Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
412KatrinHämäläinenNN5300:51:47
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
1209KrislinMägiNTüdrukud5301:03:26
1502KairiAlasViru FolkNNN5301:11:52
1277EvaArusoooNN405301:04:53
1283SiiriLaisaarNN405401:05:08
1376tiiakõivistNN455401:07:54
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
120ChadnickWingerMM5400:43:52
413MeriliSaageSportland Eesti ASNN5400:51:29
436JesperRemselRakvere RGMPoisid5400:52:17
1222AndreaRandmaaNTüdrukud5401:03:50
1514PiibePajurSK KeremeisterNNN5401:13:46
1546MaarjaTammRademarNNN5501:13:23
1312AngeelikaPõldesSA Jõgeva HaiglaNN405501:06:00
1377lleHendriksonNN455501:07:54
620IvoMölderMM405500:55:20
125AareTreierMM5500:45:22
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
1250EneliLäteTartu SuusaklubiNTüdrukud5501:04:01
1555KaidiTuiskNNN5601:14:35
1324AitaGriffelaqvalasedNN405601:06:17
1383EDALööPERNN455601:08:10
127MeelisKadarpikSwedbankMM5600:45:34
647AIVARLAANEMäGIMM405600:54:57
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
1255KristiMeidlaNTüdrukud5601:05:00
1300AnnamariaKrullNTüdrukud5701:04:52
1571RiinOlvetNNN5701:15:45
1330MarikaSaarNN405701:06:01
1385EneNoolNN455701:08:02
129LauriTeoreinMM5700:45:35
650AgoLilleorgMM405700:55:07
426NeleOhmannIda-Tallinna Keskhaigla SKNN5700:52:21
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
1301KaisaRistikiviRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud5801:06:05
1331KristaMets-RaudlaNN405801:06:54
1592SigneTommulaaqvalasedNNN5801:16:57
1400MariLiimaNN455801:08:43
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
666GunnarTauerMM405800:55:46
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
507KaarliNõguMPoisid5800:52:28
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
541KristerKansiMPoisid5900:53:35
1593KadiJõesaluNNN5901:16:55
1339IngeKuhiRakvere LinnavalitsusNN405901:06:38
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
437HeidiPloovitsNN5900:51:21
1483MerikeKuuseRakvere LinnavalitsusNN455901:11:52
1565EgeLindreNN456001:14:24
1313ReelikaKrummVäike-Maarja GümnNTüdrukud6001:06:31
557MartenKuusmannAlutaguse skMPoisid6000:54:29
1597SabinaMesjatsevaNNN6001:16:31
1348AveSääritsJõgeva RammNN406001:06:33
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
444MinnaPertSportland Eesti ASNN6000:52:20
714JanLahtveeCellMM406000:55:44
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
1595EveTobiasNN456101:16:25
1601MerlinLeppikusNNN6101:17:53
1349KairiKiipusJõgeva RammNN406101:06:33
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
448KerstiNaaritsRoela Lasteaed-PõhikoolNN6100:52:27
721AllarAronRakvere LinnavalitsusMM406100:55:56
1318Ethel-EmilySaaremägiRakvere LihakombinaatNTüdrukud6201:06:17
576alokoppelMPoisid6200:54:54
1602KadiLaukNNN6201:16:40
1357TIINAMETSALUNN406201:07:39
1613LiiliaTõeväljaJELD-WEN Eesti ASNN456201:17:23
138TiitAltmäeMM6200:45:35
452ILONAAFINOGENOVANN6200:51:27
723AldisSaksmanIda PrefektuurMM406200:56:19
788JaagupNõmmelooIda PrefektuurMM406300:57:05
1335KärtKrausPIHLAKANTüdrukud6301:07:04
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
1624HeidiLiivlaidJooksupartnerNN456301:18:33
1634KristiinaKivariElvakadNNN6301:20:04
1382PiretveskiNN406301:08:04
140JüriSpeekMM6300:45:41
454LauraLaasSpordiseltsNN6300:52:41
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
591TõnisTederA-SportMPoisid6400:54:20
1625AnneliKasesaluJooksupartnerNN456401:18:34
1387LiinaJõesteNN406401:07:36
145AivarJalakasMM6400:45:04
1694KristelHannusJooksupartnerNNN6401:23:53
462TriinTohverNN6400:52:54
805AiloRoovMM406500:57:22
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
1401TeaPrikkNN406501:07:32
1659MonikaMälksooSpordiklubi TrükikuratNN456501:22:09
147RaidoStrahovMM6500:46:08
463KaireReimusNN6500:52:34

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.