Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1147TeaPartsJELD-WEN Eesti ASNN32001:01:57
1410MoonikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN44401:09:18
1415AveHäätarõJELD-WEN Eesti ASNN44701:08:35
1416KalmerKabanenJELD-WEN Eesti ASMM33901:08:42
905JekaterinaBlohhinaJELD-WEN Eesti ASNN20800:58:31
1161JelenaBogatõrjovaJELD-WEN Eesti ASNN32801:02:17
423ViktorMakarovJELD-WEN Eesti ASMM15300:51:12
434AivoKullJELD-WEN Eesti ASMM452100:51:47
1458MerlePappaJELD-WEN Eesti ASNN46401:10:00
198SigmarKadastikJELD-WEN Eesti ASMM8100:46:34
1491KristelKarppJELD-WEN Eesti ASNN48301:12:15
1497TerjeAlliksooJELD-WEN Eesti ASNN48601:12:54
1506KristelLainJELD-WEN Eesti ASNN49201:11:53
498JanarLiivakJELD-WEN Eesti ASMM16900:52:45
1280TriinPimpernelJELD-WEN Eesti ASNN38301:04:32
1281MarinaSirogorovaJELD-WEN Eesti ASNN38401:04:32
1282Mari-LiisKõlloJELD-WEN Eesti ASNN38501:04:34
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
1570AnnikaAbnerJCI EstoniaNN52901:14:55
1325PirjoPitsaluJCI EstoniaNN40501:05:29
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
1683Mary-LiisPolskiJCI EstoniaNN57701:23:50
1684KristiSarematJCI EstoniaNN57801:23:50
1467HannaPüssJCI EstoniaNN46801:11:06
956Kai-RiinSalusteJCI EstoniaNN23100:59:12
1472KatreTiimlaJCI EstoniaNN47201:10:11
490SiretSurvaJCI EstoniaNN7300:52:23
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
1360JannoMäemetsITKMMN4501:07:13
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
486ViljarSaluinut solutionMM16600:51:55
1080KatiPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN28801:01:39
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
426NeleOhmannIda-Tallinna Keskhaigla SKNN5700:52:21
977LiisKaljulaIda-Tallinna Keskhaigla SKNN24501:00:28
1234MariPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN36101:04:35
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
788JaagupNõmmelooIda PrefektuurMM406300:57:05
546VaimarSursuIda PrefektuurMM18200:53:21
1573KajaPõhjalaIda PrefektuurNN53101:16:10
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
1075KerttuHeinIda PrefektuurNN28601:01:22
822MargoKukkIda PrefektuurMM406700:57:06
595SiiriKeremeIda PrefektuurNN10100:54:31
1639ToomasNurkIda PrefektuurMM409101:20:16
1129KristaPuidakIda PrefektuurNN31101:02:21
1666LiiviLemberIda PrefektuurNN456801:22:36
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
1179JanneAllikuIda PrefektuurNN33501:03:22
1182UrmasReimannIda PrefektuurMM408101:02:58
1186MonikaLempuIda PrefektuurNN33801:03:30
1708MeelisKivirandIda PrefektuurMM409301:19:38
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
1469VeronikaRemselIda PrefektuurNN407101:10:33
702ElleKarmIda PrefektuurNN14100:55:40
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1490AleksanderLepikIda PrefektuurMM34601:11:57
723AldisSaksmanIda PrefektuurMM406200:56:19
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
1258AlarKirkIda PrefektuurMM408401:04:45
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59
1023KalmerPereIda PrefektuurMM29400:59:45
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
648SigridMehineHelmes ASNN11800:55:37
1218IvarKallasmaaHAT-Auto ASMM31601:03:07
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
1533JutaVirkepuuHarju KEK RahvaspordiklubiNN65201:14:14
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
1742IngridAhlbergHansaplantNN60501:25:43
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
1750GerliLiukanenHansaplantNN60901:26:56
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1770TiinaKirsHansaplantNN409301:28:53
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
877KertuOluGrossi ToidukaubadNN19800:58:19
651JaanikaMändlaGrossi ToidukaubadNN12000:55:50
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
501EretEerikGrossi ToidukaubadNNN1400:52:06
275KaarelKilkFujiramaMM10800:49:10
1386KristinVaikFujiramaNN43401:06:52
932Hanna-MariaReinumägiFujiramaNN21800:58:29
1221MerikeSeiFujiramaNN35501:03:16
882MeelikaMüllaFinance Plus OüNN19900:58:28
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.