallinna Inglise Kolledz, SK PMPoisid8300:58:25
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
886JaanikaLepikNN20100:58:26
839einarviiraMM501200:58:27
866PirgitVoolaidSky Plus võitjadNN19600:58:27
876KristoKõivMM26300:58:27
882MeelikaMüllaFinance Plus OüNN19900:58:28
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
894AllarViimsaluMM26600:58:29
932Hanna-MariaReinumägiFujiramaNN21800:58:29
941VestaToomNN22500:58:29
843EnelysKalmusNNN2800:58:30
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
942KerliKangurNN22600:58:30
905JekaterinaBlohhinaJELD-WEN Eesti ASNN20800:58:31
865AareLessukMM407000:58:32
919MariusAndraCherryMM27000:58:33
863EneTõnisojaTerviseklubi MispoNN452600:58:37
938SamueleDe PizzolKokaklubiMM27700:58:38
934KristiVaksNN21900:58:39
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
862LiisLitvinovElvakadNN19400:58:40

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.