Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
1149KerstiLužkovCellNN454201:02:28
1233DarrenSmithMM454201:04:14
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
1358TarmoLoderaudMM454301:06:55
94ERMOINNOMM4300:44:15
1130KaupoMangMMN4301:02:02
367HelenMärtmanNN4300:51:20
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
1160HeliPiltTuuletallajadNN454301:03:15
1173PiretUmbaedNN404301:03:09
508JanekPopellSpordiseltsMM404300:52:36
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
370HelinaPuuseppVeiniladuNN4400:51:02
392RihoKandalaMPoisid4400:51:59
1163HeigoSepKAUPMEESMMN4401:02:15
1194LolaBelousSA Jõgeva HaiglaNN454401:02:54
1200DzintraKalmNN404401:03:44
511IndrekPeterkopfMarju sõbrad TEAMMM404400:52:40
1536RaivoKaasikMM454401:13:21
535KaidoKiviloMM404500:53:35
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
1360JannoMäemetsITKMMN4501:07:13
1621JüriMommaMM454501:18:37
1370MargitOravNNN4501:07:40
96HannesLiivakSisekaitseakadeemiaMM4500:43:44
376TerjeLeolaTallinna ülikoolNN4500:50:45
394KarlLaanemetsMPoisid4500:51:03
1204KristelVellingNN404501:04:15
1205RailiNõguPöide SpordiseltsNN454501:04:18
542LauriLuksWüRTHMM404600:53:31
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
97JaanKortsMM4600:44:13
1645PetroBabjakSA Jõgeva HaiglaMM454601:20:35
1395AnniKasikovNNN4601:08:27
1399ToomasKiisMMN4601:07:22
379KairiEnnElioni SpordiklubiNN4600:50:39
397MartiMooselMPoisid4600:51:19
1208InnaPetrovaSA Jõgeva HaiglaNN454601:03:09
1210IrjaTorstenbergRakvere LihakombinaatNN404601:04:11
554KasparKitsingVIRU õLU ASMM404700:54:30
98SimoLepikultMM4700:43:51
1142AndraKaskNTüdrukud4701:02:21
1398PaulaNortsNNN4701:07:19
1403MariteEhrlichMMN4701:07:35
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
398EnarMustonenMPoisid4700:50:54
1219VirgeSaarNN404701:03:48
1240KülliTellNN454701:04:55
1785AivarKõreMM454701:31:12
1820AivarNeedoMTA SKMM454801:48:23
558AndreTinnuriN.J.PMM404800:53:44
105ErkiunapuuMM4800:44:37
1143KreetePärtelpoegNTüdrukud4801:02:28
382MarikaMinlibajevaNN4800:50:59
1413MargotLindpereNNN4801:08:49
1421GertProometWürthMMN4801:08:31
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
1229PilleValgmaNN404801:03:35
1243PiretHoltsmannSpordiklubi TrükikuratNN454801:04:05
560MarkoSikkMM404900:54:35
107markokaskaMM4900:44:47
1145EvelinaKulikovaNTüdrukud4901:03:05
391MaiLaurimaaNN4900:51:38
1418Epp KristelUiboNNN4901:07:57
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
1230TatjanaKulikovaNortal ASNN404901:04:57
1510HenriKompusMMN4901:12:07
1261piretarrasNN454901:05:33
1291MerlinMutsSpordiklubi TrükikuratNN455001:05:01
568HeidoPetersonBellfireMM405000:53:48
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
1155MarisKobinNTüdrukud5001:03:05
396KerliHaavNN5000:50:38
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
1440LiinaVreimannNNN5001:09:31
1242MerleJuhkovNN405001:04:00
1309EneVeeremaaPäästeametNN455101:05:26
579RaivoLillemetsDPD Eesti ASMM405100:54:44
112RainGussevMM5100:45:00
1157KätiKasmannNTüdrukud5101:02:03
405LiinaRausNN5100:51:56
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
1447annelipalmNNN5101:09:52
1247RikaPaasNN405101:04:14
1350ReineVäliJõgeva RammNN455201:06:33
601RigoVatselMM405200:54:49
116SilverSiimonMM5200:44:59
1170RebecaLichtfeldtNTüdrukud5201:02:56
406LianeAdamsonNN5200:51:53
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
1485LiisSirviNNN5201:10:43
1254AaleKalvikNN405201:05:12
1366SiljaIgnatenkoNN455301:07:29
606joelallaMM405300:55:06
118RainekRaudlaMM5300:45:00

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.